Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 31.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Системи - синя трефа, прецизна трефа, стандарт ам.нови [re: Rosen]  
Автор Marit (ажура)
Публикувано30.10.03 09:09



Първо искам да изкажа задоволство от това, че клуба живна. Голяма скука беше преди това
Проблема със системите е доста сложен за анализ. Основната е да се разбирате с партньора !!!
Ще се радвам да дискутираме



Тема Re: Системи - синя трефа, прецизна трефа, стандарт ам.нови [re: ross-bul]  
Авторpoli_mineva (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 06:09



bre roska....i ti li davash mneniq tuk.Az za pryv pat vlizam dnes..Ima interesni izkazvanija.Do skoro v Yahooto...i da si nau4ish na jagata sistemata,az sega cheta Gorens Bridge Complete,..ma to taz kniga po-debela ot Biblija



Тема Re: Ami..idva renesansa..samo gledaiнови [re: pyrx]  
Авторpoli-mineva (Нерегистриран)
Публикувано30.11.03 07:47



Eto me...spasenieto na bg-bridga...az shte prodalja tradizijata,obeshtavam...ma njama da shljapam po parkove i gradinki,a da sam v krak s modata i vremeto--v internet saitovete......ima nadejda,spoko.Verno e,imashe period na spad,no ve4e e doshlo vremeto na vyzxoda..believe me.Prosto za live-klubove trjabva po-dobra organizazija i mnogo jelanie,no..dokolkoto znam,vse o6te se namirat takiva.Az sam ot mladoto pokolenie "bridgori" i shte se opitam da zapalja iskrata v misleshtata mladej,che za taz igriza--akyl e nujno[got mi e



Тема Похвално, похвално!нови [re: poli-mineva]  
Автор pyrx (-: свеж ;-)
Публикувано30.11.03 09:44



И ако и писанието ти беше на кирилица, вместо тази мъчителна за четене латиница, щеше да е още по-добре!



Тема Re: Похвално, похвално!нови [re: pyrx]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 03:08



Sori dragi ma sam zad okeana i polovinkata mi ne 6te kiriliza na PCto..to e "obshto" ma kat si zema moe sigurno 6te sloja,sori za neudobstvoto pri 4eteneto.Mersi,mersi za poxvalata,staraem se!



Тема Re: Системи - синя трефа, прецизна трефа, стандартнови [re: pirx]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 03:22



Xubavo e 4ovek da razshirjava kragozorite si...ima suma ti sistemi,bogat izbor.Verno e che kat fanete edna sistemka s partnera za ushite i da ja razuchute e nai-got,no partnerite sa relativna veli4ina....zatva po-dobre chovek da ponaznaiva tui-onyi i ot kvot se predlaga.+ tva otkak sa6testvuva taz igra e..konzepziite postojanno se menjat,ima razvitie edin vid.Be,i lav dis game,tzar e bez spor!



Тема KREDORнови [re: poli]  
Автор pyrx (-: свеж ;-)
Публикувано01.12.03 10:26



Точно за да отпаднат подобни оправдания, над текстбокса Мнение* има едно нещо наречено KREDOR - там можеш да пробваш да натиснеш синьото квадратче с надпис EN и така можеш да си превключиш подредбата на клавиатурата, без да имаш инсталирана кирилица.



Тема DUELнови [re: pyrx]  
Авторpoli-mineva (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 03:18



6to ne dodesh da te poizpitam v yahooto..intermediate lounge,po4ti vseki den sam tam s tova ime,sled 4 bg tme!6te mi e interesno da si premerja silite s teb......ma s toz KREDOR ne6to ne se poluchava,sori za latinezata otnovo



Тема Едва ли [re: poli-mineva]  
Автор pyrx (-: свеж ;-)
Публикувано31.12.03 10:44



ще стане. Пробвал съм и не ми е особено интересно - получава се така, че бриджа се преврща в суховата "онлайн компютърна игра". Аз съм от по-мъдрото поколение, което приема бриджа за "игра на маса" и със социални функции. Друго си е да шляпаш zdrawo картите на масата и освен тях, на нея да има още и шишета и чаши.

Ха наздраве и весело посрещане на НГ (или може би му викате HNY?)



Тема Re: Едва линови [re: pyrx]  
Автор Vodkatini (изстудено)
Публикувано31.12.03 17:50



това вече е приказка, Наздраве. Проблемът е, че не само он-лайн бриджа се превръща в суховата игра. Напоследък имах желанието да се пробвам с едни отворковци, които ми определиха среща в бридж клуба, на маса не ставало. А все пак бриджа имено от масата е тръгнал, но както и да е.

Lope de Vega



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.