Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 31.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитер-Слънце в синастриятанови [re: Rama]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано03.10.05 14:33



зависи как стоят нещата в наталните карти.
там са определени точно нещата!



Тема знаци <-> аспектинови [re: Rama]  
Автор angela_hell (немирна)
Публикувано04.10.05 11:10



постингът ти само потвърждава урока, че по-трудно се осъзнават и усещат знаците на планетите, докато аспектите им се живеят постоянно, особено нехармоничните всъщност събития се гледат точно по аспекти, а знаците не дават събитийност.

при мен поне- Венера във Водолей- урановата енергия излезе наяве чак при транзита на Уран в/у нея- някъде м/у 2003 и средата на 2004та- ти си била свидетелка на пробуждането и осъзнаването й. мисля, че особено емблематична за мен беше онази тема/статия в ГЗС за Страхът от обвързване.
/преди това бях на нептунианска диета предимно от квадратурата венера нептун/.

много офф-топик стана, извинявам се

Разбирането и любовта към другите започват с разбиране и любов към себе си


Тема Re: Юпитер-Слънце в синастриятанови [re: angela_hell]  
Автор galy ()
Публикувано04.10.05 12:22



Това е вярно...че ако си имаш аспект на слънце и юпитер, не ти е необходимо да го "претоварваш".
Аз си имам точен съвпад (на 2 гр) на слънце и юпитер и то в 1 дом. Имам чувството, че винаги аз отдавам на другите енергията на юпитер. Сигурно и получавам, но не я усещам някак си.

Та като сме заговорили за юпитер...проверете си транзитите на юпитер към натална луна. Изследвала съм го в много карти и периода, в който юпитер "започва" да се готви да транзитира върху натална луна (12 лунен дом) до момента, в който "излезе" от 1 лунен дом, обикновено винаги е белязан с важни събития на човека - брак, развод, нов партньор(любовник), промяна в обкръжението..има и други индикации...

...изобщо човек винаги си спомня за този период като значим. Защото може да има брак или развод по друго време разбира се, но транзита на юпитер върху луна винаги бележи онези моменти от живота, за които всеки казва "животът ми се промени"

Вие какви наблюдения имате?



Тема Re: Юпитер-Слънце в синастриятанови [re: galy]  
Автор Lillie (daemon chthonio)
Публикувано05.10.05 15:34



При мен като че ли квадратурите на Юпитер към натална Луна действат най-интензивно и носят радикални промени, свързани или с поява на нов човек /или пък завръщане на някой от миналото/, или с промяна в обкръжението. Докато другите юпитерови аспекти, дори по-предизвикателните като съвпад и опозиция не съм забелязала да са свързани с конкретни събития и повече се отрязават на ментално и духовно ниво...
Аааа..сега се сетих! Транзитното преминаване на Юпитер през натална Луна по някаква "случайност" също бе съвпаднало с един извънредно напрегнат период... и раздяла с една любов-илюзия... а дали е било Любов?




Тема Re: хубав аспект!нови [re: Beatrice]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано12.10.05 23:06



При повторно преразглеждане на доста карти, забелязах, че всъщност по подобен благ начин се усещат комай всички аспекти на Юпитер с лична планета в синастрията. Юпитер-Венера например също създава много ведро усещане и чувство за закрила.

Аспектите с Марс и Меркурий са ми по-мъгляви, защото не открих такива примери.



Тема Re: Юпитер-Слънце в синастриятанови [re: galy]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано12.10.05 23:11



Ако съм те разбрала правилно, значи съм от "засегнатите" от предстоящото влизане на Юпитер в Скорпион - защото тогава ще направи опозиция с рождената ми Луна в Телец. Е, тя е в последните градуси, така че има още време, надявам се. После ще "докладвам" какво се е случило, та да си попълниш изследването.

А засега - докато е все още във Везни и ми прави секстил към Венера - мисля да помързелувам. И да си отям пица.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.