Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема офф топик - дир'ски работинови  
Автор trinity ! ()
Публикувано29.09.05 01:16



Първо здравейте. Питането ми не е свързано с астрологията пряко, а с клуба ви. По-точно със създаването му. Бихте ли ми дали линк или долу-горе дата, година на разделянето на този клуб от клуб Астрология и аз ще си намеря нещата в архива. Имахте ли проблеми с админите около дублирането на името на клуба ви със съседния - Астрология, с дублирането на интереси, юзъри и т.н. Админите изобщо как реагираха на втори клуб, свързан с Астрологията.

Защо питам - ами заради данданията в клуб Българи в чужбина. Бяха ни натресени модератори, които не харесваме и едната от тях няма нищо общо с чужбина, все едно модератора на клуб Астрология/Астролози, да няма изобщо понятие от астрология и да започне да трие защото темите не са му интересни. Това на практика е ситуацията в нашия клуб, от който аз банната за неподчинение, а пиша там от 3 години и познавам клуба мн. добре. Та обмисляме вариант за създаване на нов клуб Българи в Европа или нещо такова. Още нищо не са казали, но очаквам да кажат нещо свързано с настоящия клуб, в който 10 и повече човека ядро на този клуб не желаеме да пишем повече. А модераторите избрани веднъж - не се свалят. Това разбрахме,

Благодаря. Малко инфо по интересуващите ме въпроси, ще съм ви страшно благодарна.

Аз - Лъв, Асц. Скорпион.

Редактирано от trinity ! на 29.09.05 01:17.



Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: trinity !]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано29.09.05 23:07



Ето тази тема намерих:



Тя бележи "раждането" на този клуб - ако не ме лъже паметта, е от същия ден.

Нямахме никакви проблеми с админите, напротив. Случи се така: първоначално бяхме решили просто да намерим някой "мъртъв" клуб (тоест такъв, в който никой вече не пише) и да се настаним в него, за да си говорим за каквото ни се иска. Избрахме си такъв клуб, но преди да се преместим там, аз реших да пиша на Фукла, за да съм спокойна, че това става с нейно знание и разрешение. И й писах - обясних й какъв е проблемът. Тя реагира много бързо и отзивчиво и не само, че ни подкрепи, но и собственоръчно ни избра друг "мъртъв клуб" (настоящият, който й се видя по-подходящ) и смени името му. Даже името "Астролози" е нейна идея - ние имахме други предложения, но харесахме нейното. Така че тя ни е и кръстница.

Та това е накратко историята. Мисля, че не би трябвало да имате проблеми с администраторите, стига желанието ви да е ясно формулирано и добре аргументирано. Скоро не съм виждала Фукла из клубовете, но има един нов админ - Киро - който е изключително отзивчив и реагира бързо и мъдро. Така че най-добре му пиши и съм сигурна, че нещата ще се оправят.



Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: Rama]  
Автор trinity ! ()
Публикувано30.09.05 01:02



Историята с нашия клуб е дълга, трябва да отскочиш до там и да прочетеш с няколко седмици назад. Накратко - Киро ни е ''кръстник'' на нас. Той ни докара флудъри, които да импровизират явно гласуване, така че да са повече на брой от нас, пишещите там с години и избраха модератори, към които никой няма респект. Единият оня ден написа, че имало големи български царе емигранти /?!?/, които не знам кво било що било; другата дето не и в чужбина даже закова най-отгоре тема за смъртта на баща си за цяла седмица я закова като че ли клубът е на баща и всички трябва да обявят траур в нейна чест и ме банна с тотален бан като и го казах тва, както виждаш никът, с който пиша е с регистрация от вчера ... Те не могат да се откажат от модераторските си права, защото направят ли го за тях няма 'живот' в тоя форум, трябва да си сменят никовете и да започнат на чисто. Ето защо ние трябва да напуснем. Тук Киро ще каже, че клубът без ядрото пишещи ще загине. В момента там се поддържа изкуствен чат от хора, които не са в чужбина, но са модератори в други клубове и правят модераторска услуга - колкото да се каже, че нещо се случва в този клуб. Освен това един човек от клуб Българи в Америка направи сайт за всички нас, които сме в чужбина и не искаме обидно задръстени хора да ни казват как и какво да пишем в клуба. Така че на Киро май не му пука, че 20-30 юзъра ще напуснат дира.

