Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 28.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема лилитнови [re: qfwfq]  
Автор qfwfq (пътешественик)
Публикувано28.02.05 11:29



ха сега прочетох и темата ви за "новата венера". там се пишеше за лилит и "антилунното" й действие. действително в момента имам лилит във втори дом. преди около 8 години пак имаше подобни залитания, започнали с лилит през асцендент, но тогава бяха по пубертетски крайни . забележително. астрологията работи:)))

that`s how I made the shell: simply to express myself.


Тема Re: Тялотонови [re: qfwfq]  
Автор Tara% (непознат)
Публикувано28.02.05 17:13



Здрасти
Благодаря ти за споделените впечатления...
Юпитер...повлия ми като беше на Асц. ,така като гледам по снимките ,но във 2-ри определено не ми донесе много мангизи,
сега е в 3-ти хихихи и като премине в 4-ти и аз се надявам ,като теб да срещна някой подходящ ,,нищо,че като мине в 5-ти .. може и да се разделим ,аз и без това не съм имала дълги връзки и 6 месеца ще са си изтинско чудо, сигурно е за това ,че в 7-ми е Водолея та аз досега не съм чувала по 7ми да е външен вид..
[purpleдали и десцендентът няма общо с външния вид и "изглеждането" ? т.е. започваме да контролираме имиджа си за пред другите, което включва и работа над тялото. защото при себе си откривам някаква подобна зависимост.

]
ами чесно казано,както казах ,незная за десцендента...
по-долу ще се оплача от 1 транзит през него...
иначе също с външния образ освен 1-ви ,има връзка и отношение съм чела 5-тия дом..
Жена ,която иска да направи впечатление на красива и ползваща се с успех ,не е достатъчно да се занимава със самовнушение и автотренинг (преработката на 1-ви Дом.Тя трябва да обърне внимание на походката ,дрехите ,прическата ,козметиката и да създаде с тяхна помощ видим за хората образ на красавица (преработка на 5 Дом .Едва тога може да демонстрира пред изумените си съвременници и несравнимите си лични качества(развит 1-ви Дом
сега ще се оплаквам ...транзит на уран и венера през 7-ми отдавна ми донесаха една любов ,но защото и нептун си ходи там тя не иска да си отиде от главата ми



Тема Re: лилитнови [re: qfwfq]  
Автор Tara% (непознат)
Публикувано28.02.05 17:17



даа ,работи,работи..
на мен сега Лилит ми е 12-ти..
офф ..и после се очаква да ми тръгне през Асцендента ,но не знам какво да очаквам от там ...
искаш ли да споделиш дали се случи нещо ,когато Лилит е транзитирала през твоя Асцендент ,дали е оказала някакво по-специално вличние?



Тема няма връзка с тялото, а с юпитер в 4ти:)нови [re: Tara%]  
Автор qfwfq (пътешественик)
Публикувано02.03.05 09:09



извинявай за отклонението:)
за юпитерът ми в 4ти дом. за мен това също беше първата "истинска" връзка:))) а не съм тийнейджърка. любопитното е, че когато се запознахме си нямах никаква идея за астрологията. така, че взаимоотношеният ни си бяха съвсем спонтанни и наблюденията ми съвсем безпристрастни. в блога си съм писала , че връзката ни се усеща истинска именно заради чувството на задомяване, уют, стабилност която той ми дава-той е домошар голям. но не изпитвам никаква страст. а на моменти клаустрофобия и задушаване. като човек, на когото не му достига свеж въздух. т.е. си е точно 4ти дом взаимоотношения . това стана и причината за раздялата. но съвпадът на двата момента -влизане и излизане на юпитер в този дом си е наистина любопитен:) пожелавам ти една смесена 4-5то домова връзка:) въпрос на темперамент и нужди . надявам се юпитер в 5ти да ми донесе влюбване(щастливооо), защото не съм се влюбвала от години :(

за лилит в асцендент мога да говоря за предишния път- бях в пубертета и на 14 се вманиачих в това да изглеждам добре/тогава разни манекенки бяха на мода/ и се започнаха разни диети упражнения,което е прекрасно, но които се извратиха в сериозна анорексия/вече лилит ми беше във 2рия дом/. този път пак имаше подобно залитане, но по умерено.
това що се отнася за тялото.
успех. надявам се не съм досадила:) съвсем нова съм в астрологията и ми е интересно да ви чета, пък и да пописвам:)

that`s how I made the shell: simply to express myself.


