Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Тема У, бе!!!нови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано22.07.06 11:41



Жената като си виде хороскопа у вестника, че на секс пише една звездичка си дигна гащите и каза "Гена неска сам ше се оправяш".
И аз са кфо - въпреки че ми пише пет звездички на секс неска, пак чекии. Не сте прави.


Винаги верни

Тема Re: У, бе!!!нови [re: Гeнaди]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано22.07.06 17:06



Ми така ще е, да, кат' не ви съвпадат звездичките



Satyật Nậsti Paro Dharmah


Тема Re: У, бе!!!нови [re: Lillie]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано22.07.06 19:28



да си зема жена от същата зодия ли ми препоръчваш? на коя зодия по принцип има най-много звездички на яденье, пиенье и тия три неща?


Винаги верни

Тема Re: У, бе!!!нови [re: Гeнaди]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано26.07.06 08:14



Ми върни й го бе, да види кво е.

Примерно следващия път когато те покани да я придружиш по магазините (или да финансираш шопинга), кажи й, че днес на "пари" имаш само една звездичка и не става. Или там импровизирай според каквото иска.



Тема Re: У, бе!!!нови [re: Rama]  
Автор *Джeми* (S.N.O.B.)
Публикувано29.07.06 11:33



Хех! Давай ти съвети, давай!



*подушвам, че сме от една порода със съветите... мдам...



Тема Re: У, бе!!!нови [re: Гeнaди]  
Автор *Джeми* (S.N.O.B.)
Публикувано29.07.06 11:35



Кво си се впрегнал? Виж на коя друга зодия има пет звездички - и все ше се сетиш за некое старо гадже от вида.




Ма нема се сърдиш на жената, когато тя има пет, пък ти - тцъ..



Тема Re: У, бе!!!нови [re: *Джeми*]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано03.08.06 19:41



мойта една звездичка е по-силна от петте звездички на съседа, според комшийката, така че критерия не е един и същи.


Винаги верни

Тема Re: У, бе!!! [re: Rama]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано03.08.06 19:43



Добре бе чакай, сега защо трябва да се стига до цялото това насилие, защо просто тоя хороскоп да ходи да се ебе, ясно е че е грешен. Смисъл, аз не съм от тая част на човечеството дето ще излъжете че хороскопите имат връзка с реалния свят. Аз не съм тъп.


Винаги верни

Тема Re: У, бе!!!нови [re: Гeнaди]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано04.08.06 17:03



И какво тогава търсиш тук? Отговор? Защото забелязвам, че сам си отговаряш на въпросите


Изход винаги има... в случая, който коментираш тук, просто кажи на звездичките да ходят да се *бат и не му мисли много дали твойта "една звездичка" е повече от "петте на съседа" - в такива случаи не сме застраховани от липса на обективност, нали знаеш, а и друго си е "око да види, ръка да пипне" - що не провериш лично как е при съседа?

Satyật Nậsti Paro Dharmah



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.