Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема юпитернови  
Автор loramia (непознат )
Публикувано20.09.08 23:07



Здравейте!
Имам един въпрос.
Значи както знаем, юпитер в момента е в козирог, а догодина преминава във водолей. Аз имам натална луна в 5 дом водолей, тоест юпитер ще ми транзитира 5 дом догодина. Но имам също опозиция на натална луна с натален юпитер в 11 дом лъв. Притеснява ме периода когато тр. юпитер застане в съвпад с натална луна ( това е добре), но в същото време ще направи и опозиция с нат.юпитер.
За добавка, юпитер ми управлява 3 дом , а луната ми управлява 10 дом.
Ще се радвам ако някой ми отговори!


Благодаря



Тема Re: юпитернови [re: loramia]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано21.09.08 12:41



Защо те притеснява този момент?
Юпитер преминава през един зодиакален знак за около една година и на всеки 12 години завършва един пълен цикъл/обиколка на зодиака и започва следващ. Така, че със сигурност вече си преживявала този транзит.
Случило се е нещо при предишното му преминаване през тази точка?

Иначе транзити на Юпитер към натална Луна, често се свързват със забременяване

, особено щом са по оста 5-11 дом.

Все пак този аспект не трябва да се разглежда изолирано от цялата карта.



Тема Re: юпитернови [re: Porto]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано21.09.08 14:46



Хахахах Порто,четеш ми мислите.Тъкмо си мислех,да се пошегувам,че ако си взима контрацептивите всичко ще е наред хахах Но разбира се,че един изолиран аспект нищо съществено не може да направи по въпроса със забременяването....Ако се забременяваше при всеки аспект юпитер луна....нямаше да има демографска криза



Тема Re: юпитернови [re: loramia]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано21.09.08 14:53



Какъв ти е асцендента?

А урана къде ти се намира по натал? Какви аспекти сключва?
Я се похвали к'во стана докато юпитера ти транзитираше в 4ти? На мен Сатурн ми транзитира там и съм все още бездомно куче. Смених 100 квартири....Абе не е приятен въобще(сатъра).....ама какво да се прави...

Редактирано от sa6tata на 21.09.08 15:00.



Тема Re: юпитернови [re: sa6tata]  
Автор loramia (непознат )
Публикувано21.09.08 18:28



Здр


Асц ми е Дева, слънце в дева в 12 дом, както разбирате преживявам сатурново възвръщане, на 29 години съм, луна във водолей.
Урана ми е в 2 дом скорпион. Прави секстили към венера и сатурн в 12 дом, които са в съвпад. Уран прави също квадрат с Луна и Юпитер, а те са в опозиция както казах . Уран прави и тригонче с Марс, който е в 10 дом рак в падение.
Юпитер докато ми транзитираше 4 дом тоест тази година се сдобих с чисто нов апартамент подарък от тате, какво друго напуснах работа след скандал ама то е от сатурн предполагам, който в момента ми прави аспекти с личните планети в 12 дом и също така след 3-4 месеца сатурн ми минава асц, а той от своя страна управлява 5-ия ми дом - козирог. Затова според мен бременност е най-вероятно да се случи догодина...

Някой ако иска да сподели ...
Поздрави

Редактирано от loramia на 21.09.08 19:07.



Тема Re: юпитернови [re: loramia]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано21.09.08 21:38



Аааааа според мен,за такива важни събития като раждане на дете и т.н.,които обръщат живота на 180 градуса, само транзитите не са показателни....Транзитите на по-бавните планети действат,но според мен трябва да гледаш и да речем дирекции и прогресии. Там как ти стоят нещата????
Аз за момента съм на етап,че си наблюдавам моите транзити,прогресии и т.н.,на други хора прогностика не ми стиска.....Прекалено голяма отговорност е.
Сигурна ли си,че асцендента ти е дева???То при теб малко трудно би могло да се определи при положение,че венера и сатурн са ти близо до асцендента....предполагам,че и те са ти се "отразили на външността".



Тема Re: юпитернови [re: sa6tata]  
Автор loramia (непознат )
Публикувано21.09.08 21:57



Ами прогресивната луна пак март/април 2009 минава дсц и влиза в 7 дом. В момента е в края на 6 дом. А точно тогава, транзитен юпитер прави съвпад с натална луна. Според майка ми, часът на раждане е точен, гледала си е часовника! Сигурна съм, че асц ми е дева. Казваш сатурн и венера до асц се отразяват на външността. Какво имаш в предвид? Е да, хубавка съм ихихихи



Редактирано от loramia на 21.09.08 22:00.



Тема Re: юпитернови [re: loramia]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано22.09.08 00:02



Ами например хората с венера на асценцента или близо до него имат тръпчинки... Както и някои представители на асцендент везни....Със сътурн близо до асцендента не вярвам да качваш толкова килограми....знам ли....Ти ще кажеш. А и все пак нито теб съм видяла,нито хороскопа съм ти погледнала....
Бившия ми е дева с асцендент лъв ,венера съвпад с асцендента от към 12ти и слънце в 1 ви

Определено лови окото Но все пак аз не съм много обективна...нали ми е бивш,няма начин поне моето око да не е уловил



Тема Re: юпитернови [re: sa6tata]  
Автор varadave (nesnaesta nisto)
Публикувано22.09.08 00:44



Венус в 1.дом при Асц.Дева е в падение...........
По-скоро е превърженичка на диетите.



Тема Re: юпитернови [re: loramia]  
Автор varadave (nesnaesta nisto)
Публикувано22.09.08 01:03



Асц.Дева ли си????
Писаното от тебе е за асц.Везни.

Редактирано от varadave на 22.09.08 01:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.