Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Само да ти кажа, г*****донови [re: galy]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано12.10.05 23:52



Правила съм си релокейшън за всяка една точка в Америка, която ме интересува. В Калифорния, асцендентът ми си остава същия градус както е в натала, нищо не се променя, идиоте, тва разбираш ли го. Докато на източния бряг - Бостън, Ню Джърси, които също ме интересуват, асцендентът ми се извърта така, че планетите от 11 дом, слизат в 12 и тези от 1-ви слизат във 2-ри - сега разбра ли. Не ми говори тинтири-минтири, хороскопи на държави и що е то слънце, асцедент, медиум цели, зенит, надир и географски координати, още повече за книжки не ми говори, шундо, ограмотявай се ти, аз няма пред кого да се докарвам, мен не са ме зарязали на старозагорската гара с невръстно дете и без пари ... доколкото разбирам екзистенциалния ти проблем ...

p.s. И в Индия байдъуей градусът на асцендента ми си остава същия, колкото и да ти е чудно - в края на краищата има глобуси, засечи кой меридиан минава през България и през кои други места минава (Калифорния и Индия) - па тогава са отваряй и още повече пред хора, които нямат нищо общо с астрологията. Знаеш къде да блеснеш, а-ха това от слънце в кой знак зависи - от този ли дето казава Тонди - скритата 17 зодия в тайната астрология - Кокошка !! Ходи ти.

Редактирано от trinity. на 13.10.05 00:02.



Тема Re: простете на неукиянови [re: Rama]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано13.10.05 00:54



pod planetarni proekcii imah predvid kakvo trqbwa da pogledna kato planetarna konfiguraciq za da vidq za silna intuiciq
mersi za normalnoto mnenie bez obidi

www.amilia.net


Тема Сега аз да ти кажа...нови [re: trinity.]  
Автор *Джeм* (луда undercover)
Публикувано13.10.05 06:52



A, бе, откъде този каруцарски тон, бе?!?

Тринити и останалите ти никове, бъди така добра да НЕ пишеш повече по този начин тук!!! Не съм голям фен на силовите методи, но още един такъв постинг ако прочета - хем с грубости, хем с разправии от друг клуб - ще се възползвам от правото си на санкция.

Барбарела (или както ти е ника) и Гали - предупреждавам и вас, че не желая разправията ви да продължава тук! И не ми се слушат/ четат обяснения какво било в някакъв друг клуб, различен от този!

*"Москвичът - това е спортен модел танк"*


Тема Re: простете на неукиянови [re: Amilia]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано13.10.05 08:29



Ами силната интуиция традиционно се свързва с водните знаци - значи ако примерно в картата ти доминира водният елемент, би могло да се предлоложи, че си по-скоро интуитивен тип. Друг индикатор за силна интуиция според мен са аспектите на висши планети (Уран, Нептун, Плутон) с лични - особено със светилата (Слънце, Луна). Или пък ако имаш висша планета близо до асцендента.

Разбира се, трите висши планети биха се проявили с доста различен тип интуитивност - примерно при Уран прилича на мигновени проблясъци, при Нептун е по-образна (картини, сънища), докато Плутон усеща "с кожата си".

Можеш да наблюдаваш как движението на Луната ти влияе, независимо, че лунните транзити по правило нямат особено значение, защото са най-бързите - и не е задължително изобщо Луната да е "виновна" за тези усещания. Възможно е в картата си да имаш някакъв аспект между светило и висша планета - и преминаването на Луната да образува затворена фигура, поради което да я усещащ по-силно. Или пък някакъв активен в момента транзит. Примерно аз имам съвпад на транзитиращ Нептун със рождено Слънце на 14 градуса във Водолей - и когато Луната минава върху този съвпад, също се чувствам по-особено. Та виж при теб как стоят нещата и рано или късно ще им хванеш цаката.



Тема Re: Сега аз да ти кажа...нови [re: *Джeм*]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.10.05 10:53



Вече го написах- уважавам юзърите посещаващи този клуб и НЯМАМ НИКАКВО ЖЕЛАНИЕ ДА СЕ РАЗПРАВЯМ С КОГОТО И ДА БИЛО ТУК , особено за проблеми некасаещи темата Астрология .

Не е нужно да ме предупреждаваш Джем - аз съм с ума си. Моето уважително отношение го имате и ще го имате , но не мога да гарантирам такова от страна на Тринити и Амилия . Четеш кой какъв език използва , какъв тон държи и кой се обяснява в друг клуб какво става .

и да не се обаждам тук мрънкането на така посочените от мен ник-неймовем Тринити и Амилия няма да спре.

Редактирано от Бapбapeлa на 13.10.05 11:02.



Тема Re: Сега аз да ти кажа...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано13.10.05 11:32



Бабри
ако обичаш, или ми отговори по темата или си изтрии мненията.
Попитах нещо, и то по начин, който смятам(а и е приет) за учтив и нормален в обществото, в което живея.
така че
или ми отговори или ги си изтрии мненията

www.amilia.net


Тема Re: простете на неукиянови [re: Amilia]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано18.10.05 16:58



има специални тестове по парапсихология които съм виждал за изследване на интуицията.
в нета има такава книга на руски . парапсихология на институт в мюнхен .
......
учените нямат доказтелсва за влиянието на луната.

при астролозите е друго.
избора е твой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.