Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 01.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Аз съм ЗА!!!!!!!нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано13.05.04 01:00







Тема Re: Не!нови [re: Kacaндpa]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано13.05.04 01:33



Имаш го клуба, в който кракът ти никога няма да стъпи. Ние сме

.



Тема Re: Аз съм ЗА!!!!!!!нови [re: Дeмoн]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано13.05.04 01:29



Браво! Май доста смелост се изисква за заемането на такава отговорна, достойна и правилна позиция, макар и неособено популярна. Следващия път ще направя тайно гласуване, защото с явното гласуване имаме затруднение.

И аз съм ЗА! Всички да внимават, защото това е сериозно начало на обрат в резултата!!



Тема Re: Г-н Информиращ,нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано13.05.04 01:48



Зная, господине!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: Г-н Информиращ,нови [re: Dobrata]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано13.05.04 02:03



Ние, добрите, трябва да се подкрепяме, не само, защото сме единомишленици, но и защото сме доста малко.
Затова е добре да си преразгледаш позицията по някои въпроси. Злобаря е от злите, а не от добрите.



Тема Re: Г-н Информиращ,нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано13.05.04 02:23



Аз съм си Добрата! Ззлобито никой няма право да ми то докосва! Толкова - лека нощ!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема В никакъв случай!нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор SR-71 (наблюдател)
Публикувано13.05.04 03:38



Единственото от което един участник в такъв клуб би трябвало да се интересува е свободата на словото.Това е направено тук. Великолепната е права - ходи в Политика на Гювеч да видиш кво ровене пада и как се трият , редактират и заключват всички теми дето не уйдисват на модератора. Това тук умишлено не се прави. Просташкият език е на лице , ама като не ти понася , ходи в места където не е разрешен.
Този клуб всъщност си има официален модератор. Че те спира където трябва , означава единствено , че се ровиш където не трябва , не че има цензура. Толкова по този , чисто принципен въпрос.
Злобата не прави никакво изключение от правилото. Освен това не Злобата е тоя дето използва вулгарности и простащини. Като не ти харесва подобен език , просто не му обръщай внимание - една теза може да се защитава и без да псуваш , не мислиш ли ?


невидим


Тема Re: В никакъв случай!нови [re: SR-71]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано13.05.04 05:26



Форумите са вид медия. В медиите цинизмите са забранени. Всеки може да изказва всякакви мнения, но не и да псува, обижда, клевети и т.н. Как Злобаря да не използва такива неща, лични необосновани нападки и т.н.? Искаш ли линкове да ти дам? Знам, че има и други освен него, но едно по едно, всяко нещо по реда си. Ако мярката в медиите не е правилна, дай да я премахнем и всеки да започне да псува по медиите. Какво ще стане тогава? Някаква отвратителна и непродуктивна простащина като тук. Затова мярката е нужна. Няма умишлено и неумишлено тук. Модератор тук липсва. Гювече вече го обсъждахме. Там има цензура на мненията, дори и да не съдържат забранените категории изказвания вътре в тях - аз не предлагам това, още повече, че знам какво значи да те цензурират без причина.



Тема Re: НЕ!нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано13.05.04 14:26



"За бански не мисля да ти помагам. Предложението беше само по определен въпрос."

ОК за какво ти беше предложението за помощ.......сандали?!

Относно Злоби и думата "мангал"....ти как наричаш циганите, ромите и т.н.?!?!? Заради МАНГАЛ баннва ли се?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Откога му е времетонови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Politik (чирак)
Публикувано13.05.04 16:02



да сложим начало на някакъв край в клуба.

Аз, разбира се, ще подкрепя всяко разумно решение.

п.п. Ззлоба, за 50% не стигам, обаче 1% съм отвсякъде. Виж там, опечи си работата ....., да не питаш после "Съгласни ли са 51% от участниците ...... "




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.