Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 28.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема materiali  
Авторro6aviq (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 19:29



ave otde moga da si zakupq donove i birin-boxove i gore dolu na kakva cena????Misleh da otida do nqkoi klub da pitam ama me murzi ta za tova...



Тема Re: materialiнови [re: ro6aviq]  
Автор Vero ()
Публикувано08.04.05 20:03



В България контейнерите и бидинг-боксовете ги правят във Велинград (поне аз знам само за там, може да има и на друго място). Малко са "дървени", т.е не са най-удобните на света, но като цяло вършат работа. В настоящия вариант на изработка на гърба на катрончетата ги има изписани и премиите за игрите, което е добре. Цената на комплект бидинг-боксове е 25 лв, а контейнерите са по 5 лв парчето. Аз лично се сдобих наскоро с тях чрез приятел, който участва на първенството там. По принцип може да се поръчат и от чужбина, но заедно с транспорта и производствените разходи излизат соленичко.



Тема Идеи.нови [re: ro6aviq]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано10.04.05 10:41



Може и сам да си направиш, като мен. Купуваш метър-два изкуствена кожа и я разкрояваш, така че да направиш квадратни контейнери с по 4 джобчета. И ги надписваш с ацетонови или полиакрилатни бои. При всяко положение ще ти излезе по-евтинджан - грубо пресметнато по около 3 лв/контейнер, включително картите. Така за 16 контейнера ще спестиш поне 30 лв.
И този вид контейнери са по-удобни и компактни, от купешките пластмасови кутии.
Ако сега "контрираш", че нямаш време да се занимаваш или те мързи, то мога да ти дам идеята, ако имаш деца, да ги юрнеш те да ги правят - един вид "домашно трудово обучение".

За бидинг-боксове може да си купиш подходящи картони и да си ги направиш с някаква програма и да ги разпечаташ на хубавия лазерен принтер в работата ти. Пак ще ти излезе много по-евтино.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.