Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Bridge Base Onlineнови  
Автор Vodkatini (изстудено)
Публикувано04.09.03 15:14



посещавате ли този server? Доста добре е направено, заслужава си

www.bridgebase.com
za tezi koito ne go znaqt

Lope de Vega

Редактирано от Vodkatini на 04.09.03 15:15.



Тема Re: Bridge Base Onlineнови [re: Vodkatini]  
Автор Marit (ажура)
Публикувано05.09.03 08:28



Аз от кога разправям за него, ама кой да ме чуе...



Тема Re: Bridge Base Onlineнови [re: Marit]  
Автор Vodkatini (изстудено)
Публикувано10.09.03 13:27



е с повечко реклама може и да увличим българската група там

Lope de Vega


Тема Re: Bridge Base Onlineнови [re: Vodkatini]  
Автор the_dude_78™ (коварен тип)
Публикувано19.09.03 16:55



аз джитках на bridge club live. много добър сайт със стаи , в които се играе по различни конвенции и т.н


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned


Тема Re: Bridge Base Online - it is GOOD!нови [re: Vodkatini]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 16:37



Благодаря!

Не бях играл там, но наистина е добър. Е има естествено какво да се желае по интерфеиса където е малко поптретрупано, но не това е важното. Играх със 4 партньора за 2 дни и само единия понакуцваше, та чак излязох от масата, без да казвам нищо естествено. Много ми хареса това че записва игрите и може после да ги прегледаш на спокоиствие и да ги преоцениш. Като цяло според мен нивото там е доста над средното. Ще го посещявам често - регистрирал съм се като РосенМ (на латиница - ама нещо латиницата ми се скапа тук в тоз дир бг и сега не мога да го напиша :-) ... който иска може да напражим няколко раздавания - предпочитам есиня трефа.
Какво не ми хареса: наистина е хубаво че картите са наредени предварително и това дава възможност да се правят статистики, осредявания, сравнения на системи и т.н. - но защо по дяволите са обърнали вероятностите и статистиката с краката нагоре - 4:1 , 3:1, 3:0 и 5:1 да четирите неизбежно съпътстващи разпределения в защитата във всяка игра. От 30 ръце нито ена не беше 3:2, 4:2 или 2:2 или 2:1 - което все пак са най-вероятните разпределения, та след първите 10-тина(15) ръце, аз вече си изкривих мисленето и винаги играех анти-логигата като търсех 5:1 и 4:1 разпределения, които никога не бих ги потърсил в нормална игра, защото естествено е да губиш, но тук със тази странна стратегия - винаги печелиш :-) - да се надяваме че такув ми бил късмета и все пак множеството от наредените карти е разпределено и балансирано по законите на вероятностите и статистиката и аз съм имал късмета да ми се паднат 30 подред счупени разпределения(броя и тези в които бях в защита), което не е никак забавно и интересно, защото е досадно и си кривиш мисленето във съвсем погрешна посока.

Но все пак мястото е добро! Съветвам напредналите играчи да го посетят, а за обикновените и начинаещите играчи, нека винаги да предупреждават партньора си, че има вероятност да сгрешат, тогава вместо ругатните и неприязъмът от негова страна, ще получат добър съвет и урок кагато сгрешат, и като сгрешите - гледайте да се поучите, а не да се оправдавате, ядосвате и да се мъчите да докажете обратното, така ще останете без партньор или още по лошото - без ДОВЕРИЕ у партньора.



Тема Re: Bridge Base Online - it is GOOD!нови [re: Poceн]  
Авторpoli-mineva (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 06:30



ma si mnogosloveeeeeeeen,....v BBO sa golemi naduvki i ne e zabavno,verno e..dosta e profesionalno nivoto no kakvo ot tova,kato njama fun-pone tova e moeto v4epetlenie.Az li4no sam mnogo dovolna ot Yahooto i goreshto go preporychvam.



Тема Re: Bridge Base Online - it is GOOD!нови [re: poli-mineva]  
Автор Vodkatini (изстудено)
Публикувано30.11.03 18:03



za men bridge-a e zabaven kato se igrae na masa, s realni hora i podhodqshti za sluchaq pitieta i mezeta. Togava e fun, no kogato vlizash v net-a da poigraesh, go pravish predimno i samo za samata igra, za tova i BBO e za predpochitane pred yahoo-to, pone za men

Lope de Vega


Тема Re: Bridge Base Online - it is GOOD! [re: Vodkatini]  
АвторJordan (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 13:43



Би ли ми казал дали мога да играя BBO от някой обществен компютър. В един интернет клуб download-вах стандартното нещо което е дадено за зареждане от BBO, но се оказа че трябвало и още нещо да се стикова (от бридж разбирам, ама от компютри доста малко). Някакъв съвет да ми дадете. Мога ли в интернет клуб да играя BBO. Иначе играя в pogo, MSN game zone i bridgeclublive. Последния е страхотен.



Тема Re: Bridge Base Online - it is GOOD!нови [re: Jordan]  
АвторMarit (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 10:52



Здрасти :)
По принцип BBO работи с порт 9999 и затова може да има проблеми в някои зали, /трябва да се разреши, но това е работа на системния администратор/. Друго решение е да се промени настройката в конфигурационния файл BBOVER и там да се смени порта на 80 например/. За съжаление има възможност и от други проблеми за които незнам решение, ама и от BBO не могат да ми помогнат
Иначе там е много гот и повечето блгари са свестни. Избягвай да играеш с експерти



Тема Re: Bridge Base Online - it is GOOD!нови [re: Marit]  
Авторjordan (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 13:22



Благодаря за съдействието. За мой голям късмет вчера за първи път успях да вляза в BBO то и да поиграя. Срещнах се и с българи - бяха наистина много приятни. Отвратих се от франсетата. А защо не трябва да играя с експерти?

Останах със смесени впечатления от сайта. Не ми хареса това, че играчите нямат ангажираност да остават за по-дълъг период на масата. Малко нещо не им хареса и изчезвата на някъде. Идва нов партньор, чудиш се да уговаряш ли система с него или и той ще е за 1-2 дона и какъв е смисълът от уговорки.
Може би силата на ВВО то е в множеството турнири, които се организират. Смятам да взема участие там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.