Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 16.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Честит Рожден Ден, Котко Марта!нови  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано30.03.05 00:06



Пролет.
От онези, които не се случват с години. Обаче, когато се случат, не можеш да не им обърнеш внимание. Топло е. Вали. Всичко цъфти и се раззеленява. Птичките пеят дори и нощем. И успяват да заглушат дрънченето на трамваи, коли и плъзнали хора по улиците.

Март.
Капризи на времето - изменчиво като женската природа. Или преспи до колене и шушулки по носовете, или топло, меко и примамливо. Преходите са така внезапни и толкова бързи, че не успяваш да ги проследиш дори с мисълта си.
Аааа... а, бе, каква мисъл, бе?!? Нали казах: пролет! март!!!

Това е Природата. Пролетта и март са началото. Онова начало, което рядко е напълно гладко и без бабуни - но за сметка на това е не-отменимо. Почне ли се веднъж... се продължава. До където.

Животът е навсякъде. Бликащ. Спонтанен. Изпълнен с предчувствия и надежди. С внезапни локви и изненадващи дъги.
Ъъъъ... хъммм... и още по-изненадващи бури. Причернява буквално от нищото - небето става оранжево-лилаво. Въздухът се пренасища с електричество. Тресва гръм. Блясва светкавица. Тежки капки те блъсват по главата и в следващия момент вече са превзели яката, ръкавите и обувките в такова мокро, все едно ти валиш... И, докато само се огледаш за сушинка, всичко е приключило. Слънчицето отново си се усмихва от небето, облаците ти обръщат гръб и отплуват, птичките цвърчат с пълна мощност, а уличните котки...

О-оу... Ето какво за нищо на света не бива да се пропуска през пролетта!
Котките!!!

И, макар че не се нуждаят от поливане и похлупак за през нощта - нуждаят се от паничка мляко и погалване по главата. Може не всички да са Коледни котки, но задължително всички котки са пролетни. Може да не изпълняват непременно желания, но всичките са една от Природните магии. Може не винаги да предизвикват умиление, но никой не е безразличен към тях. Простички факти. И пролетни.


Мдам... за пореден път с много думи... а истината е толкова простичка: Обичам те, Котко! Пролетната котка на групата... исках да кажа... Мартенската ни Котка... Единствената ни Котка!

2+4=6.
/мисли му!!! /

...там - Матата с мататнички... и сърдечни грайфери...


Тема Първо официално дело през...нови [re: *Джeм*]  
Автор Koтkaтa Mapтa (адвайта)
Публикувано30.03.05 01:28



... новата ми рождена година: Разциврих се

П.П. Липсваш ми. Ама псссст...



млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко Марта!нови [re: *Джeм*]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано30.03.05 10:33



"…- А ти какво помниш най-добре? - се осмели да попита Алиса.
- О, нещата, които се случиха по-идущата седмица…"

Л. Карол ("Алиса в огледалния свят")


* * *

Душата ти е на толкова много години, че направо не мога да повярвам, че тялото ти е на толкова малко... И все имам чувството, че те познавам от толкова много години ... може би хиляди..., че някак се сепвам, като си помисля, че "земните" ни години заедно са само някакви си две-три... Или четири?... Помниш ли ги точно колко са? Аз - не.

Помня само важните неща - а най-важното е, че теб те има, и че си такава, каквато си: усмихната, мъдра, хубава, рошава, изящна, магическа, необикновена, лека, чиста и светла. И че те обичам страшно много! И че няма как другояче да е. Това е най-важното...



Честит рожден ден, Яна!

Чакам те по-идущата седмица....






Тема Re: Първо официално дело през...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор angela_hell (немирна)
Публикувано30.03.05 11:12



хехе, на мен пък последното ми официално дело за рд беше таквоз...
оня ден, на 28ми... но то беше от хубаво, де

желая ти да си намираш много хубави хора, които да дават въздух за огъня ти, да си запазиш детския възторг от живота,
да имаш време за всички важни за тебе неща,
да бъдеш все така ...уникална, ярка, топла, мъдра, смела, издържлива, нежна, необикновена, поетична, земна и космична...

много целувки от мен:))



п.с. чакам те с нетърпение наживо, огнено коте, и само мога да се сетя, че големи пожари ни чакат

Ако те няма теб на този свят,
сърцето ми ще бъде хляб за птиците...


