Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 04.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема сатурн съвпад венера меркурий  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано19.06.05 02:05



Някой ще се изкаже ли по въпроса за настъпващият аспект?Какви са ви очакванията и как мислите ,че ще се отрази.



Тема Re: сатурн съвпад венера меркурийнови [re: kuiperbealt1]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано19.06.05 02:20



Това във връзка с изборите ли?

Хрумва ми само, че ще има купища закъснели любовни sms-и в глобален план...

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: сатурн съвпад венера меркурийнови [re: *Джeм*]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано19.06.05 15:44



Хехе, и аз си представих нещо подобно. Всъщност първата ми асоциация беше за жени в леко сантиментално-депресивно настроение, които вадят от тайното си шкафче потънали в прах любовни писма и подсмърчат по отминалото време над чаша шардоне.

Или пък бум на масова предморска истерия на тема "Не мога да си вляза в банския", "Не съм достатъчно хубава", "Той не ме обича" и т.н. в този дух. Като резултат - пълен погром в междуличностен план, особено между двата пола, понеже Венера хем ще е достатъчно депресирана от съвпада със Сатурн, хем ще я избива на мрънкане от съвпада с Меркурий. А Марс в Овен ще отвръща на "удара" с възгрубички и леко мачовски похвати от типа на "Ми отслабни ма!" или с отривисто пошляпване на Венера по задника. Предстоящата опозиция Марс-Юпитер може да засили склонността на мъжорята към известна арогантност...

А може пък повишената загриженост за външния вид да доведе и до трайно и стабилно разкрасяване - в зависимост от това дали Сатурн действа на Венерите депресиращо или мобилизиращо.



Тема Re: сатурн съвпад венера меркурийнови [re: *Джeм*]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано19.06.05 15:52



Може и с изборите.Виж за това не се бях сетила.Ти какси ги представяш да протекат под тая комбинация?После я ако искаш доразвии тематаза закъснелите смс .Туй много интересно ми стана.Защо ти хрумна така?Въобще ще ми е интересно да чуя.
Обич кентавърска на всички в клуба



Тема Re: сатурн съвпад венера меркурийнови [re: Rama]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано19.06.05 15:55



хахахахаххаха това беше свежарски постинг.Хахахах е туй ме развесели.
Адали в крайна сметка няма да е появана стари любови от нищото при жените с някаква стабилизация на преди зарязаните отношения.????



Тема Re: сатурн съвпад венера меркурийнови [re: kuiperbealt1]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано19.06.05 17:50



Ми не знам - сигурно е възможно при този съвпад в Рак. Но предполагам, че този ефект (с появата на стари възлюбени) би бил по-отчетлив, ако е ретроградна.



Тема Re: сатурн съвпад венера меркурийнови [re: Rama]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано19.06.05 18:20



дали пък приятелски връзки няма да искат да се превръщат в брачни.А за изборите не съм наясно тъй като не съм в страната ,но може да има избор или на някой патриот родолюбец ,което ще е добре и да направи много за родината или жена а какво ще кажете жена да стане ааааааа



Тема Re: сатурн съвпад венера меркурийнови [re: kuiperbealt1]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано19.06.05 18:40



Не ми е хрумвала подобна интерпретация - ама ще е жалко за приятелските връзки, ако питаш мене.

За изборите и аз не съм наясно, въпреки, че съм в страната. Съвсем бегли и по-скоро случайни впечатления имам от предизборните страсти - във всеки случай забелязах, че са толкова еднотипни кампаниите на всички, че не мога изобщо да ги различа. И всички настоятелно акцентират върху патриотизма и родолюбието си и обещават да направят много за родината - така че който и да спечели, все ще пасне на аспекта.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.