Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 14.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
*Кратък преглед

Тема Бритни и Джъстиннови  
Автор miss_independent (Keep Distance!)
Публикувано05.08.03 18:29



Не знам какво мислите вие за тях двамата-Според вас били ли са наистина заедно,има ли някакъв шанс да се съберат отново и кой е виновен за раздялата между тях!
ще помоля всички ,които нямат какво хубаво да казват по въпроса да не се изказват!Все пак за тези,които не харесват Бритни и това,с което тя се занимава си има други клубове!

Da ima6 milost kum nemilostivite e taka podlo,kakto da ja o4akvash ot tjah!


Тема Re: Бритни и Джъстиннови [re: miss_independent]  
Автор Lorien ()
Публикувано05.08.03 21:33



Определено може да се каже ,че имаше нещо между Бритни и Джъстин. Но едва ли ще се разбере кой е отговорен за раздялата им (може би и двамата имат принос за нея). А дали ще се съберат, това е спорен въпрос. Аз бих се радвала, ако се съберат отново. Бяха хубава двойка.



Тема Re: Бритни и Джъстин [re: Lorien]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано08.08.03 14:38



Вие сте ненормални да си мислите, че може да се съберат. Какво като са известни - хора са - събират се, разделят се - влюбват се, разлюбват се. Една връзка, която свърши, това е.

N.



Тема Re: Бритни и Джъстиннови [re: NlKlTA]  
Автор djudjulinkova (po3oBu4ko)
Публикувано08.08.03 15:47



ааа неее според мен сигурно ще се съберат ...бяха качени в нета преди време разни интервюта и на двамата...
може пък и да е рекламен трик нинам ,но пишеше ,че си липсват ... и още се обичат ...де да знам


Moeto shtastie s tvoeto ime naricham za6toto te ima i az te Obicham..!


Тема Re: Бритни и Джъстиннови [re: miss_independent]  
Автор miss_independent (Keep Distance!)
Публикувано08.08.03 19:39



Според мен шанса за това да се съберат е 50/50,при положение,че знаят как едно евентуално събиране ще им донесе милиони долари.Пък и мен ме кефиха двамата когато бяха заедно!

Da ima6 milost kum nemilostivite e taka podlo,kakto da ja o4akvash ot tjah!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.