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко Марта!нови [re: Rama]  
Автор Koтkaтa Mapтa (адвайта)
Публикувано30.03.05 11:17





Видяхте ли кртинката на Гугъл? :)
И ван Гог има рожден ден днес.



Случвало ли ви се е именно най-хубавите неща най-силно да ви свият сърцето? Дремя си цяла сутрин и един по един получавам смс-и :) И ми става ясно, че наистина трябва страшно много двукрака обич да ходи по тоя свят... и не се свършва, не се изпарява, не изчезва... и колкото повече получавам, двойно, тройно повече искам да метна в (Не)битието - щом има склонност да се размножава! И не знам на колко години ми е душата, ама на рождения си ден изпадам в онова странно еуфорично състояние на малко дете, което ще получава подаръци и всички ще го обичат



Помниш ли миналата година?
Бяхме всички. Толкова бях пренавита, че направих какви ли не глупости :) Пратих си шофьора в "Хаджи Димитър" вместо в "Стрелбище", после ревах, после се борих десет минути с индийската блуза... (някъде трябва да има снимки?) и беше един от най-прекрасните дни на живота ми :)

С което искам да кажа: Какво щях да правя без вас?



Умът ми не побира къде сте били преди да ви срещна или пък, че аз съм ходила права под масата, когато вие вече сте били големи какички, можели сте да четете умни книги и да пишете прекрасни стихове , да се влюбвате, да разлюбвате - мда, в това определено сте напред
Ох, пиша глупости, понже мисълта ми бяга... И трябва да уча, представете си!



Добро утро, вещици и невещици, мои любими същества!
От егоизъм ще си пожелая винаги да сте около мен, на една сребърна нишка разстояние, по-идущата седмица и по-предишната и да сте щастливи, за да сме щастливи всичките!

И каквото и да е, където и да съм, където и да бродя и да се чувствам добре... с вас винаги се чуствам най-добре, вашата бира и вашето мляко винаги са ми най-вкусни и винаги съм някъде наоколо. И се връщам :)

Моето голямо котешко-вещерско-мечешко-овнешко слънце-сърце ви прегръща :)



млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: Първо официално дело през...нови [re: angela_hell]  
Автор Koтkaтa Mapтa (адвайта)
Публикувано30.03.05 11:28



О. и сме те пропуснали!
Каква несправдливост!

Позволи ми да се поправя:



HAPPY BIRTHDAY TO YOU
HAPPY BIRTHDAY TO YOU
HAPPY BIRTHDAY, DEAR ANGIE
HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUUU!!!


... на най-чистият ми фалшив английски.
Еееех, девойки, много поводи ни се събраха!
Сещам се едно място високо под небето, което дълго не е виждало купон и направо си плаче

- ей така да се наядем с разваляща фигурите забранена шоколадова торта!

Ейнджи, бъди ВИСОКА
Прегръщам те!

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко Марта!нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор FrannyGlass (лоша ученичка)
Публикувано30.03.05 15:29



Нека и аз се присъединя към хора на поздравленията. ЧРД, мило коте Марта! Запази детската си радост от живота и разпръсквай сатурновите призраци с мъдрост и сила на духа.
Радвам се, че те срещнах (макар още не и на живо). Благодаря за светлината ти!

"Всичко си струва труда, щом душата не е дребна"...Фернанду Песоа
[


Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко Марта!нови [re: *Джeм*]  
Автор DeProfundis (Отвъдна)
Публикувано30.03.05 16:20





Казва се Раждането на Луната. Изуми ме дълбочината и символизмът в това изображение. Нека го оставя да говори. Знам, че ще разбереш...

Обичам те, слънце!

De profundis clamavi ad Te, Domine!

Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко Марта!нови [re: *Джeм*]  
Автор Beatrice (amata)
Публикувано30.03.05 22:35



Честит рожден ден, мило мое коте!

Бъди винаги красива




задоволена




богата




умираща от любов




и най-вече намерила своя духовен път!



И след усмивките, които се надявам да съм сложила на лицето ти, си спомни че много, много те обичам!

tutto che ti serve e l'amore

Тема Re: Честит Рожден Ден, Котко Марта!нови [re: Beatrice]  
Автор Koтkaтa Mapтa (рожден ден)
Публикувано31.03.05 01:05





Аз не забравям такива "подробности" :)
И ти, надявам се!



Само с теб сме "пълен комплект" луди жени

млада, хубава, с големи цици и не пуши



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.