Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще ми се да питам?нови  
Автор green lemon (малко познат)
Публикувано30.07.05 22:15



И дано някои ми отговори,че ще полудея.

За една седмица ми се случиха повече неприятности от колкото за 5 години,да не изброявам сега,че няма да ми стигне времето....
та въпросами ми е няма ли светлина в тунела.

родена съм 12.08.78 в 21.40 в пловдив

помогнете,моля



Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: green lemon]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано30.07.05 23:08



Сатурн отскоро влезе в Лъв, та на всички, дето си имат там Слънца, Луни и Асценденти, им сработва 'предчувствието' за затегнатост, неприятности и блъскане по канчето. Все едно е като да сложиш на Лъва намордник.. хъм.. и ръкавици на лапите. Не знам как иначе мога да го обясня. Ти вероятно имаш и още нещо в Лъв, освен слънцето?
В общи линии е това.

А в частност - аз малко се съмнявам, че ще има ентусиазъм точно по твоята карта да се дискутира.. хъм...

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*

Редактирано от *Джeм* на 30.07.05 23:09.



Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: *Джeм*]  
Автор green lemon (малко познат)
Публикувано31.07.05 08:36



за ентусиазъм чак не съм се надявала.
Надеждата ми беше някои да погледне и да каже"споко,потърпи малко,че ако знаеш какво светло бъдеще те чака...."
Ама като се замисля,то за това да бях се спряла на някоя врачка на улицата
Какво да се прави сама ще си нахлузя пак розовите очила



Тема Re: Ще ми се да питам? [re: green lemon]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано31.07.05 22:57



споко,ще ти мине кат нс лъв))



Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: green lemon]  
Автор Янa (devotion frees)
Публикувано02.08.05 18:23



То винаги е така!? Ти нещо непреходно в тоя живот да си виждала? Аз съм виждала само преходни работи - било то Сатурнов транзит, Плутонова месомелачка, Уранова буря или каквото там се сетиш... Можем да добавим и малко ретро Меркурий в Лъв и всичко е ясно... (на мен ми се отразява като във венецуелски сериал... )

Така че, потърпи малко и ще отмине...
Въпросът е какво искаш да направиш през този период, дали неприятностите не са всъщност шанс за трансформация... вглеждай се в себе си... влеждай се около себе си... бъди будна, внимателна... задавай си въпроси... и най-вече - без излишни движения...



jaya bolo sri guru deva ki
ananda mai ananda mai


Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: Янa]  
Автор green lemon (малко познат)
Публикувано04.08.05 09:12



С това,което си написала ме оцели направо в 10-ката или някъде около нея.
Всъщност,аз това го си го знам(и всички го знаят),но въпроса е кои как приема случващото се с него и около него.

Благодаря ти и да знаеш,че с движенията съм много полекичка, че иначе боли.



Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: *Джeм*]  
Автор Etude (happiness)
Публикувано04.08.05 16:54



А какво ще е влиянието върху нас Водолеите? Ние ще имаме транзитиращ Сатурн в 6-ти опозиция със слънцето в 12-ти. И транзитен Нептун в съвпад...



Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: Etude]  
Автор nanana ()
Публикувано13.08.05 13:07



Ako Сатурн мине през Слънцето ти е тясно. Ако направи опозиция - притиснато тясно. Но пък, както казва Яна: "Въпросът е какво правиш". Употреби го за осветяване на въпроса: "Докъде стигнах със способността към дисциплина и постоянство?". Създай си ритуали, полезни ритуали и те ще ти помогнат да намериш полезната страна на това ждрело по пътя



Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: *Джeм*]  
Автор a_za ()
Публикувано15.08.05 11:18



Мндаааааааа това за Слънцата и Луните и Асц в Лъв ..Сеага наблюдавам при няколко мой познати завръщането на Сатyрн в Лъв и тези които са със Слънца там...Ами при единия още със влизането на Сатyрн в Лъв след 1 градус приятелката му го заряза той е Лъв и му се наложи да си признае, че тази връзка от 2 години с нея май е била безпреспективна...Приятелката му е с Асц Рак ..на краен градус предполагам, че тя е взела това решение с тразнита на Сатурн в Рак.,...много ми е нинтересно как ще се отръзи този транзит на хора които имат Венера във Лъв или Водолей..защото би трябвало да усетят нещо още със влизането му в знака Лъв..има ли найкои наблюдения и идеи...????



Тема Re: Ще ми се да питам?нови [re: a_za]  
Автор Etude (happiness)
Публикувано18.08.05 18:09



Онзи ден четох за Мадона, която също е Лъв /с Асц. Дева/, която съвсем наскоро при падане от коня си, на рожденният си ден, си е счупила крак и ключицата май...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.