Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 03.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За близнацитенови [re: Porto]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано15.08.08 17:34



Мога да пусна и информация за това какъв точно е проблемът със зрението.



Тема Re: За близнацитенови [re: varadave]  
Автор Taнykи (празен)
Публикувано15.08.08 17:55



Да. хороскоп на зачеването не правя. Не товаря астрологията с прекалени очаквания. И - за сега - се разбираме с нея.

Мисля че си наясно с рекомбинирането на гените. И с това, че могат да дойдат от всякъде (проблемите) по права линия. Ако не от родител, от пра или пра-пра родител. И ако очакваш да кажа "по майчина", няма да стане. При мен е по майчина, но познавам изключения.

Откриването на проблеми с очите в астрологията не е фикция. Но не вродените а придобитите.

Ако искаш - имам три случая, в които знам точно до +/- 10 мин. часа на зачеване. Мога да ти пусна рождените данни да се пробваш. Понеже не го казвам за да се заяждам - може и на лична. Така или иначе подобни данни рядко се намират. Всъщност за третият случай ще трябва да почакаме - бременността е в началото си.



Когато човек е достатъчно интелигентен, признак на лош вкус е да му личи.

Тема Re: За близнацитенови [re: Taнykи]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано15.08.08 18:08



Попаднах на медицинска информация, че специално този проблем, когато е вроден обикновено се дължи на майката. По-подробно като му дойде времето.



Тема Re: За близнацитенови [re: varadave]  
Автор galy ()
Публикувано15.08.08 22:43



Стига се сърди сега и ти


Порто пусна данните и на майката. какво като е адресирала постинга до Тануки.

Честно да си кажа, аз не бих била уверена точно за кой момент да правя хороскоп на зачеване.

По принцип, доколкото съм запозната, зачеването може да стане дори и 24 ч. след сексуалния акт. Разни там биологични термини бяха. А да се възстанови назад, с някакви астрологични техники, пак ми се струва не особено сигурно. Не съм чела много за такива.

Днес имах намерение да пиша по тези карти. Но не стана. Но знам, че нямаме бърза работа.
Според индийска, при тримсамса се сменя лагна, ако разликата е само 1 минута. Което пак дава информация и то в област на здравословни нарушения. Иначе използвам и мидпойнти.

Но пак казвам - 1 минута, дори при секцио, ми се вижда твърде малка разлика. освен ако двете деца не са извадени наведнъж. Много се спори по въпроса кой точно е моментът на раждане. Според мен, когато детето проплаче и си вземе самостоятелно въздух. Според вас възможна ли е такава разлика? Ако бяха 3 минути, ок, съгласна съм. Но 1?



Тема Re: За близнацитенови [re: galy]  
Автор Porto (fresh)
Публикувано16.08.08 00:12



Замислих се за това, което казваш дали е възможно раждане на близнаци с 1 минута разлика чрез секцио. Понеже нямам близък акушер-гинеколог започнах да се ровя във форуми от рода на бг-мама и подобни.

Оказа се, че е често срещано явление. Ето няколко постинга:

http://forum.bg-mamma.com/:

В отговор на:

Пуснато от anna_m
Re: При кой лекар родихте близнаците със секцио и как беше?
« #7 вторник, 30 октомври 2007, 11:18 »
............Секциото ми го прави д-р Диков по спешност през нощта с упоика в гърба - операцията мина страшно бързо - момчетата имат една минута разлика. Отделно в залата чакаха два екипа неонатолози с два кувиоза, които поеха децата веднага........



В отговор на:

Пуснато от mishlentze
Re: При кой лекар родихте близнаците със секцио и как беше?
« #12 сряда, 07 ноември 2007, 19:03 »
................Раждането мина за 45 минути от влизане в операционната, до излизане, на 15-тата минута от влизане в операционната излезе Ники и минута след това Ели........




http://club.biberonbg.com/
В отговор на:

Нашите близнаци са родени на 01 февруари 2006г в края на 36 г.с., секцио по спешност:
Георги- 50см, 2700г, в 21,45ч и
Цвети- 46см, 2300г, в 21,46ч.






