Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 19.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови  
Автор Porto (fresh)
Публикувано19.02.09 11:59



Моя близка приятелка ми се обади днес доста притеснена, поради служебни проблеми. Тя има собствен бизнес /счетоводна кантора/ и й предстои или вече е започнала ревизия на една от фирмите, които обслужва като вероятно очаква проблеми там.
Да добавя, че в натала Слънце, Луна и осите попадат в подвижни знаци т.е. транзитите на Сатурн и Уран не са я подминали и нея...



По дирекции д. Сатурн активира квадратът Марс/Уран, съответно 11/2 дом. Д.Сатурн е в съвпад с Марс в рак. Транзитен Уран е точно върху Луната й в риби в 7дом. Луна управлява 11 дом. В натала е в квадрат с управителя на 10-ти Меркурий.
Напрежението в работата й е факт. Дали тези проблеми ще се задълбочат?





Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: Porto]  
Автор galy ()
Публикувано19.02.09 14:37



Да, мисля е доста сериозна ситуацията. Може да прави някакви реорганизации в скоро време - в близките 6 месеца. Транзита на юпитер върху луна не прощава. Не е задължително да бъде все в негативна посока, но дефинира сериозни промени. Още повече така както гледам има възврат на нодална ос, който показва една от важните години в живота.



Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: galy]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано19.02.09 14:48



Като казваш реорганизации, възможно ли е да става въпрос за закупуване на жилище? Това със сигурност е в плановете й за тази година.

Транзита на юпитер върху луна не прощава.
Имаш предвид може би транзит на Уран върху Луна, а не на Юпитер?



Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: Porto]  
Автор topliicheto (член)
Публикувано19.02.09 17:10



Както се казва в един популярен филм - "Транзитите на Юпитер не са това, което са"



При транзит на Юпитер през Слънце и Венера, в тригон с Луната и със себе си и с куп още прекрасни аспекти - преживях може би най-ужасната година в живота си - когато целия свят се срути, Юпитер махна красивата завеса на заблудите, всичко лъсна - Юпитер не ме попита харесва ли ми или не. Важното беше, че това е Истината и че аз ТРЯБВА това да го разбера... Е, и по трудния начин също става

Така че транзитите на Юпитер не са това, което всички смятат, че БИ трябвало да са... тогава нещата се показват такива, каквито са в действителност...





Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: topliicheto]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано19.02.09 17:29



Ами аз попитах за конкретната карта горе... Там тр. Уран е точно върху Луната. Или намекваш, че тригоните на Юпитер към стелиума от Сатурн/Слънце/Меркурий в близнаци биха довели до евентуални проблеми?

Иначе на мен съвсем скоро Юпитер ми мина върху луната, ама не го усетих, никак, поне засега...


Като стане ретро до кой градус ще се върне?

Привет

Редактирано от Porto на 19.02.09 17:29.



Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: Porto]  
Автор topliicheto (член)
Публикувано19.02.09 18:55



И аз по повод същата карта го казах - при мен транзитен Уран ходи по Луна и Асцедент като у тях си вече доста време, но засега - нищо

Разбира се, всичко трябва да се конкретизира според картата, но (поне от скромния ми опит) транзитите на Юпитер дават по-видим резултат



Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: Porto]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано19.02.09 22:11



Незнам дали Юпитер върху Луна има нещо общо, но тръгнах отново на фитнес след почти две години прекъсване. Така, че аспекта не води до мързел /поне при мен/, ако някой случайно ми намеква нещо





Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: Porto]  
Автор Caramba (Hola)
Публикувано19.02.09 23:04



Извинявам се, че ще отклоня темата, но не ми иска да отварям нова тема. Ако ме скомърцате, ще отваря следващия път.
Въпросът ми е свързан пак с дирекция.
Има ли някой от вас лични наблюдения, как се отразява съвпад на дирекционна венера с натално слънце в картата на мъж? Венера управлява 3 и 10 д , а слънцето управлява АС.

Не крещи! Силните говорят тихо.


Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: Caramba]  
Автор Moonstone (далечна)
Публикувано19.02.09 23:35



Здравей, само от една дирекция трудно може да се
каже нещо конкретно, но периода може да е добър за
нова връзка / промяна в социалния статус....( къде е Слънцето ?)
какво има в 5/7 дом ...и т.н.



Тема Re: Помощ-дирекционен Сатурн съвпад с Марснови [re: Moonstone]  
Автор Caramba (Hola)
Публикувано19.02.09 23:41



Слънцето е в 11 д . В 5 д има луна. В 7-ми няма нищо.
Е на любов ми мирише.



Благодаря все пак. Чета тука информация каквото има, статии. Но ми бяха интересни лични наблюдения и затова попитах.

Не крещи! Силните говорят тихо.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.