Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Астероидите в астрологиятанови  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано13.03.05 15:07



Снощи значи четох интересна тема ,която е за астероидите в астрологията.Беше във един английски форум.Темата която обсъждаха беше върху астероидите ,които са различни от тези които познаваме като Всета ,Джуно ,Палада.
Астероидите са страшно много и имат различни имена.
Една мадама обсъждаше ,че открила ,че последното име на мъжа и е име на астероид и прави съвпад в картата и с със слънцето,а астероид с името на детето и е в 5 и дом на хороскопа и.Това ми се стори интересно и бих искала да подканя някой ,ако има инфо за ефимериди и тн ,можем да поразгледаме и да направим едно проучване дали наистина е така.Лошото е ,че снощти докато се рових в астрономическа програма установих ,че повечето астероиди са с женски имена.Основно астероидите в астрологията застъпват женски теми.Това е така.Но ще бъде интересно ако намерим нещо свързано с близки за нас хора.Друга личност пък споделяше,че се преместила в град на който астероид със същото име е на Асц и се чуствал много щастлив там и развил личността си с пълна сила в този град.Вие какво мислите???



Тема Re: Астероидите в астрологията [re: kuiperbealt1]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано13.03.05 15:43



Ето аз например установих ,че мужът който харесвам има на негово кръстен астероид и той е в риби съвпад с селената ми.



Тема Re: Астероидите в астрологиятанови [re: kuiperbealt1]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано13.03.05 15:59



При 360 градуса в хороскопа и 99906 астероида /само в атласа на астро.ком/ няма начин да не намериш нещо. При половин градус орбис това са средно 277 астероида върху всяка планета и точка в хороскопа.

Имена имат около 12198 астероида.

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!

Редактирано от smaragd на 13.03.05 16:01.



Тема Re: Астероидите в астрологиятанови [re: kuiperbealt1]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано13.03.05 16:24



Аз никога не съм проявявала някакъв особен интерес към астероидите, да ти призная. И не съм им обръщала внимание, нито съм си правила труда да проверявам детайлно има ли някакви закономерности.

Единственото, което ми е правило впечатление, че повечето важни за мен мъже имат Juno в съвпад с Луната, Венера, Марс или асцендента ми. Обаче като се има предвид, че те (важните за мен мъже) не са чак толкова много, се съмнявам, че подобно наблюдение има някаква статистическа или друга стойност.

Разбира се, нямам нищо против да науча нещо повече и да чуя аргументи в полза на важността им.



Тема Re: Астероидите в астрологиятанови [re: smaragd]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано13.03.05 16:46



мали то страшна каша бе ,но все пак е интересно поне съвпадите с основните планети и върховете на Мс,Асц и сие нали ?



Тема Re: Астероидите в астрологиятанови [re: Rama]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано13.03.05 16:50



При мен е в съвпад с юпитер, което трудно ще се раздели като влияние. При връзките ми има само 1 съвпад и то нещастно влюбване /засега, "you never know"/.

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Астероидите в астрологиятанови [re: kuiperbealt1]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано13.03.05 17:28



Значи ето последното което проучих.
Люба баба ми -човек който е направил много за духовното ми изграждане точен съвпад със слънцето ми астероид Люба
Едуин фамилията на мъжа ми съвпад със слънцето ми
Марго майка ми Маргарита всички и викаме Марго съвпад със луната ми
Друг астероид на име Мргот пък е съвпад с Урана ми тя има силно поставен уран.човека на който държа пък попада името му в точен съвпад с Северният ми възел



Тема Re: Астероид Londonнови [re: kuiperbealt1]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано13.03.05 17:49



А този проклет астероид Лондон ми е в съвпад със опашката на дракона и сатурна.За това си скъсах нервите тукааааааааааа и е квадратура с плутона
Какъв ужасссссссссссс



Тема Re: Астероид Londonнови [re: kuiperbealt1]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано13.03.05 18:00



... чакай малко, ти какъв орбис взимаш? Повече от 1 градус е много при астероидите

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Астероид Londonнови [re: smaragd]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано13.03.05 18:35



да точно или 1 градус или нулев точен съвпад




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.