Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Булгартабак, астрогенезис на провала  
Автор lilid (...)
Публикувано03.02.05 12:42



Здравейте Астролози,
интересно ми е каква би могла да бъде астро-интерпретацията на събитието "провал на сделката с Булгартабак", и евентуалните последици за България...
Ако за кулминация на събитието гледаме вчерашния ден, струва ми се виждат се интересни фигури...какво ли ни казват?!
Съвсем начинаеща в астрологията съм и не мога да интерпретирам, но направиха ми впечатление три фигури в картата на деня 1.02.2005, София:
- северен лв, сатурн, южен лв, венера: голям квадрат
- северен лв, сатурн, юпитер: тау-квадрат
- северен лв, луна, венера: тау квадрат
и двата тау-квадрата стоят взаимно симетрично, и като че ли в големия се вписват някак.
Интригува ме не да запитам за оценки "добро/лошо" на естеството на събитието "провал на сделката Булгартабак", а как може да се интерпретира астрологическия му фон.






Тема Re: Булгартабак, астрогенезис на проваланови [re: lilid]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано03.02.05 17:23



ретрограден юпитер - няма нужда от повече обяснения!

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Копи/пейст от един мой постинг на тема ...нови [re: lilid]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано03.02.05 17:48



предстоящото ретроградие на юпитер:

"Юпитер се връща ...

Отминали/пропуснати стрелци /учители, партньори, спонсори, оптимисти, пътеводители, консултанти, журналисти, артисти, чичовци, лели, .../ се връщат ...
Отминали/пропуснати хоризонти се връщат ...
Минали/пропуснати уроци се връщат ...
Минали/пропуснати планове са връщат ...
Минали/пропуснати пътувания се връщат ...
Минали/пропуснати идеи се връщат ...
Натрупани/спестени/пропуснати пари се връщат/намаляват ...
Отслабнати/натрупани килограми се връщат ...
Късметът се връща/намалява ...
Щастието се връща/намалява ...

Всичко, което е вървяло напред, започнало, разширено, увеличено от ноември 2004 насам, ще тръгне назад, ще спре, ще се стесни, ще се намали и обратно - това, което не сме си позволили, разрешили, ще стане до септември 2005!

Хоризонтът при ретрограден юпитер изгрява за всички стрелци /и за онези области, където владее стрелец или юпитер в хороскопа/ не на изток в бъдещето, а на запад в миналото ...

... например един асцендент близнаци не може да почне сполучливо нова връзка при ретрограден юпитер, а може само да тръгне да си оправя миналите щуротии, да не се чуди защо не може да се отскубне от бивши партньори и да започне отначало. От гледна точка на стрелците е обратното - един стрелец може да реши сега да се върне назад - при бивш партньор, при стара любов, да си изживее спомените, мечтите и да почне отначало."

Всичко, което важи за връзките между хората, важи и за отношенията в бизнеса. Класическите бизнес-партньори са меркурий и юпитер - когато някой от тях тръгне ретроградно /като юпитер тези дни/, големи сделки, където става дума за големи печалби, просперитет, чужбина и т.н., отиват на кино - причините най-вече да се търсят при юпитер тези дни.

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Копи/пейст от един мой постинг на тема ...нови [re: smaragd]  
Автор lilid (...)
Публикувано03.02.05 18:02



Благодаря smaragd



Тема Re: Булгартабак, астрогенезис на проваланови [re: smaragd]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано16.02.05 22:22



Не мога да не потвърдя написаното
Губя натрупани килограми, бизнес-партньорите ми от ден на ден все повече оглупяват и най-сетне прописах нещо, за което си мислех, че няма как да бъде написано
Ако не беше личният ми ангажимент към трети лица, които разчитат на мен, щях да им тегля .....на тия партньори
Някой знае ли как поне мъничко се противостои на ретрограден Юпитер?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.