Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Бридж
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kude igraete Bridge?  
Автор1OO (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 04:51



W internet oswen v yahoo-to ima li nqkud drugade bridge club,obache sus statistika i reitingi, kakto ima takiwa za chess? Stoto w yahoo-to chesto se sluchva da si zagubq do chas dokato namerq dobur partner!

Be spoke, man!
Play NATURAL!



Тема Re: Kude igraete Bridge?нови [re: 1OO]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано08.08.01 14:48






TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch

Тема Re: Kude igraete Bridge?нови [re: DEATH_TONE ™]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано26.09.01 18:33



нарочно не го посочих този. имах огромни проблеми навремето с програмата им - в един момент просто ми писна да си рестартирам компа постоянно и ги зарязах. сега гледам имат нов дизайн. сменили ли са си програмата?

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: onziнови [re: onzi]  
Автор DEATH_TONE ™ (METAL-fen)
Публикувано08.10.01 23:12



Ami ne moga da te razbera kakwo znachi "smenili li sa si programata"... Az lichno igraq w winbridge.com ot okolo 3-3,5 godini i nikoga ne sum imal problem s tqhnata "programa" (i starata i nowata). Smenili sa si interfeisa na saita - ot html sa minali na java, i predpolagam che weche izpolzwat drugi neshta, nadqwam se da sa po-malko bugawi za twoq komputar Iztegli si exe-to i sam proweri, togawa shte se razbere sus sigurnost... Pojelawam ti da nqmash problemi i da mojesh da si igraesh spokoino, zashtoto da ne igraesh w winbridge.com si e naistina golqma zaguba...(e, pone za lubitelite na seriozniq bridge e taka )

Hear me calling...can't You hear my DEATH TONE ?!?!


Тема Re: onziнови [re: DEATH_TONE ™]  
Авторcurious (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 09:51



Hi DEATH NOTE!

Би ли ми казал, дали www.winbridge.com е възможно да се инсталира и играе от някое интернет кафене? Питам, защото аз играя в www.pogo.com от както ми го препоръча onzi. Доволен съм. Но, да речем в msn game zone ми е невъзможно да се регистрирам и играя от интернет клубовете. Предполагам, че това е заради download-ването на софтуер, за който компютрите /мрежите/ в интернет клубовете "не са пригодени".
А иначе www.winbridge.com го разгледах и останах с в печатлението, че наистина и стойностен. Бих играл в него, ако имах вазможност!

Поздрави



Тема Re: onziнови [re: DEATH_TONE ™]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано09.10.01 23:22



а бе лично моето мнение е че за да се подходи сериозно трябва да се сложи и някой лев... т.е. за мен сериозни са pay, а не free сайтовете... ама това е друг въпрос. засега нямам време да подходя професионално (щото като ще се дават кинти трябва да се знае за какво се дават) и затова шетам по free сайтовете. колкото до програмата на winbridge - преди около 2 години тя ми разби компа по-добре и от вирус - след нея трябваше да инсталирам като подивял всичко щото ми скапа регистъра. оттогава подхождам с предубеждения. преди 3-4 дни си взех една офис-машина (p166, 1G, 32M RAM) и може да се пробвам на нея - все пак по-лесно е да инсталираш виндовс+офис отколкото 6G приложения + 3-4G данни.

ако всичко е наред - ще рапортувам тука

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re...play ;-)нови [re: curious]  
Автор DEATH_TONE ™ (METAL-fen)
Публикувано11.10.01 14:16



Zdrawei "lubopitko"
Ami ne mi e qsno kakwo znachi софтуер, за който компютрите /мрежите/ в интернет клубовете "не са пригодени". MSN gaming zone, winbridge i razni takiwa sa exe-ta, sushto kakto sa programi kato ICQ, Odigo, Yahoo Messenger i t.n., a takiwa programi ima instalirani w PC klubowete...taka, che ne wijdam kakuw e problema s tezi... Az lichno wuw wsichki klubowe w koito sum hodil, sum si instaliral WinBridga i MSN-a bez nikakwi problemi i sum igral. Moje bi w klubowete, kudeto ti hodish e zabraneno da se teglqt programi ot Net-a i da se instalirat po mashinite...ne znam...nai-dobre e da popitash horata, koito bachkat w kluba...

Hear me calling...can't You hear my DEATH TONE ?!?!


Тема Re: Re...play ;-)нови [re: DEATH_TONE ™]  
Авторcurious (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 14:42



HI DEATH TONE,

Благодаря, че се отзова на питането ми. Абе и аз като теб разсъждавам за PC-тата в интернет клубовете, само че нямам успех до сега. Признавам си, че с winbridge.com пробвах само веднаж, докато с msn gaming zone повече пъти и в повече клубове. Стига се до едно място при инсталирането и повече никой незнае защо не може да се продължи. Включително и персоналът на интернет клуба. Аз не съм голям специалист по компютрите. Доверявам се на това, което ми кажат. То затова те и попитах, защото видях, че имаш опит с тези неща.
Още веднаж ти благодаря. Ще се пробвам по-настоятелно при инсталирането на winbridge.com щом като казваш, че теоретично няма пречки това да стане.

Поздрави



Тема Re: onziнови [re: onzi]  
Автор DEATH_TONE ™ (METAL-fen)
Публикувано12.10.01 02:42



Principno sum suglasen che bezplatnite neshta sux...no towa ne winagi e wuw sila, kakto ne winagi e w sila i obratnoto twurdenie - che platenite neshta sa mnogo dobri... Naistina, mnogo gadno, che tolkowa ti se e nachukala mashinata no moje i da ne se e poluchilo ot towa, a da e stanalo ot neshto drugo, no dwete neshta prosto da sa suwpadnali po wreme... Pak ti kazwam, probwai nowoto exe...az, kakto i wsichki moi priqteli, koito igraem w winbridge.com ne sme imali problemi. Pojelawam ti i ti da nqmash... Ami, nadqwam se da se widim skoro i w winbridge.com

Hear me calling...can't You hear my DEATH TONE ?!?!


Тема Re: Kude igraete Bridge?нови [re: 1OO]  
Авторvikicata_ (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 19:11



zdraveite
az igraia ot 3-4 godini bridge i zapo4nah da igraia online predi live. za men nai-dobroto miasto e BridgeBaseOnline (BBO).
www.bridgebase.com moje6 da iztegli6 programkata, NO v BBO niama reiting sistema. Suzdatelite se opitvat da zapaziat priatelska atmosfera v saita i naro4no ne suzdavat reiting sistema.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.