Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не мога да се съглася :)нови [re: fogas]  
Авторochinko (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 17:06



Зависи за какво ще го ползва. Аз не мога да говоря на руски, понеже не знам нито един падеж, но това не ми пречи да чета техническа литература.

Английският иска много повече години занимания, докато започнеш да четеш гладко.



Тема pyrxнови [re: interpreter]  
Автор police_bg (непознат )
Публикувано29.07.06 19:17



az moga da gi nabera ako mi gi izpratish :)



Тема Re: Книги на Келсинови [re: Vero]  
АвторlLl4 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 14:12



ОТ chupa.gambler.ru СЕ ВЛИЗА В БЕЛОРУСКЯ АРХИВ.ТАМ ИМА МНОГО ОТ КЕЛСИ НА АНГЛИЙСКИ



Тема Re: Книги на Келсинови [re: fogas]  
Авторgenady (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 06:55



Не е точно така. Много от сайтовете наистина са платени , но има и много достъпна безплатна информация. Най-травиалния източника е Help-a в ББО-то, но разбира се 100% на Английски :http://homepage.mac.com/bridgeguys//glossbridgemain.html



Тема Re: Аз имам следното. И предложение.нови [re: pyrx]  
АвторGenady (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 07:23



Здравете,
По принцип бих приел предложението. В свободното си време играя в ВВО-то ио си правя преводи от Net-та на тема Бридж. Така имам преведени вече няколко стотин страници , за Системи ,Конвенкции и др.



Тема Re: Аз имам следното предложение:нови [re: Genady]  
Автор dnff ()
Публикувано12.06.07 14:58



Ами може да шарнеш нещо в нета. Както се вижда в последно време от форума доста хора търсят литература за бридж на бългаски, не са един и двама...



I love this GAME!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.