Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема System  
Авторjp (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 16:02



Kagete koi systema da naucha.
Koia e nai razprostranena?
Daite link ako moge na bulgarski, moge i angliiski.



Тема Re: Systemнови [re: jp]  
АвторMarit (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 08:36



Почни със SAYC. Натурална и цял свят /почти / я играе.
в BBO има описание за начинаещи и напреднали / т.н. 2 върху 1/
www.bridgebase.com



Тема Re: Systemнови [re: jp]  
АвторEld (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 15:59



Струва ми се, че гледаш в малко грешна посока. Не започвай със системата, а с партньора - намери си по-опитен партньор, който да играе редовно с теб, научи неговата система и я използвай безропотно година-две и тогава ще се ориентираш какъв е стила ти и как ти се анонсира - натурално, конвенционално ли и т.н. А много зависи и на какво ниво играеш - за махленски сбирки един АСОL например може да ти свърши работа, но за състезания ти требе нещо по-сериозно. Та, търси човека, другото само ша си дойде



Тема Re: Systemнови [re: Eld]  
Автор Diti ()
Публикувано26.05.04 16:21



Syglasna sym s Eld.Nameri si pyrvo partnior.Az zapo4nah predi tri godini s basta mi.Na 4isto mahlensko nivo.No taka mi se struva i nai-estestveno.Bez da te prisporva nqkoi ,bez da zavisi nesto ot teb,bez nagradi i tn i tn .. Prosto udovolstvie i stremej da vlezesh v igrata.. basta mi do den dneshen me popravq ,4e Bridge ne e igra,a na4in na jivot .. :))) vse oste samo se usmihvam kato go 4uq:) Uvi sega imam problem.Sledvam v Germany i basta mi ne e tuk.. kakto se dosestate..Samo 4e,kakto Eld spomena kato zapo4nesh s po-opiten partnior i se privyrzvash nqkak si kym negoviq na4in.. zapo4vash da usestash anonsa kato nego.. Az igrah nqkolko godini nared samo s basta mi i mi dostavqshe neveroqtno udovolstvie.. dori i pri pylen razgrom:)) No sega,kogato igraq s drugi .. nezavisimo dali sa po-opitni ili na4inaesti.. prosto ne vyrvi.. tyrsq na4ina na mislene na stariq si partnior i tova me spyva adski ...

Dve hubavi o4i..du6ata na dete...


Тема Re: Systemнови [re: jp]  
Автор Vero (непознат )
Публикувано16.07.04 11:38



Това със съветите да си намериш опитен партньор е прекрасно и само по себе си е вярно; аз обаче като човек в горе-долу същата ситуация като теб- да се лутам между системи и партньори мога да ти кажа от опит,че на опитните партньори много-много не им се занимава с начинаещи.Аз се записах на курс в МБридж,клубчето на МТел.Там се учи натурална система.В момента продължавам с натурална система,пак там-Петорен мажор. В Бг обаче най-много се играе Прецизна трефа,така че ако имаш някакви по-сериозни амбиции за състезания,не е лошо да се знае и тя,пък дори и само за да знаеш врагът какво анонсира.
Искаш линкове- намерих за Прецизна www.vikingclub.starwarsguiden.net/system.php
На страницата на клуба на МТел също има изнесена Прецизна: http://accessimpedance.iusi.bas.bg/bridge/MBridgePrec.htm
Ако имаш някакви въпроси,свържи се с мен на ICQ 342013538




Тема Re: Systemнови [re: jp]  
Автор Benjamin_Andre (South Side.....)
Публикувано27.07.04 17:37



...................




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.