Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема И аз имам нужда от помощ  
АвторVeronica (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 16:42



От скоро съм в София и не знам къде има бридж-клубове. Освен това не играя особено добре и нямам партньор. Ако някой може да ми каже дали някъде се предлага обучение по бридж и къде, ще съм му благодарна! Ако някой си търси партньор и е склонен да вложи време и ентусиазъм в обучение, моля да се свърже с мен на ICQ 342013538



Тема Re: И аз имам нужда от помощнови [re: Veronica]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано04.03.04 21:14



За обучение не знам, но има бридж клубове тук-там. Единият, който ми идва на акъла, се намира в сградата на ГУСВ, където по-рано репетираше ансамбълът. Иначе има книжки, които е хубаво да си купиш и да ги прочетеш, а после да се пробваш на практика. Едната беше с правилата, а другата за разиграване. Трябва да ги потърся и ще ти кажа точно как се казват. Пък, ако ги намеря, може да ти ги подаря.



Тема помощнови [re: Veronica]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано05.03.04 17:17



Здрасти, В момента действат активно 2 бридж-клуба:

"Клуб'Ът" ул. "Цар Самуил" 22
http://free.top.bg/bridgetheclub/


и


клуб "МБридж"
бул. "Цар Борис III" No 54 тел. 952 59 89
e-mail mbridge@mtel.net
страница:



В първия се събират по-силни (и нервни) играчи и много се вживяват и ядосват, когато по-слаби играчи им се паднат за съотборници (играе се предимно отборно), понеже им пречат да трупат ЕЛО-точки за класацията.

Вторият е по-приятен и по-просторен. Играе се от вторник до неделя всяка вечер от 19ч. Правят се както отборни, така и двойкови турнири. Почти винаги има и играчи, които си търсят партньор намясто.



Тема Re: И аз имам нужда от помощнови [re: Veronica]  
АвторCandy (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 11:24



V M-bridge ima uchilishte za naprednali i nachinaeshti, vseki ponedelnik i sriada ot 18:30 h , telefon za kontakti: 952-59-89



Тема Re: имам нужда от по-мощ(na)нови [re: Veronica]  
АвторJalsonimo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 11:53








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.