Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема да ви помоля за помощ?  
Автор innocentfalse (непознат )
Публикувано05.04.07 16:59



Нашето дете е осиновено, и естествено, часът на раждането му е неизвестен. До сега опитите ми да се добера до тези данни удрят на камък.
Затова реших да пиша тук. Зная, че астрологията определя часа на раждане посредством ректификация май се казваше.



За мен ( а и за детето, предполагам) са много важни тези данни.
Ако някой се съгласи да помогне, моля, кажете ми какви данни са нужни.

пп и аз не зная защо, но в главата ми се върти някаква цифра 8, напълно безпричинно.



Тема Re: да ви помоля за помощ?нови [re: innocentfalse]  
Автор *Джeми* (S.N.O.B.)
Публикувано10.04.07 13:19



Здравей.
Не казваш колко е голямо детето ти? Ако още не е тръгнало на училище, не е имало сериозни заболявания или травми, не е преживявало операции - няма да има и как да се направи ректификацията. Това информативно.

А ми се ще да те попитам: защо мислиш, че ще е важно да има точен час на раждане? В крайна сметка, съвсем приличен хороскоп може да се направи и БЕЗ точен час.



Тема Re: Здравейнови [re: *Джeми*]  
Автор innocentfalse (непознат )
Публикувано10.04.07 14:15



благодаря ти, че ми отговори. Хлапакът навърши 12 години.
За часа на раждане - ами така са ми казвали (писали) - "за съжаление без точен час на раждане е невъзможен хороскоп".
Но щом казваш, че може и без, значи....ок.
Благодаря ти отново



Тема Re: Здравейнови [re: innocentfalse]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано10.04.07 15:21



Привет


Като алтернатива можеш да построиш слънчев хороскоп като поставиш Слънцето - по знак и градус - на Асцендента. Това е положението, ако те устройва.



Тема Re: Здравейнови [re: Lillie]  
Автор innocentfalse (непознат )
Публикувано10.04.07 15:24



Благодаря ти много, Лили.





Тема Re: да ви помоля за помощ?нови [re: innocentfalse]  
Автор Beatrice (непознат )
Публикувано13.04.07 12:35



Аз бих започнала от физиогномиката. На 12 години асцендентът се вижда, или планета в съвпад с асцендента или поне в първи дом. Има много хора, истински таланти в тази материя, за които не е проблем да открият асцендента по лицето.
После аз бих погледнала транзитите - по Юпитер и Сатурн все пак могат да се установят някои моменти от живота на детето, при всички случаи са добър ориентир.
И чак след като знаеш знака и приблизително градуса, и чак след години /както споменаха астролозите по-горе/ може да включиш дирекциите. Знаеш ли, понякога и едно единствено по-значимо събитие може да бъде записано ясно по дирекции и да ти помогне много. Дори прецизността да дойде по-късно.
Ти сигурно си наясно, обаче, че точният час и минути служат най-вече за прогностика, и може би знаеш също, че тази материя е най-деликатната и че трябва да се прави само от опитен астролог. Абсолютно е противопоказно, бих казала опасно, да се пробва от хора, събрали знания оттук-оттам. Извини ме, ти може би се занимаваш сериозно с астрология, или пък може би въобще нямаш идеи да се ровичкаш излишно в картата на сина ти, ама аз все пак да си ти го кажа

.



Тема Re: Здравейнови [re: innocentfalse]  
Автор *Джeми* (слънчев лъч)
Публикувано14.04.07 12:56



За часа на раждане - ами така са ми казвали (писали) - "за съжаление без точен час на раждане е невъзможен хороскоп".

Ами, не, не е вярно. 'Хороскоп е възможен' (баф и израза!) и без точния час. Както и Lillie ти е казала, може да се постави Слънцето на асцендента, може 0 градуса на Слънчевия знак да се постави на асцендента, може Северния възел да се постави на асцендента - и хороскоп пак ще има. Че и даже ще е прилично верен.


Точният час ти е необходим единствено, ако искаш точна прогноза за бъдещ период на сина - и то с прецизност до дни и часове, както е написала и Beatrice. Без точния час прогноза също би могла да се направи, но точността й ще е в рамките до година, максимум - до сезон.

п.п.: Когато синът ти порастне достатъчно, че да завърши училище и да влезе да учи висше или да започне работа, тогава вече ще има достатъчно натрупани събития, за да се направи ректификация на картата му. Ако той самият прецени, че това му е необходмо.

приятен живот ви пожелавам!

Луна в Риби, в 7-ми дом - не обичам да плувам и да пия сама... хъм...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.