Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Задачка, този път от меннови  
Авторvaskoed (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 15:38



Натъкнах се на едно раздаване за експерти. Та реших ако не сте се занимавали с него, защото мисля че е познато на някои от вас, да предложите вашите подходи. Та раздаването съвсем прилича на т.нар Ход на императора и гласи. Договор 7 пики - разиграва Юг, атака Асо купа.Разиграйте на открити карти - Дабъл Думи (двоен мор)

Север
..................................пк- А
..................................кп-
..................................ка- АК98
..................................тр-ДВ1065432

........Запад.....................................................................Изток........................
.....пк-98.....................................................................пк-7432........................
.....кп-АК98765432.....................................................кп-ДВ10........................
.....ка-10.....................................................................ка-ДВ............................
.....тр-.........................................................................тр-К987


...................................Юг...........................
............................пк-КДВ1065
............................кп-..................................
............................ка-765432
............................тр-А................................

Любопитно ми е как по-напредналите разсъждавате над подобни проблеми, нека почерпим от опита ви, приятно занимание ако сте заинтригувани.



Тема Re: Задачка, този път от мен [re: vaskoed]  
Автор fogas (минаващ)
Публикувано17.09.07 16:08



Не знам за по-напредналите, но това е като шах-задачка:
Цакаш с А пика и чистиш А трефа. Цакаш малка трефа с К трефа, теглиш Д и В трефа (чистейки 9 и 8 каро от мора), слизаш на А каро и процакваш К трефа играейки Д В и 10 трефа, слизаш пак на каро и почваш да теглиш трефи докато изток цака- надцакваш го, теглиш му другия коз и кари за 13 взятки.
А как разсъждават по-напредналите ще изчакаме да прочетем ;)



Тема Re: Задачка, този път от меннови [re: vaskoed]  
Авторqwe222 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 19:36



Е това не ми се вижда толкова страшно....

Цакам с Апика и чистя А трефа после цакам малка трефа с голяма пика тегля 2 пики слизам на каро и въртя Ктрефа с ДВ10 слизам пак на каро и и въртя седмак пика с трефи като го хвана оставам по метра ...



Тема Re: Задачка, този път от меннови [re: qwe222]  
Автор dnff ()
Публикувано22.09.07 18:39



Много интересна игра. В първата ръка застъпваш две аса.


Аз преди бях писал във форума, но никой не писа нищо тогава. Някой да си спомня за разиграване, при което разиграващият чисти едно или две аса, за да запази комуникацията. Играта е истинска и била публикувана в някой вестник преди двайсетина години.

I love this GAME!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.