Тема Re: Тялотонови [re: Tara%]  
Автор Watery (flowing)
Публикувано03.03.05 18:44



А аз винаги съм била слаба Или поне от момента, в който започна да ми пука как изглеждам . Какво ли не опитвах и как ли не съм убеждавала приятелките си, че да си пух(Ф)каф е направо страхотно. Колкото повече те не ми вярват и се мятат в някакви диети, толкова повече аз издивявам и се тъпча. Ефект - нулев. Юпитер си мина и замина през асц - все същото. И, о чудо на чудесата, напълнях при транзита на Сатурн през асц..и продължавам да пълнея бавно и славно. Ще стигна чак дотам, че да се моля Сатурн да се позадържи по-дълго в 1ви дом барем освен да се поочовеча взема да стана и пухкава най-после /де тоя късмет /. Проядох сладко, отказах цигарите...дори скоро ще започне да ми харесва тая подредена скука /как не/, въпреки явните ми предпочитания към хаоса. Изобщо транзита на Сатурн през 1ви се оказа колкото подтискащо-депресивен, ограничаващ, толкова и полезен, вкарващ в рамки.
Та, приятно..мхм..рамкиране на потърпевшите

Nothing is to be feared but fear.


Тема Re: Тялотонови [re: DTMF]  
Автор lvony (@@@)
Публикувано06.03.05 00:17



Абсолютно си прав. Сатурн в 12 си е неприятно. На мен лично ми се гадеше от него когато се заседяваше в началото на дома и по-точно това гадно чувство каточели започна още преди да навлезе в 12-тия ми. Също така, през периода докато Сатурн е там особенно противен за мен ставаше (и доста пцувни отнесе) когато вземе, че стане ретрограден. Не знам защо така ми действаше но за себе си го установих, иначе по натал ми е управител на шести. Та след като толкова време се разхожда из дванадесетия ми с наближаването към асцендента взе да не ми пука вече от него, даже бих казъл като че ли все повече започва да ми става все по симпатичен и да ми носи радост!!
Това са моите наблюзения за са Сатурн през 12-ти, ако разбираш какво искам да кажа.



Тема Re: Тялотонови [re: lvony]  
Автор Янa (всякаква)
Публикувано06.03.05 00:29



Let me guess.
AC Лъв?
Ама по мои бегли сметки трябва да ти още в 12ти?
А на мен тъкмо влезе и хоп! - тръгна ретро. Обаче ние с него си знаем магариите.
Сатурн в 12ти? Окей. Вегетарианство и йога. Да видим дали ще ми се опъне и кой кого

Devotion frees.

Редактирано от Янa на 06.03.05 01:03.



Тема Re: Тялотонови [re: lvony]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано06.03.05 02:46



Е той на всички асц лъв ни управлява 6-ти дом)) Нещо интересно случи ли се с работа и кариера? Не че точно това исках да питам деИнак да,от ретроградното движение ми се повдига повече,преди по не го усещах.
Разбирам какво искаш да кажеш,даже двойно повече отколкото предполагаш



Тема Re: Тялотонови [re: DTMF]  
Автор Янa (всякаква)
Публикувано06.03.05 03:08



Ама не сте всички с Луни в 6ти, нали!
Аз от Сатурн немам отърване, откъдето мине нещо забърше.
Ми хубаво, интересно к'во ще стане, ако почна да го следвам прилежно...

Devotion frees.


Тема Re: Тялотонови [re: DTMF]  
Автор lvony (@@@)
Публикувано06.03.05 15:49



Да основно е свързано с работата. По принцип в това което работя се имам за спецалист, обаче когато Сатурн застана на върха на дома и взе нещо да се закучва работата, тя май започна да се закучна малко преди това (по натал Сатурн ми е в 11-ти в близнаци). Та все едно влизах в една безисходица, такава една, как да ти я обясня, ти си я усетил - като цяло много тъпо положение. Усещаш, че времето лети а ти не се вписваш никъде, като че ли го проспиваш. Опитах да си сменя работата - нищо не стана. До като работех ходих и на интервюта - повечето оферти хич не ме заинтригуваха, а там където смятах, че работата ще ми хареса, май не ме разбраха пък и аз май не бях достатъчно убедителен. Така си минаваше времето и си останах на същата работа, но всичко започнаха леко по леко да се нарежда (от към финансовата и др. страни) и вече нямам желание да напускам. Това безвремие като че ли взе да отминава и със всеки изминал ден усещам, че държа нещата здраво с ръцете, тоест аз управлявам, аз контролирам, аз избирам и тнт. И това положение вече определено по-ми харесва. Единственото не дотам хубаво е, че сега станах прекалено зает и започна да не ми достига времето за някой неща, ама това е по-малка беда. Така ми се отрази Сатурн в 12 на работата.
Е... негативно влияние оказа и в други посоки - като имаш в предви, че луната и южният ми възел са в съвпад също в 12-ти. , ама в момента нещата се движат в правилна посока, да не казвам силни думи ама всичко е О.К.
Това мога да кажа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.