Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 05.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема qlova rabota  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 15:49



hi za6to ne komentirate predstoq6tite turniri kato tozi v dimitrovgrad a puskate samo bo6laf moabeti kato tozi za hubavite karti i kade se prodavat.....
drugo koeto iskam da kaja e 4e saita na bulg.bridge federaciq e gola voda.absoliutno ni6to ne pi6e.obajdam im se po telefona-ne vdigat.Tove ne moje da prodaljava taka.Iskam da napi6at koordinatite na vsi4ki klubove kakto v stolicata taka i v provinciqta nai ve4e,kakto i telefoni za vryska s tezi klubove a ne samo saita na nqkvo sofiifko klub4e koeto ne ba4ka.Sa6to trqbva da ni informirat za vsqkakvi turniri a ne samo za golemite.



Тема Ето ти точните координати на бридж КлубЪтнови [re: pepo]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано10.11.06 11:55



42°41'31.91" северна ширина
23°18'58.56" източна дължина.





Тема Re: qlova rabotaнови [re: pepo]  
Автор dnff ()
Публикувано13.11.06 00:02



Ти да не си от Димитровград????

I love this GAME!



Тема Re: qlova rabotaнови [re: dnff]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 17:01



ne
i love this game


ti ne poddarjash li mnenieto mi??



Тема Re: qlova rabotaнови [re: pepo]  
Автор dnff ()
Публикувано14.11.06 18:09



Ако питаш за сайта на ББФ съм напълно съгласен с теб.
Я кажи нещо повече за този турнир в Димитровград. Аз съм наблизко може и да понамина, ако имам време.



I love this GAME!

Тема Re: qlova rabotaнови [re: dnff]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 11:15



turnirat svar6i be6e hubavo i evtino s dosta nagradi.Dobre e kato ima nqkade turnir da se spomenava tuk za da znae vseki za6toto pove4eto turniri ne se organizirat ot BBF .Zatova molq vseki koito ima nqkakva informaciq da byde taka dobar da q napi6e tuk v tozi forum


4ao



Тема Re: qlova rabotaнови [re: pepo]  
Автор dnff ()
Публикувано16.11.06 16:40



Поне кажи кога беше??? Кой го организираше??? Инцидентно ли стана??? До година ще има ли пак такъв турнир??? Нещо повече. В скоро време ще има пак или веднъж на 100 години стига.

I love this GAME!



Тема Re: qlova rabotaнови [re: dnff]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 19:29



az sa6to ne mojah da otida no znam 4e be6e v stola na neohima i mnogo evtino.ne znam koga pak 6te ima turnir v dimitrovgrad no ako nau4a ne6to 6te go napi6a tuk taka 4e vseki da razbere






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.