Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Любима тема ...нови  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано22.04.05 15:07





Silence shields the pain, phoenix from the flames seeing darkness in the lights of destiny to blame!

Тема Re: Любима тема ...нови [re: smaragd]  
Автор Mъpмopaнka (Франи Глас)
Публикувано22.04.05 15:11



Ау, много сладко!!!И моите роднини така ме оплакваха навремето като се събрах с един Скорпион

"Всичко си струва труда, щом душата не е дребна"...Фернанду Песоа
[


Тема Re: Любима тема ...нови [re: smaragd]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано22.04.05 16:54



Това не е напременно сватба, нали?
Тъкмо ядосах новия си шеф, заради претенциите си по отношение на един печат, който все не ми харесва как го проектират, и влязох да се успокоя тук - и ей, на - тая картинка направо си пасна
Аман от комбинацията мъж-чужденец-икономист Обаче не мога да преценя в тая картинка аз коя роля играя



Тема Определено не си ....нови [re: Eaglet]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано22.04.05 17:21



маскираната жаба

Silence shields the pain, phoenix from the flames seeing darkness in the lights of destiny to blame!


Тема Re: Любима тема ...нови [re: smaragd]  
Автор Deep (outsider)
Публикувано22.04.05 17:32



Хахаха
Хубава картинка,черно-бяла...
Прилича ми на Красавицата и Звяра

При мен Pluto conjunct Venus не съществува,защото Тя(разбирай Венера) е в конджункт с Марс
Дори са в един дом,сигурно и в едно легло

per aspera ad astra


Тема Re: Определено не си ....нови [re: smaragd]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано22.04.05 17:46



Откакто отслабнах заприличах на попова лъжичка, обаче и на оня отсреща никога не съм му виждала очите, та не съм убедена кой е верният отговор Той смята, че трябва да установим видеовръзка, та като стане - ще докладвам
Определено имах нужда да я видя тая картинка



Тема Re: Любима тема ...нови [re: smaragd]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано22.04.05 19:14



Е браво - тъкмо навреме я пускаш тази картинка, когато транзитиращият Плутон бавно, но неумолимо пълзи към Венерата ми - даже вече комай й диша във врата (колко еротично, нали?)....

Иначе темата и на мен ми е любима, както всички вече разбраха.



Тема Re: Любима тема ...нови [re: smaragd]  
Автор Lillie ()
Публикувано22.04.05 21:13



Уважаеми астролози,
може ли да ми кажете в една връзка Слънце в Скорпион/Асцендент в Скорпион кой от двамата партньори от коя страна на барикадата се намира - кой е в черно, а кой е в бяло?



Тема Re: Любима тема ... [re: Lillie]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано22.04.05 21:48



Не може да се категоризираме ей така на черен и бял, добър и лош и т.н. Човекът, а и не само той, е съвкупност от нюанси. Това, че схематично опростяваме нещата в двете им крайности, не ни дава право да робуваме на схемата.



Тема Re: Любима тема ...нови [re: Lillie]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано22.04.05 22:46





Кое е по-бяло? Гарванът или гаргата?



Засрамих се вече де!

Silence shields the pain, phoenix from the flames seeing darkness in the lights of destiny to blame!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.