Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 06.06.24 
Музикални
   >> Britney Spears
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Britney e za razbirachiнови  
Автор NickZ (aLudi)
Публикувано17.04.02 00:47



Priqteli, mislq 4e preobladavat otricatelnite mneniq tyk .
spored men pri4inata 4e ne haresvate Britney si e u vas zashtoto sam siguren 4e wie ne ste 4uli pove4e ot 2 neini pesni . Tq e momi4e sas stil i hubav obraz. Pesnite i sa dobri . Taka 4e , dragi razbira4i, ne se izkazvaite nepodgotveni. Za mene vie ste edni selqnduri.

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: NickZ]  
АвторBRlTNEY_fan@ (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 19:08



I az mislq 4e Britney e SUPER!!!!!



Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: NickZ]  
Автор DreamOfMirrors (TheLastUnicorn)
Публикувано17.04.02 21:39



"приятели" , "драги разбирачи" и накрая "селяндури" смешна картинка. Тц тц ... ей момченце "не се изказвай неподготвен" Чувала съм повече от 2 нейни песниНе ми харесаха... нито текст има свясен нито музиката е хубава Гласът й е лигав, а стила й не ми допада. Е, гражданче, драги разбирачо на музика - със здраве

I want out...To live my life and to be free


Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: DreamOfMirrors]  
АвторSn (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 11:27



Wow,kolko si prava(DreamofMirrors).Naistina glasa i e mnogo ligav(siakash ima ligi v ystata).Stila e mnogo tipichen amerikanski pop"kolkoto se mozhe poveche da se prodade","kolkoto se mozhe po-komersialno" ,"kolkoto se mozhe po- sladnikav imidj i pesni"...Nishto seriozno.A otgore na tova,ochite i ne izluchvat nikakva inteligentnost,prosto typical american.Edinstvenata pesen,koiato mi haresa beshe "i'm a slave for you",tia beshe malko po-razlichna ot drygite i hitove.No vse pak ,za da ima hybava myzika,triabva da ima i losha,nali taka?Sorry,ako sum obidila niakoi,ama tova si e moe mnenie



Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: NickZ]  
Автор ZeLeNa_JaNkA (Ve4no Zelena)
Публикувано08.06.02 02:27



Estestveno 4e ne sme 4uli pove4e ot 2 neini pesni do kraq...nikoi nqma tolkova zdravi nervi 4e da q izdarji taq...tva 4e ti q haresva6 samo dokazva 4e na toq svqt ima vsqkvi ludi...

TODAY IS THE FIRST DAY FROM THE REST OF YOUR LIFE


Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: NickZ]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 06:14



Za sujalenie sum chul mnogo poveche ot edna neina pesen :)
Naistina purvata i izvestna pesen,kudeto e uchenichka s plitki i pee v sublekalnia e isterichna i mi haresva, no sledvashtite i pesni sa mnogo elementarni...
Daje kuchkata Geri Halliwell me kefi poveche,zashtoto pee po-kurvenski i zabavno...
No vse pak tova e moe mnenie...
Napulno razbiram,che Britni e goliama zvezda i si ima pochitateli.Vse pak predpochitam neia pred Gloria ili Ivana...



Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: Benedetto]  
АвторDiddy la ltaliana (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 12:31



Spored men Britney si e mnogo gotina i ne ia obijdaite!Tia pee strahotnoi ne e ligla!Koito ne ia haresva da si gleda rabotata!4AO!



Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: Benedetto]  
АвторGraf_rayski (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 12:34



Britney e edna mashina za pari koyato raboti mnogo uspeshno. Tova che nemoje da pee ne e problem zashtoto i bez da moje si ima milioni fenovi ot koito pecheli milioni pari i az nemoga da peya ama nepechelya kato neya i si traya.

Prav sum nali?????????



Тема Re: Britney e za razbirachi [re: NickZ]  
Автор suffocation ()
Публикувано27.07.02 14:44



 Deca, i az dulgo vreme jivqh v zabluda i q slu6ah britney. Kato si pomislq, 4e sum izhar4ila celi 14lv za purvite i 2 albuma mi se kusa surceto. I Britney ne e za razbirachi, a za 12 godi6ni momi4enca. Do 2 godini 6te zaleze. Ne vijdate li, 4e se opitvat da izcedqt ot neq kolkoto se moje pove4e pari. Tq zatova i propisa kolko knigi i snima film4e.Ama ni6to vie si q slu6aite, skoro 6te vi pisne.


I've heard some pretty ugly things about those guys...Ugly stories

Тема Re: Britney e za razbirachiнови [re: suffocation]  
Автор Very_Bad_Girl (мнооо Bad)
Публикувано26.08.02 00:05



estestveno 4e sum 4uvala pove4e ot 2 neini pesni.tq e ligla i nqma nikakuv glas.prosto tipi4na amerikanska ma6ina za pari.tq e edin tup srednostatisti4eski american koito ne znae koq e ioko ono i kude se namira avstralia.
i to to4no za neq da mi kajat 4e e za razbira4i.da bqha mi kazali 4e Madonna,Alanis Moriset,U2,REM,Beatles ili ne6to ot toq sort e za razbrira4i/keto e napulno estestveno/.tvratena sum

i`m not your bitch!
don`t hang your shit on me!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.