Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема zdraveite  
Авторvikicata_ (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 19:31



zdraveite
dnes otkrih tozi forum pokrai edna reklama za mladejko purvenstvo po bridge.
radvam se, 4e ima i takuv forum, no za moe sujalenie nivoto e nisko - iavno glavno na4inae6ti pose6tavat tova miasto s malki izklu4enia. ne me razbiraite pogre6no - az igraia ot 3-4 godini i su6to sum na4ine6t. ako ima jelae6ti za online igra v BBO nika mi e vikicata.
uspeh na vsi4ki



Тема Re: zdraveiteнови [re: vikicata_]  
Автор VeroМодератор ()
Публикувано31.03.06 10:02



Здрасти,Викицата, добре дошла!

Не стреляйте по пианиста- той толкова си може!

Важното е желание да има и да се мисли за бридж и да се играе. Другото си идва само. Поразмърда се форумът- все повече хора започнаха да пишат. Ако смяташ, че можем с общи усилия да вдигнем нивото, ще бъде чудесно.

Ето например Бесния върколак, Fogas и 1 Каро с доста голям ентусиазъм постват задачки и решенията им.

Айде заповядай, мятай се и ти да пишеш, ще видиш колко е приятно тук.




Тема Re: zdraveiteнови [re: Vero]  
АвторБecния Bъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 12:53



Ако си начинаеща и не ползваш система, а освен това искаш веднъж в седмицата (за съжаление повече не мога - обикновенно събота и неделя - най-добре вечерта) съм съгласен да по играем в ВВО. Пиши си майла или ай-си-кю-то (и кога мога да те намеря на него). До сега не съм играл в ВВО и искам да го пробвам, ама да не е някой експерт дето да се нерви, че просто съм объркал. Все пак съм начинаещ. Както каза "Веро": "Не стреляйте по пианиста - той толкова си може".



Тема Re: zdraveiteнови [re: vikicata_]  
АвторMapит (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 15:18



Бооооооооооооо Viki,
може би отново скоро ще сам on-line в ВВО, както в доброто старо време /т.е. зората на ВВО/



Тема Re: zdraveiteнови [re: Mapит]  
Авторvikicata_ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:40



Mnogo se radvam da te *vidia* otnovo Marit :-)))))))))
Zdr, Vurkolak :-) Ami az sum na4inae6t , no polzvam sistemi - Ob6t Ezik 2000 (Wspolny Jezyk2000) modifikacia na polska trefa mi e nai-lubima, ina4e igraia Precizna Trefa i SAYC. ICQ nomera mi e 218421135 a e-maila vikicata@abv.bg
Mnogo se radvam, 4e ima takuv forum i estestveno ot nas si zavisi da se vdigne nivoto - vseki da pomaga s kakvoto moje



Тема Re: zdraveiteнови [re: vikicata_]  
АвторБecния Bъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 23:00



Така като гледам не си съвсем честна. Според мен ти не си много, много начинаеща. По-скоро си си доста напреднала - изброила си поне 3-4 системи - това според теб начинещ ли е? Но ако си съгласна да играеш с начинаещ (защото по принцип никой, който поне малко разбира играта не му се занимава с начинаещи), може да опитаме в ВВО. Склонен съм да направя компромис и да играя с напреднал , ако и той е съгласен.
По-добре пробвай да четеш мненията от зад напред като почваш от последната към първата страница - това е просто хронологичния им ред. Има логика нали?



Тема Re: zdraveiteнови [re: Бecния Bъpkoлak]  
Авторvikicata_ (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 23:39



niama6 girji, Vurkolak
Dala sum si e-mail i ICQ nomera - obadi se kogato si svoboden i 6te igraem ....6tom si sklonen na kompromis



Тема Re: zdraveiteнови [re: vikicata_]  
АвторБecния Bъpkoлak (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 18:06



vikicata_ ти май се отказа?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.