Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Точно така.нови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано20.03.05 19:33



Не материалистка, а техничарка. И че си поскарана с духовното - що касае източни учения, КК , Подводни и т.н. Ти просто не ги разбираш.
Това съм ти го казвала и в очите и то в тоя клуб-ако помниш. Та нищо ново под слънцето не съм отчела.

А сега ще допълня, че реших, че нещо те е привлякло най-после от безкрайните духовни селения, така по хуанистки-чула си почукването на духа, та затова си подхванала темата КК....а може пък и да си чула почукването на духа, пък после техничарският ти ум да е взел наново връх...жалко за което...

Смарагд, нещо ти е ногу нервно, що така?

А за да познавам начина ти на мислене, не е нужно да ти знам името. А да познавам начина ти на мислене.
Остава да кажеш, че като говориш, не мислиш, та няма откъде да го знам...и се предавам...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Универсалност.нови [re: Xaнa.]  
Автор anonimus (...)
Публикувано20.03.05 19:33



Не знам звездите ама се чудя как се оцелява без чувство за хумор...

Дано има някоя весела звезда за да им дава тон за песен на останалите...



Тема Re: Точно така.нови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.03.05 19:38



Не ме познаваш. По-дирекно може ли да ти го каже човек? Засрами се!

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Точно така.нови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано20.03.05 19:46



Смарагд,

Както казах и на твоя близък приятел - за мен един човек е важен най-паче като връзката между него и духовното.
Останалите подробности просто не ме интересуват.

Та от тая гледна точка-познавам те необходимо и достатъчно.
От твоя-не те познавам.
И двете сме едновременно прави.

Освен другото бих могла да ти репликирам с твоите собствени камъни-и ти не познаваш Кастанеда, ама го обърна с хастара навън да доказваш какъв е комплексар. разликата е, че той не може да ти отговори...а и надали би го сторил, и да можеше...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Точно така.нови [re: Kaily]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.03.05 19:58



И ти не познаваш Кастанеда, а само неговото "творчество". Прочети му подробно биографията и ще видиш пълно покритие с хороскопа. Тук все пак говорим за човека Кастанеда, а не за учението му. Толкова ли си го издигнала в мит, че не можеш спокойно да поразсъждаваш, що за човек е бил в действителност, не на думи?

Ще повторя: ти си явно крайна инстанция на тема връзката на Смарагд с духовното /която и да е тя в действителност/. Нито знаеш какво мисля, нито какво чувствам, четеш някакъв клуб, в който се пише по определени теми. Не ти ли липсва най-същественото, което забравяш покрай толкова духовна извисеност?

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Точно така.нови [re: smaragd]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано20.03.05 20:12



Е не знам де.
Успокой се сега.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Универсалност.нови [re: anonimus]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано20.03.05 20:51



Бе носи се слух, че Дон Хуан направил магия и отмъкнал веселите звезди:-)))

...да се надяваме на космическото 10:1 все пак...И на нашия капитан



Тема Re: Точно така.нови [re: smaragd]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано20.03.05 21:46



Здравей

Знаеш ли как магьосника заличава личната си биография? - Ами разказва истории. За себе си. От тях после биографите му пишат биографията. А после някой я чете "подробно"



Тема Re: Точно така.нови [re: Xaнa.]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано20.03.05 22:06



Илюзия. Той не е "господ". Просто човек. Историята е пълна с хора, които са се опитвали да си заличават пътя и не са успяли и пълен с хора, които са искали да имат видим път и са потънали в неизвестност. Има и начини да се проверяват "фактите" - измислените и неизмислените.

Магьосници на този свят има колкото си искаш. И всичките се грижат за илюзиите на всички останали.

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!

Редактирано от smaragd на 20.03.05 22:15.



Тема Хей..нови [re: smaragd]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано21.03.05 00:27



Предполагам, че няма да изненадам никого, ако ви кажа, че започвам да се изнервям от това, което се случва в тази тема!!!

Молба към всички: напомням, че клубът все още е 'Астролози' и много държа това да се вземе под внимание. Или и тук трябва да напиша, че комбинацията 'огън - земя' в кратце се нарича 'пустиня'...

Освен ако това не е непонятен за мен начин да се отбележи астрономическата пролет -> екзалтацията на Слънцето и трона на Марс..?!?

...там - Матата с мататнички... и сърдечни грайфери...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.