Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 14.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема do zaxxonнови  
Авторpilota (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 19:05



tova e dobre haresvam serioznite hora kato teb.ot kade si? moje6 li da ostavi6 e-mail za vraska za da mogat jelae6tite po lesno da te otkriqt i da zadavat vaprosite kam teb?kakto i ostavi6 tvoq nik v BBO-taka e po lesno v BBO da se organizirat Bulgarski otborni ma4ove i obu4enie online! Kakvo misli6 po tozi vapros?
6te populqrizirame bridja v Bulgaria s ob6ti uspehi sam ne moje da se napravi ni6to.



Тема Re: do zaxxonнови [re: pilota]  
Автор dnff ()
Публикувано12.09.07 22:28



Това е много добра идея. Ще стане нещо като пупуляризирането на "Синя трефа" от синия отбор и Омар Шариф. За въпроси и това е добро място, а друг вариант е като кликнеш на ника на "zaxxon". Там има ICQ, където може да го намериш (след като го е дал човека сигурно влиза поне за по 3-4 часа на ден).



I love this GAME!

Тема Re: do пилотанови [re: pilota]  
Автор zaxxon (новак)
Публикувано13.09.07 09:46



Добре дошъл във форума


Колкото до информацията - няма проблем: можете да ме намерите на zaxxon@abv.bg и ICQ 315191921 (не влизам за дълго, но влизам често). В ВВО ника ми е същия - "zaxxon". До преди няколко месеца прекарвах доста време онлайн в ВВО, напоследък поразредих. Но ако се заформи група...



Тема Re:нови [re: zaxxon]  
Автор vaskoed (непознат )
Публикувано13.09.07 11:30



Е ако ще правите група в ВВО причислете и мен. Те повечето българи там само rubber играят, та не ми е интересно с тях, по 2-3 часа на ден съм онлайн, ако не играя гледам по малко вюграф. Ника ми е същия като тук.



Тема Re:нови [re: vaskoed]  
АвторMp.Meчo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 15:30



vaskoed , как ти хрумна това за робера?? аз досега съм виждала макс по една маса да играе рубер там и тя обикновено е съставена от скандинавци, или примерно французи, но никога от българи.
И аз разредих, ама понеже ми спряха достъпа от офиса


Иначе има стотина българи всеки ден в ббо - то..



Тема Re: [re: Mp.Meчo]  
Автор vaskoed (непознат )
Публикувано13.09.07 15:46



Не ангажирам никой това просто е мое впечатление, казвайте си никовете и пускайте ЛС в ВВО когато ви се играе. Нямам нищо против робера всички сме почнали с него, но трябва да се усъвършенстваме постепенно. Поздрави на всички в клуба.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.