Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 21.09.24 
Музикални
   >> Britney Spears
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Сакън, не закачай ззлобарката !нови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано12.05.04 21:47



Много станаха идиотите и вече видимо пречат. Затова мярката е нужна. После ще да има и други.



Тема Re: Съгласни ли са 51% от участниците тук Злобаря...нови [re: Dobrata]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано12.05.04 21:47



Кога успя да те хакне и той да те завербува?



Тема Re: Не!нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Бял Бpoдниk (Другият)
Публикувано12.05.04 21:51



От много ли време говориш за себе си в множествено число?

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Ти да не си другото аз на Добрата бе?нови [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Areнт ()
Публикувано12.05.04 22:04



Щото тя днес е в такова настроение.
Отговорът ми е съвсем по темата.
Тук народът на моменти буквално се хваща за гушите, ама поне аз нямам спомен някой да се е силил да банва някого.
Доде не се намери един смотан навлек ...



Тема Re: НЕ!нови [re: Ginger.]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано12.05.04 22:10



Стига с този пазар. Това си е чисто измъкване (от отговорност). Как можеш да търпиш тези простотии тук?



Тема Re: Нещо имам съмнения за кого става въпрос -нови [re: Velikolepnata]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано12.05.04 22:11



А той не е ли само един единствен? Него имам предвид - той сам се е обадил плюс това, така че съмнение не може да има.

В гювеча предполагам, че е друго - еднолично банване по неясни критерии и без обяснения или с неприемливи такива. А аз друго предлагам.



Тема Re: Г-н Информиращ,нови [re: Dobrata]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано12.05.04 22:16



Госпо-у, аз съм тук от доста по-отдавна от Вас, въпреки, че не го знаете. Броят на регистрациите ми е по-голям отколкото Вие си представяте. Поради обяснени по-рано причини, се налага често да си ги сменям. И освен това броя на мненията не е определящ. Аз познавах един участник с доста на брой мнения - сега баннат. Как преценявам кой да бъде баннат ли? Ами по-горе отговорих няколко пъти вече. Ако мислите, че клубът е сериозен, как търпите тези участници, за които предлагам ограничаващи мерки? Защо не ми говорите на ТИ? Прекалено опасен ли изглеждам?



Тема Re: Съгласни ли са 51% от участниците тук Злобаря...нови [re: Бял Бpoдниk]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано12.05.04 22:12



Виж, тук си напълно прав. Но аз пак исках да получа директно решение по правилния път без хитруване.

Кого от двама ни да баннат?

Не приемам отговори от вида "нито един от двамата" или "и двамата".



Тема Re: Не!нови [re: Бял Бpoдниk]  
Автор Инфopмиpaщ ()
Публикувано12.05.04 22:13



Даже в случая имах предвид не само себе си. А иначе това го владея отдавна, но не всеки го разбира, както трябва, затова не винаги го прилагам.



Тема Re: НЕ! [re: Инфopмиpaщ]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано12.05.04 22:16



Кои простотии, дай линк?!

Че какво лошо в това жена да е шопинг-маниачка?!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.