Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 24.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Varna 2006  
Авторdeidei (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 22:59



Zdraveite!
Niakoi znae li za6to Harry Zhariev e izhvyrlen ot turnira vyv Varna?

Коригирано е заради личностни нападки към играч!
Vero

Редактирано от Vero на 18.08.06 10:49.



Тема Re: Varna 2006нови [re: deidei]  
АвторKoleto (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 23:22



Abe deidei, znae6 li koi e HARRY - ZAXXON!!!!!!
Verno e 4e igrae mom4eto mnogo dobre verno e 4e e republikanski 6ampion ama mnogo govori mnogo obijda ne tyrpi da gubi

Коригирано е заради личностни нападки към играч!
Vero

Редактирано от Vero на 18.08.06 10:51.



Тема Безобразие!нови [re: deidei]  
Авторpoli_mineva (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 00:02



Писна ми от комплексари,страхливци и простаци.Форумите не са да се отправят обиди към хората персонално публично.Ако някой има нещо против Хари или жена му,да им го каже лично!!!!!!!!! А не страхливо да се присмива под анонимен ник.Всеки има право да си изтърве нервите и съответно си носи последствията,но това не дава право на другите да го обиждат.Още повече съм сигурна,че самите коментатори тук са далеч от перфектните личности,служещи за пример на самообладание и безкористност.Оставете хората да бъдат такива каквито са.Имате пълното право да не ги харесвате,но не и да ги обиждаде или да отправяте ехидни злобливи вмятания по техен адрес. Вероника,моля те погрижи се това да се махне!Петни клуба.
Друго щеше да бъде ако ?сния господин или госпожа си беше задал ? по нормалния начин,ако толква държеше да научи това,за което пита..но дълбоко ме съмнява че го интересува въобще защо е бил изгонен...Просто използва факта да уязви Хари.



Тема Re: Безобразие!нови [re: poli_mineva]  
Автор VeroМодератор ()
Публикувано18.08.06 10:46



Права си,Поли!

Според мен идеята на тоя клуб е да се обсъждат въпроси и проблеми, свързани с играта, а не играчите.

Ще се постарая всяка личностна нападка, която видя, да бъде изтрита или променена по такъв начин, че да не обижда никого. Клюкините могат да се обсъждат в някоя квартална кръчма, не тук пред всички.

Няма човек, който да харесва всички и да се харесва на всички,това е ясно. Всеки си има странности и кусури.

А по въпроса за изгонването от турнира- вероятно Хари си е изтървал нервите, за което си е получил наказание, което се полага по правилник. Затова и по турнирите има квалифицирани съдии.


Редактирано от Vero на 18.08.06 10:52.



Тема Re: Безобразие!нови [re: Vero]  
Автор du (неадекватен)
Публикувано19.08.06 18:26



Казал на съдията, че не разбира и онзи го изгонил ... Като знам кви са ни съдиите, предполагам че Хари е прав ! А и да не е, си го е направил с ясното съзнание че може да го изгонят. Ама това не е нещо, за което да се злорадства, на всеки може да се случи. Аз също се карам със съдиите

Жалко за отбор ФЕНИКС, без Хари омекнаха, а 8 кръга на 1-ва маса играха...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.