Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тялотонови [re: trutta furis]  
Автор trutta furis ()
Публикувано23.02.05 21:11



извинявам се фамилията е Аройо



Тема Re: Тялотонови [re: trutta furis]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано23.02.05 23:02



Точно така,бях я чел миналата година и текста ми се стори много познат но отначало не се сетих. Текста е от глава 5-та на книгата му..

Благодаря за преведения текст,ще я прочета още веднъж че и без това е трудна за смилане)

Редактирано от DTMF на 23.02.05 23:19.



Тема има я и на български:нови [re: DTMF]  
Автор Rama (BoдoБлeйka)
Публикувано24.02.05 09:43



ето тук:





Тема Re: Тялотонови [re: Tara%]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано26.02.05 12:34



И аз я четох таи книга точно преди няколко дена, когато си я свалих от spiralata.net

Мерси все пак..

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Тялотонови [re: Tara%]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано27.02.05 18:18



Периода ,в който съм била най -дебела беше транзита на нептун през юпитера ми и венерата ми от 55 кила станах на 70 без проблем .Но слава богу сега си тръгва и скоро ,след това започнах рязко да смъквам.
Вкарвам само малко отклонение .
Защо бе джем и на мен тоя юпитер нищо не ми върши работа????
Нито един транзит не му усещам по никакъв начин????Странна работа.



Тема Re: Тялотонови [re: kuiperbealt1]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано27.02.05 18:57



Юпитер се манифестира при теб на ниво комуникация, идеи и промяна на перспективи след разговори. Трудно ще го заробиш за нещо материално или лична изгода.

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Тялотонови [re: smaragd]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано27.02.05 22:29



Не то за матерялно и дума не може да става ,ама като гледам транзита му през 5 ми дом беше доста мършав нищо откъм деца или мъже .Пявиха се двама на към 40 така и нищо ,ама и аз не ги харесах.После мина в 6 дом уж промяна на статуса в работата за повече опитност пак нищо.Сега е в 7 дом и пак се мотка като муха без глава нито идеи нито партниори нито божи крави.
А за кинтите идват си винаги за всичко квото ми трябва



Тема Re: Тялотонови [re: kuiperbealt1]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано28.02.05 00:01



Основно правило: нито един транзит, дирекция, прогресия, солар или бог знае коя техника не може да даде нещо, което го няма заложено в натала. Не знам дали ще те успокои, че и при мен юпитер в тези домове, не е дал това, което очакваш. Изненада?

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Тялотонови [re: smaragd]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано28.02.05 01:24



То лошо няма де каквото дойде все добре.Все пак са не може само да мрънкаме.Все пак поне хубави пасти и няколко купона се завихриха в 5 тия ,а в 6 малко по разгърнато обучение в работата ,и всичките ми колеги са стрелци лошо няма Да Това за натала и транзитите е така.А и 5 ми дом май си е празничък така ,че май не е било и от голямо значение за 40 годишните хахахаха.Виж надявам се ти си добре?????



Тема Re: Тялотонови [re: Tara%]  
Автор qfwfq (пътешественик)
Публикувано28.02.05 11:07



на мен юпитер на асцендент не ми повлия "телесно". проследих през годините. била съм много пълна три години подред. моментът , в който отслабнах , съвпадна влизане на сатурн в първи дом/стана без усилия от моя страна. от самосебе си започнах да ям по-малко./ , а най-вече се "рестриктирах" от сатурн във втори дом. в момента е там, и аз продължавам да записвам всеки ден какво точно ям :) не знам дали има връзка между втори дом и яденето, но силно подозирам, че би могло. юпитерът ми ...действа на опаки-например връзката ми започна с юпитер в 4ти дом и приключи с навлизането на юпитер в 5ти дом.
искам да попитам дали и десцендентът няма общо с външния вид и "изглеждането" ? т.е. започваме да контролираме имиджа си за пред другите, което включва и работа над тялото. защото при себе си откривам някаква подобна зависимост.

that`s how I made the shell: simply to express myself.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.