Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 01.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема BRITNI E KURVA!нови  
АвторLProzi4ka (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 13:46



ABE KAK MOJETE DA PRAITE KANAL NA NAI TUPATA KU4KA NA VSELENATA????? VIE KVO STE BE? NEKVI ZADRUSTENI IDIOTI! zNAETE LI 4E DORI I DA SPRETE DA Q SLU6ATE NIKOI POSLE NQMA DA VI UVAJAVA, ZA6TOTO STE Q SLU6ALI A TOVA E ZA SRAM I 6TE OPETNITE I MUZIKATA KOQTO 6TE VI SE ISKA DA SLU6ATE BEBE6ORI TAKIVA! AZ OT MALKA ZNAM KVO E MUZIKA- VIE RODITELI NQMATE LI DA VI NAU4AT KVO E HUBAVA MUSICA??????? IDIOTI TUPIIIIIIIIIIIII! I VIE STE KURVI I PEDERASI KATO NEQ! DOLU 4ALGATA, POPA, RAPA, TEHNOTO!!!!!!

METAL4EVERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
za teq deto ne znaqt (vsi4ki zna4i)= METAL FOREVER!



Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: LProzi4ka]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано25.11.02 04:08



Малииии колко си зле :)
Ти да не мислиш, че метала не петни музиката? Всеки изпълнител, направил видео клип е мислел с банковата си сметка при "композирането". Какво ще кажеш за Металика - чалгата на метала.. срам и позор.
Колко си широка отзад?



Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторLProzi4ka (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 19:08



ABE Q DA NE MI OBI4DA6 METALA BE!
MUSICATA SE DELI NA METAL I LO6A QSNOOOOOOOOO!
TI KAT SI NEKAV POVREDEN 4E DA Q SLU6A6 DA SI GA NA4UKA6!
METALISTITE SME SUPER PI4OVE I NE SI MISLI 4E METALISTITE SE OBLI4AT SAMO S KOJI! ELA I NI VIJ KVI SME GOTINI! ILI PO DOBRE NE IDVAI 4E 6TE STUPAME!
A TVA KOLKO SUM 6IROKA OTZAD GO ZNAE SAMO GAJETO MI! DA NE SUM KURVA KATO TAQ PIKLA 4E CELIQ SVQT DA ZNAE KOLKO MI E 6IROKO?
I NE MI VIKAI 4E SUM ZLE 4E EI SA 6TA STUPAM EIIIIIIIII!
METALLICA SA SUPER PI4OVE I PO SKORO BRAKNI MISLI S PARITE SI PEDAL MRASEN!



Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: LProzi4ka]  
Автор miss_kiss (sokche)
Публикувано26.11.02 19:31



S tozi rechnik ako iskash da otvratish niakoe momche sus sigurnost shte imash polojitelen rezultat.Men me e gnys kak psuvash ne znam za drugite kakvo e :((ujas..No tova edva li ima goliamo znachenie ta ti si "Metaliska" mama my stara tva da si "Metalist" e strahotno.....ia stiga ne znaesh li kakvi neshta se izgovarqt sled kato minete....kakvi neshta se bulvat po vash adres.No ne sum az tazi koiato shte vi sudi.
Iavno si dosta ogranichena shtom smiatash taka za muzikata ili po-tochno za neinoto delenie..mislih ,che tia se deli na stilove... ne znam.Moje i az da sum v greshka kato gledam kolko obeditelno govorish za tozi "Metul" A do tova kakva e Britney ..chakai mlada dushice ..ovche glavice... ti da ne si bila pri neia kogato tia e spala s mnogoto muje (nali e kurva...?),che da se obrushtash kum neia s takuv epitet?I az moga da izgovoria kup shturottiii porodeni ot nenam kude si za Merlyn menson .... no bi bilo opredeleno tupo ako go kaja ne na miasto .Vseedno da si metamatik do mozuka na kostite si i da obsujdash Neno v mamino detence.Ne vurvi seshtash li se....sushtoto e v sluchaia.ne slushash Britney eedva li znaesh neshto za neia ..osven noseshtoto se ot usta na usta ...ne mojeshesh da kajesh na niakoi kakuv e ako ne go poznavash ...i ne si siguren i niama agrumenti za da dumite si ...i nai-veche ne mojes da govorish za durgite ... ako sam ne si se poglednal v ogledaloto ....vseedno da govorish na edin niakoia si e debela puk vsushnost a teb da ti se trese ceulita po krakata ..ne vurvi macka.
I vse pak znaesh li kakvo e kurva ...?




Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: miss_kiss]  
Авторbarbi (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 20:54



he he kvi sa tia gluposti be.izob6to ne haresvam taia frucla tia si e leke i ligla i takava 6si ostane.dori ne moje da izmisli nekav si skapan tekst na pesen /za melodia da ne govorim/ta drugi trebva da i izmisliat.a dori ne moje i da go izpee kakto trebva.
4estno kazano 'kurva'mi se stryva edva li ne kompliment za neia,pa i tia cel jivot 6si ostane zagubena devstvenica adski me drazni tolkoz e zagubena gorkata a i adski tapoymna izglejda
pak ti miss kiss parvo se nay4i kaka se pi6e MARILYN MANSON i posle se pravi na mnoo otvorena.pak i da go pi6e6 na edin red s imeto na britney spears e napravo sme6no i obidno za manson



Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: barbi]  
Автор miss_kiss (sokche)
Публикувано28.11.02 21:46



Tolkova nisko li padash da govorish na niakogo kakvi sa mu kosurite sled kato ti samata ne si se vidiala kakva si.Tolkova li niamash dostoinstvo ,che trugvash da pluesh niakogo.Tuk ne stava duma tochno za Britney ..ta vie ste takiva i v jivota.A tova e adski otvratitelno ...ako ne si se useshtala da momenta vreme ti e.
No da se vurnem na temata...".dori ne moje da izmisli nekav! si skapan tekst na pesen/za melodia da ne govorim/ta drugi trebva!da i izmisliat".
Propuskam pravogovornite i pravopisnite greshki ...schitam fakta ,che moje da si ot proviniciiiata vie tam taka si govorite :)))
Drugo e ,che ne mojesh da prevedesh teksta,za da go razberesh ...vsushnost ima dosta smisleni textove... koi te znae ot kude idvash ..no vseki ima svoe mnenie...za neshtata...Hubavo e obache tova mnenie da ne se natrapva s psuvni...i iztunchenost na sobstvenata prostota.
A do moeto nevejestvo otnoso izpisvaneto na Meriln Manson ...sujaliavam sushtoto e i vasheto izcepvane za Britney v tozi posting sus LProzichka..hem ne znaete hem bulvate gluposti ......
aide sus zdrave i usmivki .. !




Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: miss_kiss]  
Авторbarbi (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 19:05



he he miss4e kiss4e za tvoe svedenie sam ot sofia puk ti ako ne razli4ava6 60pski dialekt ot provincialen si e li4no tvoi problem.
a i 4estno kazanoo adski mi e sme6no kogato niakoi tragne da govori kato sa6tinska enciklopedia na takiva forumi.to kvo li govora,TI si edinstvenata v ciala bulgaria predstaviam si kolko si zadrustena........
a tva 4e si imam kYsuri/vidia se koi ne moje da pi6e/e da imam si to koi li si niama daje pri men sa malko pove4e priznavam.....ama ne sam LIGLA!!!!tva pone moga da se zakulna mogat da go potvardat i vsi4ki koito me poznavat.a onaa glupa4ka dori imeto ne moje da si kaje bez ligni grimasi i glupovato hilene naprao mi se povra6ta kato ia vida
6to se otnasia za prevodite ne 4e obi4am da se hvalia ma 6ti kaja 4e tova liato si izkarah diploma ot kembridge i eventyalno 6te rabotia tam ot sledva6tata godina.
a tekstovete na britni o,da MNOOOOOOOOOOOOGO sa smisleni!!!!!osobeno oops I did it again prosto e varha na smislenostta i sudarjatelnostta



Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: barbi]  
Автор miss_kiss (sokche)
Публикувано29.11.02 19:17



Abe veche vse po riadko horata se izkazvat s shopskiia si dialekt ,no tova niama znachenie shtom ti go priemash za normalno ...davai v sushtiia duh.A do tova kakuv nachin na izkaz imam.....ami vsichki sa razlichni ..vseki e individualen ...ta shtom ti go smiatash za ne chak tolkova hubavo ...normalnoto izkazvane pak si e lichno tvoi problem ...vupreki ,che tozi ti nachin na govorene ne "sveti" mnogo v ochite na ostanalite ....pak ne mie rabota da ti se burkam !!:)))
Ti ot kude si sigurno ,che vsushnost ,v deistvitelnost ,v jivota Britney naistina e LIGLA....predpolagam si naiasno ,che povecheto neshta sa ot chisto komersialna gledna tochka.Nikoi ne moje da ti kaja s sus sigurnost dali naistina vuprosnata gospoiiica e takava.Moje vsichko da e samo shoy ...no pak ti kazvam niamash garanciia ,che e taka.Vseki goni niakakuv imidj daje v povecheto sluchai to e izcialo izkustven ...:)Za teb ne znam ...moje i da ne si ,no chestno kazano hich ne me sgrqva tozi fakt ..ti si si ti ...sushtoto e az ako trugnaa da govoria za teb bez da te poznavam kva ligla si ...kak izobshto ne te biva v angliiskiia i diplomatata ti ot kembridge ...e falshiva,kupena ...ela sega mi dokazvai ....sushtoto e .Ne vurvi .
Do tova za textovete....niakoi ot tia ..moje bi tazi muzika po-skoro trqbva da ia usetish ne e chak do tam da ia razberesh...
Kakvo sum az ot ciala Bulgaria ,che ne te razbrah ... ,a do tova dali sum zadrustena.. :)))))...vsushnost ima li niakakuv smisul da ti obqsniavam ...koi te znae dali shte me razberesh


s usmivki :)



Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: miss_kiss]  
АвторLProzi4ka (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:02



Koi bil ograni4en... ti nedei da govori6 protv metalite kat ne znae6 kvi sme. Da si metal ne zna4i da si s dulga kosa, s koji i ogromni obuvki. Az se obli4am s ga6terizon, sweatshirt i kecove i si li4i 4e sum metalistka! Poznavah hora koito zamalko da me zavlekut kum brakni i slava bogu ne uspqha 6toto maika mi milata me opazi ot taq gadost. Ne vijdate li 4e ne pee za ni6to smisleno i 4e se obli4a kato pes? Ako iskate 6te vi preveda nqkoi tekstove na lubimite mi bandi da vidim koe e po dobrotoAz su6to ne haresvam na4ina na obli4ane na pove4eto metalisti no tehna si rabota. Izglejdat studeni na si4koto otgore no ne sa. Prosto na vun6en vid izglejdat takiva. Nese kefq na Marilyn Manson za6toto e ujasen na vid no pesnite mu sa hubavi. I Rammstein prili4at na urodi no ne sa! Taka 4e si4ki da go duhate i iskam da vi kaja, 4e spored vas si nqmam gajeta. Abe mama vi stara, kato ne6to me qdosa psuvam kato luda. Ina4e sum gotina, nejna, sladka kakto kazva gajeto mi : Metalistka s toplo surce. KAKVO GOVORITE PROTIV METALISTITE KATO NEZNAETE KAKVI SA???????????? Zemete gi opoznaite parvo puk posle govorete protiv tqh!



Тема Re: BRITNI E KURVA!нови [re: barbi]  
АвторLProzi4ka (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:07



Samo taka barbi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.