Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 07.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какъв е този апокалипсиснови  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано23.11.08 01:20



на 21.12.2012 за които се мотае информация . щяло нещо страшно да става тогава . ако ви е интересно го разчепкайте .



Тема Re: Какъв е този апокалипсиснови [re: Бapбapeлa]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано23.11.08 09:15



Доколкото си спомням, според календара на маите на тази дата трябва да свърши светът. Ама досега доста пъти така са обещавали, пък той все не свършва.





Тема Re: Какъв е този апокалипсиснови [re: Бapбapeлa]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано23.11.08 11:09



Eто една тема от клуб Астрономия:





Тема Re:нови [re: Лилит]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано26.11.08 10:24



На тази дата трябва да свърши светът такъв, какъвто го познаваме


А не че няма да има нищо и никой след това.
Просто няма да е същото :)

Егати държавата, егати цирка

Тема Re: Какъв е този апокалипсиснови [re: Бapбapeлa]  
Автор galy ()
Публикувано27.11.08 12:37



Сега ще има да четем за апокалипсиси и какво ли не още

Тази сутрин в 3:03 (местно време Варна), плутон окончателно стъпи в знак козирог. Тази планета винаги е стряскала - и в преносен и в буквален смисъл - астролози и любители.

А на тази дата чак нещо страшно...не знам. Има хора, които много обичат да правят сензационни изказвания. И ефект се постига най-вече чрез подобни драматични неща.
Може и да има нещо точно в тази дата. Но това мисля е извън възможностите на астролозите, тъй като касае Земята.



Тема Re: Ето нещо смислено по въпроса :)нови [re: Лилит]  
Автор maia_bel ()
Публикувано29.11.08 11:22



Лично на мен ми звучи доста логично и правдиво.
Приятно четене! :)





Тема Re: Ето нещо смислено по въпроса :)нови [re: maia_bel]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано04.12.08 03:34



На мен пък това четиво по асоциация ми напомни на книгите и теориите на Зекария Сичин, въпреки че те се базират на древни шумерски текстове и нямат нищо общо с темата за маите. Та който се интересува от подобни неща - как се е създал животът на Земята, по каква логика се движи и накъде върви - силно го препоръчвам! Има издадени поне 5-6 книги на български:



Там, дето срещу заглавието има една иконка като книжка, може да се види откъс от книгата, а тук намерих още нещо:





Тема Re: Какъв е този апокалипсиснови [re: Бapбapeлa]  
Автор ascendant ()
Публикувано08.12.08 06:00



Колкото и страшно да е, всички ще свършим заедно...



Проблемът е,че Големият Взрив едва ли ще се случи по-рано от стотина години...от астрономическа гледна точка,това ще се случи дори след десетки хиляди,да не кажа милион или милиард години.

Слухове и суеверия има много. Едно от тях беше за 2000-та година сигурно заради закръгленото число имаше и за 06.06.2006...това 21.12.2012 ми изглежда много нагласено пак. Струва ми се,че ако има някаква дата за официалния свършек на света,то тя не е записана никъде.

и всякакви версии... например тази:



Тема Re: Какъв е този апокалипсиснови [re: ascendant]  
Автор ynovl-lvony (....)
Публикувано08.12.08 06:57



Струва ми се,че ако има някаква дата за официалния свършек на света,то тя не е записана никъде. ...


-----------------------------------------------
Абе аз един час не мога да открия официалното решение на Общинския съвет за определяна размера на Такса смет, ти пък искаш толкова лесно да намериш официално решение за свършека на света .... А в Държавен вестник търси ли?
И за какво ти е пък това? Да на забравиш да си вземеш нещо ли ?



Тема Re: Какъв е този апокалипсиснови [re: ynovl-lvony]  
Автор ascendant ()
Публикувано08.12.08 07:16



Гледай ти!


Общински съвет,такса смет...Държавен вестник...на тебе пък за какво ти са тези неща?!?... ако липсваха,сега нямаше да се говори за края на света :))))))

Иначе нищо няма да взимам,само ще си кажа последното желание...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.