Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема търся системанови  
АвторCholaka (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 20:30



Здравейте,
Ще се радвам някой да ми изпрати система прецизна и синя трефа/държа да е на български език/ Много искам да науча една от тях.Бриджа е прекрасна игра! Мерси предварително! www.sp4@abv.bg




Тема Re: търся системанови [re: Cholaka]  
АвторБecния Bъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 18:10



За "Прецизна трефа" виж в сайта на Мбридж на този линк: http://accessimpedance.iusi.bas.bg/bridge/MBridgePrec.htm

Доколкото знам аз това е системата на българска състезателна двойка.

Аз за нещастие също имам твоя проблем с българския. Какво да се направи книги на български може да се намерят само с частен детектив или с преводач . Което ти е по-лесно.

Но да бъдем съвсем честни доколкото знам аз, ако си от София на площад "Славейков" (при антикварите) все още имаш някакъв минимален шанс да се намери нещо.

Според мен няма смисъл да се хвърляш на система, ако нямаш постоянен партньор (особено на "Прецизна трефа"). Просто има прекалено много, много варианти на системата. А ако проблема с партньора не стои пред теб, тогава: "ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!!!!!!!!!!"

УСПЕХ



Тема Re: търся системанови [re: Бecния Bъpkoлak]  
Автор fogas (новак)
Публикувано14.03.06 09:05



'Синя трефа', както и някои от по-старите книжки може все още да ги намерите на 'Славейков' (аз си купих 4 книжки миналото лято от там). А в клуба на М-Бридж има 4-5 по-нови книжки (купих си 'Играйте бридж с Беладона преди 1 месец)



Тема Re: търся системанови [re: Бecния Bъpkoлak]  
Автор VeroМодератор ()
Публикувано14.03.06 22:52



Според мен не е така....особено за Прецизната В БГ 70-80% анонсират по прецизна....само употребяваните допълнителни конвенции са различни.

Така че-изнамери си Прецизна отнякъде и я мятай-не вреди да се знае!




Тема Re: търся системанови [re: Cholaka]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 01:12



ami ako iskas moga da ti pratia wj2000 na balgarski, spored men e dosta po dobra i ot sinia i ot precizna trefa... malko po slojna no ot ne-naturalnite sistemi - numero uno ;)



Тема Re: търся системанови [re: veso]  
Авторstefan4o (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 02:43



Veso, прати ми я на мене, приятелю, искам да й хвърля едно оЧо.
Мерси предварително.
stefan4o@abv.bg



Тема Re: търся системанови [re: stefan4o]  
АвторQuauar (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 21:27



И на мен!
Mars49@abv.bg



Тема Re: търся системанови [re: Cholaka]  
Автор police_bg (mr.)
Публикувано30.07.06 00:26



i az iskam sistemata police_bg@mail.bg



Тема Re: търся системанови [re: veso]  
Автор e_f_o (непознат )
Публикувано20.08.06 13:46



Ако може и на мен да я изпратиш, ще съм много благодарен. eftimi@yahoo.com



Тема Re: търся системанови [re: police_bg]  
Авторstoyan (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 12:27



aka e vazmojno veso ili stefan4o da q pratqt i na men tazi sistema stoyan20022002@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.