Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бе знам,че...нови [re: чepeп]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано21.02.05 23:08



Аз съм Котка - отявлено женска :)
А оста 3-9 е оста на информация/комуникация и знание/наука, съответно Близнаци-Стрелец.

Аз съм набедила транссатурновите планети за "проклети", защото са тежките и бавни планети, които правят тежки и дъъъъъъъъълги транзити...
Ако искаш, прочети това, което съм превела до момента от книгата на Лиз Грийн - мотае се наоколо...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Бе знам,че...нови [re: чepeп]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано21.02.05 23:09



Ми нали ти казах,много питаш-оста на любопитните е 3-ти 9-тиили близнаци стрелец.

И май имаш слънце в лъв и нещо го укриваш



Тема Re: Бе знам,че...нови [re: DTMF]  
Автор чepeп (кой съм аз?)
Публикувано21.02.05 23:11



Абе..то слънцето е Лъв,ама какво от това...само ми пречи

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: Бе знам,че...нови [re: чepeп]  
Автор чepeп (кой съм аз?)
Публикувано21.02.05 23:12



А в прочем в 9дом имам луна в рак...тя влия ли някси на ...оста?

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: Бе знам,че...нови [re: чepeп]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано21.02.05 23:14



Ти нали знаеш как си отговарят домовете с планетите и знаците?
1ви - Лъв - Слънце
2ри - Телец - Венера

и т.н.
Енергията е аналогични - разликата е в това къде и как се проявява...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Бе знам,че...нови [re: чepeп]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано21.02.05 23:15



Е няма ли да ме питаш как съм познал че слънцето ти е в лъв?
Да ти кажа предварително, и аз така забелязах и по пътя на логиката))))

Луната влиза ,даже в началото трябваше да я споменеш и картинката 3-ти 9-ти става пълна,както и преположих..забелязах



Тема Re: Бе знам,че...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано21.02.05 23:17



Еее 1.ви- лъв не всички са с асц лъв де



Тема Re: Бе знам,че...нови [re: DTMF]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано21.02.05 23:22



лелеееееееееее
не е истина, че съм го написала това!!!!
със Слънце в Овен, срам и позор!!!

1ви, овен, естествено :) и Марс

/ме е извинена, само медицина й е в междуушието, разпуска малко...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова

Редактирано от Koтkaтa Mapтa на 21.02.05 23:31.



Тема Re: Бе знам,че...нови [re: DTMF]  
Автор чepeп (кой съм аз?)
Публикувано22.02.05 12:27



Абе аз бих те попитал...ама си мисля,тъй като в клуб Астрология доста често съм си оставял данните или съм споменавал и някоя дръга подробност за себе си и ти може би от там си забелязал какъв съм в действителност,като слънчев знак...или се бъркам...я все пак кажи ..от каква логика изтръгна тез верни нещица за мен

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: Бе знам,че...нови [re: чepeп]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано22.02.05 17:17



Не съм ти видял данните от клуб астрология,за 3-ти и 9-ти дом предположих, а да открия слънцето е като да събера 2+2 Сам каза че юпитер и нептун са в съвпад в различни знаци-стрелец и козирог,такова положение има в 1984 година. Остана въпроса къде е слънцето,сам каза че меркурий ти е в дева ,в такъв случай слънцето винаги е някъде близо,има три варианта за него: лъв ,дева или везни, първо го наместих във везни..Обаче като го сложа във везни за 84-а година се оказва че и марс влиза в стрелец,а ти не спомена да имаш марс в стрелец..каза само за уран и нептун...значи вариант във везни отпада,оставаше да имаш слънце в дева или лъв,преместих слънцето в дева обаче пак марс оставаше във стрелец,значи и този вариант отпадна и остана само слънце в лъв,нямаше откъде да знам че луната тие в 9-ти ,само бях предположил понеже и аз имам пълни 3-ти и 9-ти дом и явно съм видял някаква прилика за въпросите които задаваш

В крайна сметка за луната има 2 варианта-26-то или 27-мо число от месеца,но това не ми е толкова интересно,нещо което се набива на очи са дирекциите ти,има три точни съвпада на дирекции към натални планети :плутон/марс вероятно в 1-ви дом, и още 2 точни съвпада в които е включен уран:

Дирекционен марс съвпад с уран в стрелец във 2-ри дом вероятно,и дирекционен уран в съпад с нептун във 3-ти дом,орбисите са в рамките на един градус което значи период 1 година и можем да предположим че си увлечен по астрология в период от 6 до 12 месеца назад.Значи някъде след 2004 година си се запалил по астрология,уран е планетата на астролозите разправят а аспекта през 2004-та е бил точен.. Та за съвпада на уран нептун в 3-дом стрелец- 3 дом е на комуникацията и началното учение,а стрелец е на вишите знания и далечните пътувания.. Ето ти период за започване на изучаване на астрология))) При всички случаи една от двете планети управлява 5-ти дом и може да значи че ще използваш астрологията като хоби и удоволствие.. Другите аспекти пробвай да изтълкуваш сам,може би след като се запишеш на курса по астрология))

Та така ...някой работи просто си личат ,по метода на аналогията и логиката се откриват




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.