Преди нещата са били по-различни. Сега необитаемите клубове са заключени и не можем да се настаним ако не ни ги отключат



Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: trinity !]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано02.10.05 11:14



Няма ли да изнесеш данни за бележките, който ми написа, за обвиненията , клетвите и пожеланията по повод смъртта на баща ми.

ако си ги загубила, аз ги имам- ще ти ги постна тук. и тях да ти разтълкуват астрологично.

Помни, че си смъртен.


Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: trinity !]  
Автор galy ()
Публикувано02.10.05 11:22



Trinity, този клуб беше създаден заради една жена - смарагд. Тя беше обидена от поведението на нерегистрирани! потребители в клуб астрология. И тъй като много хора от нас, които се интересуваме от астрология, уважават нейните знания, беше създаден този клуб. Ако забелязваш - само за регистрирани.
Естествено тя беше обидена впоследствие и тук, в този клуб и отдавна вече не пише тук. Така че проблемът обикновено е в човека, а не у другите.

Имаш много хубав псевдоним - триединство. Вярвам, надявам се, че осъзнаваш значението му.

Пишеш, че имаш слънце в лъв и асц. скорпион. Когато бъде засегнато егото на един лъв, той реве из "джунглата" с цяло гърло. Нито лъва, нито скорпиона позволяват да им бъде казвано какво и как трябва да правят...НО! Това важи и за другите. Не отказвай да дадеш право и на другите хора.

Колкото до темата "закована една седмица" - беше закована само 2 или 3 дена. Модератора ви също е със слънце в лъв - защо не й позволиш да застане в центъра поне за малко? Това е същото, което искаш и ти - да те оставят за бъдеш в центъра.

Ключовите думи за слънце в лъв са щедрост и великодушие. Прояви ги!

Дори и да си направите нов клуб - пожелавам ти го - пак ще има обидени и баннати. Тогава дори самата ти, ако се окажеш в позицията на обиден, ще пожелаеш да има модератор и клубът да бъде заключен за нерегистрирани.

Аз пиша и в "българи в чужбина", макар че приоритет са ми астрологичните форуми. Чела съм твои постинги и си мисля следното - ако тези неща, които пишеш по твоя си начин, ги изречеш на глас пред хора в работата ти или прсто някакви познати, каква мислиш ще бъде реакцията?



Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: Бapбapeлa]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано03.10.05 10:42



Първо, аз не съм някоя селянка, за да кълна !! Второ, отвори библиотеката, която е направила Рама и прочети всичко ама всичко що касае ПЛУТОН + Плутон/Луна съвпад и Скорпион на Асцендент и ела да ми говориш за смърт !! Бездната/Смъртта на мен ми са ми приятели - ТЕ цял живот се оглеждат в мен и аз цял живот се оглеждам в ТЯХ - без страх от смъртта, без страх от тъмнината, с необходимост да се слея с бездната. За твоя речник 'Бездна' - значи сливане на висините с дълбините, без граница м/у долу-горе, бяло-черно, ОК? Ще разбереш ли сега, че за мен ти винаги ще си останеш една повърхностна, елементарна женка, която не трябва да ми се изпречква на пътя, ако не иска да бъде сгазена. Изнеси бележките, мен никакъв бумеранг не може да ме докосне, защото нямам какво да губя -> НЯМАМ КАКВО ДА ГУБЯ, ЗАЩОТО НИЩО НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА БЪДЕ ЗАГУБЕНО. Т.е. Да се съжалява за нещо, било то и починал родител - това от личния си опит го казвам !!. ->

За Рама - > Рама, клубовете се разделиха. Ако не знаеш - ето тази жена с ник Барбарела стана модератор там - и няма по-псувана жена от нея в целия дир, но ня не се отказва от това да лази по нервите на хората с безкрайното си, необятно, вездесъщо, вселенско невежество ...

Барбарело, не говори с мен, така както говориш с кварталния ти бакалин, от който си купуваш 200-те грама сирене на ден да преживееш, Ок ??



Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: galy]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано03.10.05 10:58



galy, още в другия клуб щях да те захапя на тема Астрология като разбрах, че идваш да мътиш водите там от тоя клуб точно, но те оставих да пасеш. В работата си не се натъквам на хора, изостанали със 200 години, за да говоря с тях по начина, по който говоря с Барбарела, Мистър НЪ и другите консерви в Българи в чужбина - сега разбра ли. Когато аз пишех в този клуб теб въобще те нямаше - тва ясно ли ти е. Имам един червен ник, специално за този и съседния астро клуб направен и го направих този ник специално заради Смарагд. Откакто Смарагд спря да пише тук и аз не влизам (да чета предимно). На Смарагд шапка съм и свалила, както аз мога да свалям шапка - веднъж на 1000, но по-ниско от земята мога да си сваля шапката за хора като Смарагд (тя е Асц Скорпион също) -> Каквото съм я попитала - отговорила ми е. Начинът и на писане, изказване и третиране на останалите ми е много вътрешен. И забележи - не ме заплашвай с модератор в новия форум Българи в Европа, мен никога не псуват. Освен това идеята и реализацията на идеята за новия клуб е моя и на Амилия, Амилия я реализира, защото аз бях с бан и не можех да пиша. Сега разбра ли. Ако не ти е ясно нещо питай ... Имам предвид по Астрология ако нещо не ти е ясно ...



Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: trinity.]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано03.10.05 11:24



чета, чета и се чудя, докога ще демонстрираш агресия, злоба, психическа нестабилност- това излъчват постингите ти. ти знаеш причината каква е .

не разбирам защо искаш още да ровиш около мен. човек трябва да усети КОГА ДА СПРЕ. спри за да можеш да тръгнеш отново напред. ти досега даваш назаден, но не се усещаш.

не е важно ти как се виждаш, а как те виждат другите.

по-добре не говори глупости. ако ми трябват астрологични консултации има кой да ми ги дава

Не преживявам момиче, а живея нормално - възможностите ги имам. Научи се да четеш човеците и да слушаш , за да разбираш какво казват.

И аз съм Лъв, но имам Сатурн в Риби . не се мери с мен. не ми се пречкай, защото ще сгрешиш . досега никой не е спечелил като е заставал срещу мен - има достатъчно доказателства в живота ми. не се захващам с някого без причина - тук има човеци, доста по-стойностни от теб , който мълчат , а не бръщолевят като теб глупости.

не ме псувай друг освен теб и навлеците от американския клуб. така че недей да лъжеш. така и не разбрах откъде излезе агресията ти. всъщност сещам се- в един свой постинг беше решила да ми обясняваш как преди година си се самопредлагала за модератор и как не се е получило. тогава започна да псуваш и пишеш какви ли не гадости по мой адрес. ще взема да ги типосам тук Рама да ги прочете - да не губи време да ги търси. Тя е достатъчно интелигентна жена за да разбере, кой псува и кой е агресивен в случая.

махни агресията - тя вреди на всеки човек.


Що се излагаш така бе момиче - ти се излагаш. на мен не можеш навреди
Помни, че си смъртен.

Редактирано от Бapбapeлa на 03.10.05 11:40.



Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: trinity.]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано03.10.05 11:33



ти имаш ли представа каква глупчака правиш сама себе си, с този си постинг към galy .



а бе не се излагай бе момиче. сваляй шапка на когото искаш и колкото пъти искаш , но и тук ще ти го напиша - НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ ПРАВИЛНО ПОСЛАНИЯТА НА ЧОВЕЦИТЕ - в това отношение си доста назад.

на мен пък ми се ще да захапеш galy на тема астрология . ако искаш да се покажеш още по-голяма глупачка и низше същество- давай.

Помни, че си смъртен.


Тема Re: офф топик - дир'ски работинови [re: trinity.]  
Автор galy ()
Публикувано03.10.05 11:43



Ех trinity, trinity...да те попитам за астрология тогава..."преподай" ми един урок..

съвпад на плутон с луна - разрушение, метаморфози, смърт, бездни...

Тези хора... как мислиш? Дали външния свят е този, който им носи разрушенията или те сами го правят?

Плутон дава много мъдрост, но не всеки може да стигне до нея. Преди да стигне до висината, човек дълго може да стои в бездната..понякога и не излиза оттам. Сигурно знаеш за птицата феникс и змията...
Попитай Смарагд дали е така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.