Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Прогресиите?нови  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано05.09.08 00:13



Не намерих линк в библиотеката по въпроса, чудя се дали има интерес в клуба по темата?
Ако правилно съм си построила картата с прогресиите, Слънцето ми скоро ще мине в Дева (аман от този перфекционизъм вече! Венера и Десц ми стигат), а Асц е в Овен


И не знам на кое се дължи, но напоследък се заглеждам в розови неща
Не цикламенорозово, ами хубаво и нежно светлорозово.
Аз, човекът, който никога не е имал розова дреха в гардероба си или розов аксесоар, сега гледам само розови неща
Дали защото Венерата ми вече е във Везни или пък някакъв странен транзит?
Мъжът ми, типично по козирожки, заключава, че това е просто girlish, а аз съм girl така или иначе.
Дано отмине скоро, че се плаша

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: Прогресиите?нови [re: Bиливap]  
Автор *Джeми* (слънчев лъч)
Публикувано05.09.08 02:54



Ти маани, мойто Слънце ще се хакне скоро у Лъвско - та по случая си боядисах къщата розова...



Когато някой си мълчи, започват да го подозират, че има какво да каже...

Тема Re: [re: *Джeми*]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано05.09.08 09:20



Хубав начин да се отпразнува полъвчването ти


Не е чак толкова лошо да си Лъв, де
Ей ме на, 27 години живея с това Слънце.
Аз повече се плаша от Девата.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: Прогресиите?нови [re: *Джeми*]  
Автор Lillie (~passing by~)
Публикувано05.09.08 15:15



Откакто Марса ми се хакна у овенско по прогресия, имам чувството, че това не съм аз





Тема Re: Прогресиите?нови [re: *Джeми*]  
Автор ascendant ()
Публикувано05.09.08 21:03



Разхубавила си се,значи...


Харесваше ми повече в Рачешката си прогресия,но всичко си има край ...то и аз не съм вече толкоз Риба,колкото Овен
Гледам се и не мога да се позная от известно време насам... и преди си бях упорита,но сега съм напористо-упорита...понякога доста откровена с околните

Да,но пък сега вече не ми се кандидатства никъде Имам чувството,че като че ли вече съм по-склонна да живея за мига...




Тема Re: Прогресиите?нови [re: Bиливap]  
Автор lullaby ()
Публикувано06.09.08 01:52



добре, де, тия прогресии на слънце, асцендент, МЦ и т.н. не могат да окажат по-голямо влияние от рождения хороскоп.
какво значение им придавате?




Тема Re: Прогресиите?нови [re: lullaby]  
Автор ascendant ()
Публикувано06.09.08 11:49



Сигурно е така...защото ми е мъчно за моите рибки

...
Но,след като са в картата ми на слънчевия трон,нищо не може да ги детронира

каквото - такова



Тема Re: Прогресиите?нови [re: Bиливap]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано06.09.08 19:50



Аз на прогресиите май не им обръщам чак такова внимание - гледам само прогресивната Луна, щото се движи по-бързичко. В останалото се вглеждам само ако прави точен аспект с нещо (с натал, транзит или пък в синастрия), или ако планета сменя знак.

Примерно прогресивният ми Марс наскоро излезе от Стрелец и влезе в Козирог - това го броя за голямо събитие. А скоро транзитният Плутон ще направи съвпад с него - много разчитам тая комбинация да удари едно рамо на самодисциплината ми.





Тема Re: Прогресиите?нови [re: lullaby]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано06.09.08 22:46



И аз така мисля...Според мен,натала си е натал....С тоя марс в лъв като подпаля мотора....Нямам спиране....К'во като по прогресии е в дева?.....Все така невъздържан и сприхав си е

Както се казва: "свинята лебед,няма да стане!!!"



Тема Re: Прогресиите?нови [re: Лилит]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано06.09.08 22:47



Не знам за дисциплината,но аз бих се уплашила повече ако чакам такова нещо....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.