Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имам едно питане към клуба.нови  
Автор Kинoшитa Tokичиpo (половин крина)
Публикувано21.09.05 16:49



Напоследък няколко пъти различни жени ме питат за рожденната ми дата. Не ми е приятно да им отговарям и не го правя, но това, че те са упорити ме кара да ви попитам за какво им е? Доколко може да се "предскаже" какви биха били отношенията между двама души само по рожденната дата? Без час и минути имам предвид. Вие лично бихте ли си избирали партньора по хороскопа му и ако някой от тук пишещите го е правил би ли казал дали връзката е оправдала астрологичните очаквания?

Служител на Ода.


Тема А стига бе!нови [re: Kинoшитa Tokичиpo]  
Автор Kинoшитa Tokичиpo (половин крина)
Публикувано24.09.05 13:57



Никой ли не пише в този клуб? Ако никой не пише напишете го някъде. Поне да си знам да очаквам ли отговори.

Служител на Ода.


Тема Re: Имам едно питане към клуба.нови [re: Kинoшитa Tokичиpo]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано24.09.05 16:45



Ми доста неща могат да се разберат от хороскопа, но само ако е вещ астрологът. Съмнявам се тези различни жени все вещи астроложки да си ги уцелвал.

Най-вероятно са искали да ти разберат зодията просто. Хората (и особено жените) обичат всякакви човешки типологии, защото смятат, че им осигуряват бърз и достоверен достъп до информация за другите (особено за харесваните мъже). А "зодиите" са точно такъв вид типология - говоря за "вестникарската", а не истинската астрология.

Да се разчита само на зодиите е наивно, но често и в тях има зрънце истина. Което ти вероятно интуитивно подозираш, затова и така упорито си криеш рождената дата. Или поне не се сещам за друга причина да ти е чак толкова неприятно, че те питат. Все пак няма как да се разбере кой знае какво - или поне не повече от това, което ти и без друго би си признал доброволно.

А да се избира партньор (само) по хороскопа, на мен ми се вижда доста изтрещяло и досега за такъв случай не съм чула.

Между другото имаш супер разбиващ ник!



Тема Re: А стига бе!нови [re: Kинoшитa Tokичиpo]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано24.09.05 16:52



Абе пишем бе - аз от снощи се опитвах да ти отговоря, но по някаква неясна причина дир-ът не ми приемаше постинга от основния ми профил (Рама). Та затова влязох с настоящия и чак сега стана.

А, сетих се за още една (предполагаема) причина да ти искат датата женорята. Значи, като ти узнаят зодията, така много по-лесно (според тях) се завързва непринуден разговор, в който могат и да те изчеткат - примерно: "О-о-о, Козирог! Това са най-издържливите любовници!" А е всеизвестно, че добрата дума железни врати отваря и влияе много благотворно върху потока на взаимна симпатия (и в частност върху мъжкото либидо).

С други думи, само по зодията ти никой не може да разбере кой знае какво за теб, но пък темата може добре да послужи за целите на съблазняването или поне за стопяване на леда във фазата на ухажване.

Та такива ми ти работи, Киношита.



Тема Re: А стига бе!нови [re: Mesmerisa]  
Автор Kинoшитa Tokичиpo (половин крина)
Публикувано24.09.05 19:24



И аз не съм с основния си ник тук, но се надявам да ми го простиш. А ако не ми го простиш ще си посипя главата с пепел и ще ти се извиня и на кю-то. До десетия опит вярвам да стане.
пп1. На мен на други места не ми приемаше мненията и това беше на периоди през около половин час.
пп2. Като чуят за онова ръкописно английско Ем с опашчицата повечето жени изплюват по някое змийче или гущерче и след това гледат изненадано как си стоя тихо и кротко и как не ги изяждам с парцалките на секундата. Забавно е на моменти, но често пъти е направо тъжно това, колко дълбоко са вкоренени някои предразсъдъци.