Тема Re:нови [re: Porto]  
Автор Bиливap (госпожа)
Публикувано16.08.08 01:35



Да, възможно е.
Гледах по телевизията преди време научно-популярен филм за близнаците.
Имаше кадри от секциото на едни тризнаци.
Трите бебета бяха извадени в рамките на 30 секунди общо!
Перфектна организация - вади се бебе и веднага се подава на акушерката.
Всичко стана адски бързо.
И сега е чуденката дали напускането на утробата е момента на раждане или проплакването ...
И колко точно може да се определи моментът на раждане ... до секундата?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор galy ()
Публикувано16.08.08 18:14



Хм...щом казвате..а и Порто е дала информация от хора, които лично са го преживяли. Предпочитам да се доверя на практиката, отколкото на теорията.



Тема Re: За близнацитенови [re: Angelfree]  
Автор galy ()
Публикувано18.08.08 17:54



При подобна разлика, са подходящи хармониците над 30-ти. Например 32-ри.

В индийска астрология, при условие, че часовете на раждане са прецизно ректифицирани или записани с точност, може да се ползва шаштиамса - "the blue print", кармата от минали прераждания и която засяга всички области най-просто казано.

Според мен тук увреждането е при второто дете - това, което е родено в 8:43. Мисля, че беше момчето.



Тема Re: За близнацитенови [re: galy]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано18.08.08 18:50



Казуса е доста интересен, но както бях написал в съседния клуб (мнение, което така наречените тамошни МОДЕРАТОРИ изтриха) не е за начинаещи. Не че аз съм много напреднал, ама все пак се искат по "напреднали" знания.

Та, както се вижда осите мърдат с някакви си 10-15 ъглови минути. Планетите са "заковани" на место. Няма друг начин (или поне на мен не ми е известен) за диференциране на толкова близки звездни карти освен да се ползват хармониците. И ето какво става (картата на момичето):

Парс фортуна е на 4 градуса и 42 мин от Овен (282 ъгл. мин. от началото на Коча)
Нептун е на 14 градуса и 05 мин от Водолея (18845 ъгл. мин. от началото на Коча)

Като умножим горните отстояния от началото на Зодиака с фактор 64 и се получава:

Парс Фортуна - 18048 ъгл. мин.
Нептун - 1206080 ъгл. мин. = 55,837 х 21600 (360 градуса = 21600 ъгл. минути)
т.е. за Нептун се получава 0,837 х 21600 = 18080 ъгл. мин.

Т.е. при 64-тия хармоник Нептун (фоал, мъгла, перде, това, което не ти позволява ясно да видиш нещата) е в съвпад с Парс Фортуна (съдба) на върха на 6-ти дом (здраве, проблеми със здравето). Е, явно това е детето с очните проблеми.

Всичко до тук изглежда много лесно, но при няколко предварителни условия:


1. Човек да разполага с подходяща програмка, която удобно да "върти" хармониците напред-назад. Иначе пада голямо смятане.
2. Да знае принципа на хармониците, та да знае какво да гледа. И че те помагат в този случай.
3. Да не се страхува от грешки. Може би си спомняте, че първосигнално бях допуснал в предишното, изтритото мнение от другия клуб, че момчето ще да е с очния проблем. Да, да, ама не. Доводите ми бяха само не и астрологични. Все пак трябваше да предположа нещо за да знам с коя карта да започна. Оказа се обаче, че първородното дете е с по-тежка карма. Което ме връща на една друга моя теория, но не това е темата тук.

Друго не се сещам

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -

Тема Re: За близнацитенови [re: galy]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано18.08.08 18:56



В отговор на:

Според мен тук увреждането е при второто дете - това, което е родено в 8:43. Мисля, че беше момчето.




Гали, и аз така си помислих първоначално като изхождах от факта, че момчетата (Х-У хромозомна двойка) са с по-слаба имунна система и по-податливи на дефекти гени от момичетата (Х-Х хромозомна двойка). Това имах в предвид като писах в предишния постинг, че ползвах само не и астрологични методи за предварителна ориентация. Ама това беше защото ме чакаха куп изчисления. Не че се разминах с тях, ама се оказа, че астрологически момичето ще да е тази с очния проблем.

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.