Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 23.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Промяна на Съдбата  
Автор astrovisitor (непознат )
Публикувано14.06.10 11:39



В Индийската Астрология съществува хилядолетен метод чрез който се избира Време и Място за всяко човешко начинание, за да бъде то успешно.Тъй като живеем във Време и Пространство, логично е че за всяко нещо си има Време и Място. Без да му е дошло времето, събитието не може да се случи. От две години работя с този метод. Резултатите са, меко казани, много добри. Истина е че използвам и друг метод с който се усилва влиянието на определни планети(планети които властват на събитието което ми е нужно) за този период през който метода определя за действие. И така, оказа се че астрологията има Могъщи инструменти за променяме Съдбата си по наше желание. Просто трябва да я изучим нали?



Тема Re: Промяна на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор fingertip (гросмайсторка)
Публикувано15.09.10 11:25



Наистина ли може?


Всичко ли може да се промени,включително и любовта?

Ами,ако изобщо няма време? :)))

God save the Queen...


Тема Ако ние изберем времето на раждане на детето синови [re: astrovisitor]  
Автор rewe ()
Публикувано14.10.10 11:35



...например планова операция променяме ли сьдбата му?
как мислите?

на мен ми предлагат планова операция, но аз не се чувствам добре с тази мисьл да избера аз картата на детето си, много е удобно някак си за де е истина?

...and may the force be with you!




Тема Re: Ако ние изберем времето на раждане на детето си [re: rewe]  
Автор astrovisitor (непознат )
Публикувано15.12.10 13:04



Тази година имах точно такъв случай-бяха ми предложени няколко дати в които да се извърши секцио. Предложих най добрите "съдби". Детето се роди и сега само разглеждаме най добър ден за имунизации и други, на пръв поглед "дребни" събития. Но в този случай родителите можеха да избират. А тези като нас, които вече са се родили, могат да пооправят и коригират много от живота който им остава. Знам че натрапената с огън и меч религия на българските племена ги е направила послушни и страхливи роби, но е крайно време да се събудят хората и да се обърнат към съвременната наука и най древните знания. И двете сфери не са докоснати от религията.Не е редно да се прави реклама, но в моя сайт съм сложил връзки към древни мантри с видеоклипове към тях и с магическите квадрати на всяка планета. Те, заедно с други методи вършат чудеса във всички сфери на живота.



Тема Re: Промяна на Съдбата [re: fingertip]  
Автор astrovisitor (непознат )
Публикувано15.12.10 13:15



Абсолютно всичко може да се промени-най ефектният начин е съчетаването на няколко метода. Например: мантри за пренахване и разтваряне на кармата, мантри и визуализации за премахване на всякакви препятствия и проблеми и изборът на време (и място) за всяко ваше действие, както и усилването на влиянието на определени планети, за определен период, ще доведат до коренни промени-по ваше желание. А колкото до въпроса ви-"а ако няма време"- малко е двусмислен. ако имате пред вид че няма време за да получите любов точно от определен човек, там нещата са строго лични- но ако въобще искате да изпитате силата на любовта с когото трябва, то, тогава просто трябва да започнете да работите върху себе си, въпреки вашите настоящи желания.



Тема Re: Промяна на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор Headline (^,^)
Публикувано12.06.12 10:35



а за какви размери иде реч-генерално ли



Тема Re: Промяна на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор rumi_jordan@abv.bg-216908 (Urania)
Публикувано24.05.14 11:20



Здравейте, извинявам се, неуместно се включвам, опитвам се да се регистрирам и да сменя прякора си..Случайно избрах темата, още веднъж се извинявам.



Тема Re: Промяна на Съдбатанови [re: rumi_jordan@abv.bg-2]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано24.05.14 16:17



Нищо Нептуния, сигурно е такава волята на звездите


Не успелите астролози се прераждат в комари!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Промяна на Съдбатанови [re: PYTnik]  
Автор Neptunia ()
Публикувано26.05.14 12:15



много си лош..





Тема Re: Промяна на Съдбатанови [re: Neptunia]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано27.05.14 09:07



Не е от мен, от звездите е.
Кой съм аз, че да мога да им се противопоставя.
Изчакай благоприятното време когато ще съм добър.
Допитай се до астролог.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.