Служител на Ода.


Тема Re: Имам едно питане към клуба.нови [re: Mesmerisa]  
Автор Kинoшитa Tokичиpo (половин крина)
Публикувано24.09.05 19:31



Доста от тези, които са ме питали за хороскопа са млъквали още в момента в който им спомена тригон, квадрант и асцедент, макар и да не знам добре какво означават тези термини.
Във всеки случай отдавна съм наясно колко дълбока материя е сериозната астрология и колко е лесно да се допуснат грешки в нея. Доста неща са взаимосвързани и в известен смисъл това наподобява на една сложна електронна схема, която има много вътрешни връзки и разклонения и едно докосване в единия край неизменно ще даде отклонения и резултати в повечето от частите на схемата.
Що се отнася до ника ми - това е действителна личност, но това не е името, с което Киношита Токичиро е останал в историята. И действително в един период от живота си е бил служител на рода Ода, но не бих ти казал тези неща ако не беше попитала косвено, споменавайки ника ми. Поне аз го почувствах като въпрос.

Служител на Ода.


Тема Re: А стига бе!нови [re: Kинoшитa Tokичиpo]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано24.09.05 19:52



Абе моят скромен опит (включително текущият) сочи, че повечето притежатели на английското М с опашчицата никога не пропускат рано или късно да се похвалят с него - и то очаквайки околните да се вледенят от тази смразяваща новина. И много се обиждат, ако някой не вдене навреме идеята и не се вледени. А бълването на змии и гущери го приемат като косвено признание за собствената им значимост, макар леко да им е писнало вече от подобни доказателства. И много обичат да плашат с изяждане, макар никога да не го правят - сигурно за подсилване на ефекта (щото очакването на изяждането е много по-разтърсващо, отколкото самия процес на изяждане).
Мдам.

Вероятно ще ти се наложи бая нещо да изгориш, предвид количеството пепел, което ще ти е необходимо за посипване на главата.



Тема Re: Имам едно питане към клуба.нови [re: Kинoшитa Tokичиpo]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано24.09.05 20:00



Ми не, не беше въпрос. Аз като имам въпроси, си ги задавам директно в повечето случаи.

Просто споделяне беше, понеже никът наистина много ме изкефи и развесели. Веднага си представих някакво странно, смешно човече - тумбесто, с кокоши крака, ококорени очища и издаващо врещящи звуци, с лек електронен тембър. Почти като анимирано си го представих.

Ето, виж, че познах, че си наясно с астрологията и затова си криеш датата. И как ги баламосваш женорятааа - не е истина. Абе готин си.



Тема Re: А стига бе!нови [re: Mesmerisa]  
Автор Kинoшитa Tokичиpo (половин крина)
Публикувано24.09.05 22:14



Защо? Това за количеството не го разбрах. Елините са се задоволявали с две-три шепи и аз смятам да го карам в техен стил.
Що се отнася до така нареченото смразяване - никога не ми е било по вкуса, но когато са ме настъпвали достатъчно силно за да ухапя, ухапаните с ужас са научавали, че аз съм схватливо дете и съм научил от една от въздушните зодии (съжителствах с въздух) немалко а от това определено боли.

Служител на Ода.


Тема Re: Имам едно питане към клуба.нови [re: Mesmerisa]  
Автор Kинoшитa Tokичиpo (половин крина)
Публикувано24.09.05 22:20



Веднага си представих някакво странно, смешно човече - тумбесто, с кокоши крака, ококорени очища и издаващо врещящи звуци, с лек електронен тембър. Почти като анимирано си го представих.

А знаеш ли как го описват историческите сведения от отова време? Описват го като дребен, кривокрак, маймуноподобен човечец и го описват като изцяло лишен от възпитание, което е нормално като се има предвид колко високо се е издигнал - когато си на върха определено може да не ти пука за възпитанието.

Служител на Ода.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.