Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 14.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: М У З И К Анови [re: Moonstone]  
Автор ascendant (gemini)
Публикувано25.08.08 11:14



Ами,аз слушам предимно бърза,динамична,алтернативна музика - най-общо казано рок,но не метъл! Има разлика

И други стилове слушам,но те не доминират толкова,не знам на коя част от картата ми се дължи това ... :))))
Снощи докато се чудех какво да гледам по телевизията (много телевизии и нищо интересно) и понеже не намерих нещо,което да ми задържи интереса за повече от 2 мин. , пуснах си(това ми е естествена реакция!) музикална програма,в случая беше VH1...темата беше Air Guitars Anthems, и страшно се икефих на класически и съвременни рок-парчета,сипах си и бира...скуката направо отиде по дяволите
Това е - който търси,намира

Ето едно от тези парчета,които си припомних с удоволствие:

LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love




Единственото постоянно нещо е промяната

Тема Re:нови [re: Moonstone]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано31.08.08 01:47



Една от най-жестоките песни, които съм чувала някога





Boston › More Than A Feeling

Една от малкото песни, които могат да ме накарат да танцувам

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: М У З И К Анови [re: Moonstone]  
Автор lullaby ()
Публикувано03.09.08 02:26



нещо българско:

В. Найденов

нещо релаксиращо: Ищар

нещо специално /поне за мен/: Ами

и нещо сръбско: Ceca




Тема Re: М У З И К Анови [re: *Eвa*]  
Автор lullaby ()
Публикувано03.09.08 02:33



о, страшен спектакъл е това. аз си го свалих и го гледах целия преди време. Гару е пич, но на мен най-ми харесва Даниел, неговата зодия веднага я познах, но то си личи от самолет като че ли...



поздрав с още една песен от мюзикъла, която обожавам. не знам защо, но някак я съпреживявам, което е странно като се има предвид за какво се пее.

а на Belle мисля си струва да се види и чуе и това изпълнение, тук магията е пълна: макар че Даниел е по-сладък на клипчето, което ти си пуснала, хахха /въздиш/ /шегувам се/.


Редактирано от lullaby на 03.09.08 02:37.



Тема Re: М У З И К Анови [re: Moonstone]  
Автор ascendant ()
Публикувано07.09.08 12:44







Тема Re: М У З И К Анови [re: Moonstone]  
Автор ascendant ()
Публикувано24.09.08 17:05



има една песен,която много ме "повдига" вътрешно,ако някой разбира какво искам да кажа с това...
песента си е "вътрешна" по начало :))



Swing low in a dark glass hour
You turn and cower
See it turn to dust

Move on a stone dark night
We take to flight
Snowfall turns to rust

Seam in a fusing mine
Like a nursing rhyme
Fat man starts to fall

Year in a hostile place
I hear your face
Start to call

And if you think that I've been losing my way
That's because I'm starting to find it,
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
Don't keep it...
Inside
If you believe it
Don't keep it all inside

Strong words in a ganges sky
I have to lie
Shadows move in pairs

Ring out from the bruised postcard
In the shooting yard
Looking through the tears

Out on the black slate time
We move in line
But never reach an end

Fall in a long stray town
As the ice comes down
Rivers start to bend

And if you think that I've been losing my way
That's because I'm starting to find it,
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
Don't keep it...
Inside
If you believe it
Don't keep it all inside

...безпокойството е грях...

Тема Re: М У З И К Анови [re: Moonstone]  
Автор ushco (Texturator)
Публикувано24.09.08 17:57



Аз нищо, че съм съвсем на гости бих искала да ви пусна едно парче писано от за жените "близнак"




Alanis Morissette - born June 1, 1974, in Ottawa, Ontario, Canada

Calm like a bomb

Тема Re: М У З И К Анови [re: ushco]  
Автор ascendant ()
Публикувано26.09.08 11:00



Мередит Брукс и тя ли е близнак?...има една девойка,родена на 1-ви юни,не става дума за Аланис Морисет

...запознах се с нея в нета,уж започнахме като приятелки да си говорим...и аз не разбрах как се стигна до там,че тя вече е влюбена в мен,без дори да ме е виждала..освен това,тя е на 14 годинки ,имаме 11 години разлика...как успя да ми измъкне номера на телефона...и как не мога да й кажа,че не ставаме за връзка,поради разбираеми причини...колко бързо стана всичко,тя ми звъни всеки ден по 2-3 пъти и тази сутрин пак ми звънна...този път ми каза,че се съмнява дали я обичам...аз й казах,че ние още не сме се виждали...тя ми се обиди и затвори...след една минута започна да ми звъни пак,обаче този път аз не бях в настроение и не вдигнах...тя звънна втори път,този път не исках изобщо да вдигам, звънна ми трети път и вече ми се доплака ...ужасно е да звъниш и да не ти вдигат,но нямам излишни емоционални запаси...знам,че ще плаче и ще ми се извинява...и това направо ще ме депресира..на тези години е нормално да търси голямата си любов,напълно я разбирам,защото и аз на моите години сега търся голямата любов ..но тя не може да направи разликата,че е влюбена,а това не е любов,още повече,че не сме се виждали!...не искам да я наранявам,защото е ужасно...ако беше при мен,щях да я гушна и да я успокоя,но .........как изобщо ДОПУСНАХ,като по-голяма,да се стигне до това!?!?! И едва сега си мисля как е най-добре да й кажа,че не би трябвало,колкото и да ми харесва...оф,винаги винаги винаги се получава така при мен ,като един хаос,без начало и край,и след това се сещам,че не може така...а сърце не ми дава да разбия нечие сърце....може би съм разбивала нечии сърца преди време,но вече не...нищо няма да стане с това дете...не мога да си го позволя....рибата си е риба близнакът си е близнак...това,че все на мен ми се падат такива сложни взаимоотношения,ми е до болка познато,но... ЗАЩО?! Трябва да има някаква ПРИЧИНА!...Да променя нещо в себе си ли?.. Както и да е,аз не мога да имам любовна връзка с 14-годишно дете! Абсурд!


Разбирам жена Близнак,но тя трябва да е по-голяма от мен,ако ще и да е "кучка"

пс. Извинявам се на модераторките за този оф-топик! (не ми се карайте)

...безпокойството е грях...

Тема Re: М У З И К Анови [re: Moonstone]  
Автор lullaby ()
Публикувано27.09.08 21:11



- Serj Tankian - Sky Is Over



Тема Re: М У З И К Анови [re: Moonstone]  
Автор killah (absolut)
Публикувано29.09.08 18:03



отворих всички линкове накуп и стана хахах какафония

Moby
когато се натъжа и тази песен



Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.