Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Тема опитност извън тялото  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано23.12.06 02:35



търся конкретен практически съвет какво може да направи човек, ако желае а постигне съзнателно опитност извън тялото. тва за себе си имам пред вид. пробвах се с едно простичко упражнение от на крион една от книгите, с хълм и вода дето си представяш, при което само си спомням как е появи някаква мацка, после моето изненадано възклицание - я тук имало още някой - и после заспах. общо взето всички опити в тази насока завършват с това че заспивам. дори когато не ми се спи :) така де, как да остана в съзнание при подобно упражнение?



Тема Re: опитност извън тялотонови [re: RoggerDojh]  
Автор Maнacтиpcko шyшykaнe (psychedelic)
Публикувано23.12.06 21:24



С конкретен съвет не мога да ти помогна, но имам 1-2 приятели, които мога да разпитам - знам, че имат книги с указания, както и известен опит (по-успешен от твоя). Но не те съветвам да го правиш, честно казано. Това не е безопасно занимание, да не говорим, че когато "дойде твоят час", ще имаш достатъчно време да си хвърчиш на свобода извън тялото си, и то за доста време. Така че сега по-добре виж как оптимално можеш да оползотвориш наличието на тяло.





Тема Клуб ОБЕ *опитност извън тялото*нови [re: RoggerDojh]  
Автор Aлykapд (ангелска жена)
Публикувано24.12.06 15:39



можеш да намериш ето тук:



Нощем с белите коне в чужди сънища ще бягам
Сутрин с пламнали нозе пак добра до теб ще лягам


Тема Re: Клуб ОБЕ *опитност извън тялото*нови [re: Aлykapд]  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано25.12.06 04:59



ее супер, мерси :)



Тема Re: Клуб ОБЕ *опитност извън тялото*нови [re: RoggerDojh]  
Автор ЛИЛИTKA (търсеща)
Публикувано06.01.07 22:17



Послушай Манастирското шушукане. Аз се отървах. Но не е шега. :-)

http://photos.yahoo.com/niamadaporasna
http://photos.yahoo.com/sanilambreva
www.couchsurfing.com


Тема Re: Клуб ОБЕ *опитност извън тялото*нови [re: ЛИЛИTKA]  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано07.01.07 14:47



нещо не разбирам, каква е тая паника за опасно и безобасно
какво значение точно има? наполеон беше казал нещо много мъдро на войниците си: "свини, вечно ли искат да живеете?"

не бих дал съвет, който не са ми искали, защото всеки подобен съвет е агресивна намеса в чужд живот и е малко или много енергиен вампиризъм
а в случая не помня да съм питал, дали е "опасно" или дали да го правя, i guess

ае, с чистосърдечни поздрави от глупостната планета :P



Тема Познавам такъв човек.нови [re: RoggerDojh]  
Автор Aтaнac_Ko (обикновен човек)
Публикувано15.03.07 14:10



--- Запознах се с него преди 3 години по неприятен повод. Този мъж се занимава и с това. Той прави регресии. Регресията е един целенасочен сън. Мисля, че няма намеса в психиката на човека. Най-просто казано вместо да заспиш и сънуваш хаотични сцени ти се помага САМ да преодолееш понятието време и да се озовеш там (във времето), където пожелаеш да си изясниш определен проблем, който или си забравил, или си пропуснал. Ще можеш да си прегледаш и предишни прераждания. Какъв си бил, къде си бил, с кого си бил и т.н.
--- Този мъж има издадени 2 книги с по-интересните регресии, които е правил на различни хора. Той се казва Христо Нанев и е от Пловдив, а книгите му са със заглавие "Прераждане и еволюция". Прегледай ги, надявам се да ти допаднат. Мога да твърдя със голяма сигурност е, че това е един ерудиран и възпитан човек. Той може да прави и още неща.

Наско



Тема Re: Познавам такъв човек.нови [re: Aтaнac_Ko]  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано15.03.07 17:05



10x за книжката, ще си я намеря :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.