Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 24.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Тема офф топик- малко котенце  
Автор Fruzla (Мандира - каран)
Публикувано04.10.06 22:36



Подарявам малко котенце

Малко рижо котенце на видима възраст около месец и половина си търси уютен дом.

Днес отивайки на спирката за да чакам автобус, видях едно малко котенце което със вирната опашка без да бърза пресече една от най-натоварените пътни артерии в града. Няколко коли едва спряха за да не стане верижна катастрофа, а важният малък рижко с бодра стъпка пое по тротоара.

Едно момче отиде и го взе, но тъй като му дойде автобуса го остави на една пейка до други хора на спирката.
Защо ли ме влезе в работата да отида да го погаля. Веднага го взех и го занесох в Astro Jazz Cafе за да му дам нещо да хапне. Приятелят ми, ме разубеждаваше да си го вземем, защото съвсем скоро Панчо(нашият домашен любимец)дойде у дома.

Не с голямо желание занесох котето до една къща и го пуснах в двора. По обратният път се наложи да потичам за да си хвана автобуса.
Час след като се прибрах разбрах, че малкият рижко се е върнал в заведението, влязъл в Астрологичният салон, избрал си място в моята Дзен градина и кротко полегнал за дрямка.
Как е успял да намери обратният път, а не успява да намери своя дом не ми е ясно. Котето е здраво, чисто и много красиво. Понеже то не иска да си ходи и се е върнало, а пътя е почти колкото разстоянието между две спирки, за мен това е знак. Точно какъв знак не ми е ясно, но с две котета у дома ще ни е доста сложно.

Нашия Панчо беше много болен когато го взехме и доста лекарства му се дадоха, а от седмица има някаква настинка и всеки ден е на лекар за по две инжекции и хапчета, а вечер даваме четвъртинка бисептол. За сега се по стабилизира, но ние сме по цял ден на работа и едва му обръщаме внимание, а какво остава да са две.

Ако някой има желание да гледа малко котенце нека да се обади. Ще направя всичко възможно за да попадне в добри ръце. Желателно е хората да са добри, с огнена или въздушна зодия. Защото имам подозрения, че котето е или слънце в лъв или слънце във везни. Няма значение от кой град са, ще им го донесем, вие ще получите Коте с много Любов лично от Аморе.

Много се надявам да има отклик, нямам време сега да правя елективна карта и да избирам подходящото време за тази тема. Пиша и чакам с надежда. Утре ще ви пусна снимки. И Рижко ще ви очаква, докато спи в склада на заведението.

П.С. Надявам се да успея да го заведа още утре, на ветеринарен лекар и да му направят всички манипулации и да определят дата на първа ваксинация, като и да му се издаде паспорт.

П.С.1. Можете да ми пишете тук в тази тема или на мейл адрес astroamore@mail.bg или просто се обадете на телефон 0888 521076.

Редактирано от Fruzla на 04.10.06 22:40.



Тема Re: офф топик- малко котенценови [re: Fruzla]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано12.10.06 13:43



Съжалявам, аз си имам котка отдавна и не мога да го взема.

Но те съветвам да пуснеш темата и в клуб Котки и Домашни любимци (ако не си го сторила вече) - там може би ще има по-голям шанс. Освен това не е зле да снимаш котето и да постнеш негова снимка - мисля, че това също може да помогне.

Айде, дано скоро да си намери човек котето.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.