Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 04.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прогресиите?нови [re: Bиливap]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано09.09.08 04:11



и кое е следващото по важност след натала? солара? аз рядко ги гледам тея неща, още си цикля на наталната карта



Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано09.09.08 15:08



eeeeeee да,половин знак е много време....Ще я видим само тази луна....Да ми кажеш после,ей!

Между другото ти ректификация правила ли си си? Много ми се иска някой ден да си направя и аз,за да си знам до минута точния час на раждане.За сега още събирам данни....Само урановите събития ли ми вършат работа???Бях,чела че се гледат те като най-точни.....



Тема Re: Прогресиите?нови [re: killah]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано09.09.08 15:15



Ами за солара дали е толкова важен не съм сигурна......Не искам да казвам нищо защото нямам такива наблюдения.Но натала поне според мен е много,много важен и за транзитите даже.Примерно....пресен пример: човек,който по натал има опозиция венера плутон.Сега плутон му прави тригон с венерата .....Е мога да кажа със сигурност,че имам чувството,че тоя се е сбъркал.То не е любов неговото,а обсебване.На моменти се чудя нормален ли е въобще? ТАка,че хармоничен или не,според мен ако си има аспект в натала,той си тежи повече. Ако имате други идеи кажете.Може и аз да греша...



Тема Re:нови [re: sa6tata]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано09.09.08 15:42



Мдам, правих си ректификация, защото часът ми на раждане варираше в порядъка на 40-тина минути, а в началото и в края на времевия интервал бяха различни Асценденти.
Та това е то - Риба е, не Водолей.
Не мисля, че само урановите се гледат.
Най-добре да ти я направи някой добър астролог.
Аз пробвах сама, изкарах се Риба, ама за всеки случай се обърнах към астролог, който потвърди знака, но добави още десет минути.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано09.09.08 16:43



Ами моя варира в рамките на 10тина минути,няма как да е друго освен рак,но пак искам да си знам точният час.Някъде бях чела,че за рактификация се гледали урановите транзити като най-точни.....Но пък ще видим колко е точен урана....Още го чакам





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано10.09.08 15:57



то и при мен не е сигурен часът на 100% за разлика от 10 минути, но ми изглежда много сложно това с ректификацията и какви са тези "уранови транзити"?

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!

Редактирано от killah на 10.09.08 16:07.



Тема Re:нови [re: killah]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано10.09.08 16:53



Транзитите на Уран през различните домове, аспектите и ефектите от всичко това.
Лично аз като се опитах да си направя ректификация, гледах транзитите като цяло, кога къде са били, опитах се да навържа събития от живота ми с конкретни позиции в картата, гледах градусите и точните аспекти.
Другото, което направих беше, да прочета обстойно за Рибите като Асц и за Водолея като Асц и "се познах" в Рибешкия.
В крайна сметка стигнах до един час, който се оказа с 10 минути по-различен от часа, който астрологът ми каза.
Оказа се прав.
Но втори път не бих се захванала с това "упражнение", оставям го за хората, които са по на ти с материята



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: sa6tata]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано10.09.08 16:57



Аз като съм се родила не са записвали часовете на раждане на бебетата.
А майка ми каза, че последното, за което е мислела тогава е било точно колко е часа.
Знаела е колко е плюс-минус 30 минути и толкова


Тр. ми Меркурий днес следобед направи квадрат с наталния и ... мдам, пролича си

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор sa6tata (член)
Публикувано10.09.08 18:01



По какво си пролича?





Тема Re: Прогресиите?нови [re: Taнykи]  
Автор galy ()
Публикувано10.09.08 23:23



В отговор на:

Прогресиите са най-малко символичната предсказателна техника, наред с транзитите и солара, разбира се. Предполагам разбирате какво имам пред вид. В смисъл че местоположението на всяка от планетите в прогресивната карта е реална позиция в небосвода.




Това нещо ми е толкова пределно ясно, че почти не бях се замисляла върху него. Но сега, след като го написа ти, ми проблясна една брилянтна мисъл

При прогресиите активно се движат само планетите до юпитер грубо казано. Т.е. изминават най-много градуси през човешкия живот и създават възможност за формиране на други аспекти, освен наталните. Аспектите на бавните планети всъщност остават неизменни, непроменяеми през целия живот.

Надявам се е ясно какво имам предвид.

Това означава (отново), че човек е вързан с определени ограничения - бавните планети, които реално не се придвижват кой знае колко. Човек има възможност за "мърдане" само чрез личните планети до марс включително. Дори и по вътрешно, нематериално съществуване. Всъщност май основно при този тип съществуване. Защото прогресиите рядко се свързват с външни събития.

Понеже виждам, че пак се е зачекнала темата за надскачането, то самия факт, че при прогресиите реално се движат планетите до марс...ами какво по-голямо потвърждение за всички, които мислят, че могат да се "отвържат" от хороскопа и физическите условия по него.

Прогресиите всъщност са едно прекрасно потвърждение как луната е дори по-важна за човека, отколкото слънцето.

Брилянтно! Благодаря ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.