Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тялотонови [re: Янa]  
Автор lvony (@@@)
Публикувано06.03.05 15:59



За себе си сама знаеш кое най-добре ти действа. По различен начин се отразява на различните хора - за мен лично това (вегетарианство и йога) е неприложимо. Аз съм обратното на вегетарианец, тоест ако има как и хляба да е направен от месо ще е най добре. А най-добре ми действа спорта.



Тема Re: Тялотонови [re: lvony]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано06.03.05 16:03



6-ти в козирог,и аз се имам за специалист уж,всички колеги (6-ти дом) са по възрастни от мен(сатурн), а аз върша една от най отговорната работа,понякога и началниците са зависими от моята работа(пак 6-ти в козирог)+ тежки условия на труд.
Обаче заплащането е смешно,и все едно работиш за благотворителна организация(12-ти)...за оня дето духа+несигурна почва под краката.. Размятат те насам натам като някакъв парцал

Интересно дали другите така си виждат 6-тия дом и транзита на сатурн,погледнато от към работа. Другите аналогии на 6 и 12 си ги запазвам за мен))



Тема Re: Тялотонови [re: lvony]  
Автор Янa (всякаква)
Публикувано06.03.05 17:12



O, разбира се! Това не трябваше да се схваща като съвет ;)
Мрънкам си... имам много силен Сатурн, койо вече не шепне и не намеква, ами направо крещи, чак ще ми спука тъпанчето! Трябва да му отреагирам някак, налагайки си сама дисциплина и рамка, за да не ми я налага той.

Иначе много обичам месо , ама ако ще е нещо, да е истинско. Поне ще гледам да е спорадично...

Devotion frees.


Тема Re: Тялотонови [re: DTMF]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано06.03.05 17:42



При транзита на сатурн в 6-ти дом при мен беше точно такава ситуация каквато описваш, но смисълът беше да разбера какво искам да работя, да се пренасоча, да почна да уча нещо допълнително, да натрупам опит. Това, което научих с огромната отговорност по онова време, никой не може да ми го вземе! Даже бих казала, че от днешна гледна точка е трябвало аз да им плащам за уроците ... /сатурн владетел на 3-ти в 9-ти/

Нещо подобно имах и при юпитер в 12-ти /първата ми работа като служител/ и после пак в 6-ти дом /вървя паралелно със сатурн/.

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Rнови [re: qfwfq]  
Автор Tara% (непознат)
Публикувано06.03.05 20:14



Много ти Благодаря!!!:)
Беше ми много полезна!!!)
Не си досадила-аз съм досадната и си го признавам
ще се радвам да те чета по-често
...а ..като му дойде времто ще кажа какво става с Юпитер в 4-ти :)))
то ще съвпадне с периода ,когато Сатурн ще да е в 1-ви и ще се очаква съвпад и с Венера и с Меркурий ...от което ,признавам ,малко ме е страх..,но нищо друго не ми остава ,освен да преживея

Редактирано от Tara% на 06.03.05 20:16.



Тема Re: Тялотонови [re: Watery]  
Автор Tara% (непознат)
Публикувано06.03.05 20:28



Браво ,отказала си цигарите!
И аз опитах един милиард пъти -в началото добре ,но после започвам още повече да пуша ,особено като черногледствам .
пък и рамки не обичам ..
пише ми се да премина и през това.
е ,още малко остава при теб
Успех и на теб!
Може би на всеки ни различно действува Сатурн..
аз пък като се обърна назд ,когато Сатурн ми беше в 11-ти ,съвпад с Луната
имах най-бурен социален живот и много приятели ,повече от всякога ,но пък ме разочароваха в известна степен ..



Тема Re: Тялотонови [re: Tara%]  
Автор Etude (непознат )
Публикувано11.03.05 17:56



Искам аз да споделя периодите, когато съм отслабвала.
Последният път беше миналото лято, когато имах транзит на Юпитер през 6-ти. Много добре ми се отрази на физиката, започнах да се храня здравословно, а има и нещо друго, от работата всъщност отслабнах. Започнах нова работа тогава и това сякаш ми помогна да вляза в релси; Като си седя вкъщи иначе пълнея. А по принцип винаги като съм започвала нова работа отслабвам и влизам във форма.



Тема Re: Тялотонови [re: Etude]  
Автор Tara% (непознат)
Публикувано14.03.05 20:05



чудесно.
когато сме по-ангажирани някак няма време да чревоугодничеме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.