Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Размислинови  
Автор real_charmer (Оптимист)
Публикувано27.10.04 10:44



Здравейте, ами как да кажа мъчи ме един въпрос..та Астрологията древна езотерична наука, която до някаква степен дава идея за живота и го обяснява, предназначена да обяснява на хората, досущ като религията и всички духовни учения..та мъчи ме една мисъл - за да възникнат тези учения, не мисля, че е необходимо само желание, и тези учители, те трябва да са били посветени, не знам как са го постигнали но, явно става, та скоро четох някаква тема за някакъв астролог, който видиш ли правил проучвания за луните възли..добре де аджаба, как ще правиш проучване на нещо което не е от твоята компетенция да го разбираш...това е нещо като да обясниш какво е господ, или да обясниш какво предствлява например N-то измерение на човек който живее в (N-1) измерения...
Съжлявам за малко прагматичния си подход, но все пак съм Дева!!!
Ще се радвам ако някой сподели мнение!



Тема Re: Размислинови [re: real_charmer]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано27.10.04 17:26



какво странно има да прави проучване на възлите,с какво е по различно ако прави проучване на друга планета?
Не виждам нищо странно и аз като дева)



Тема Re: Размислинови [re: DTMF]  
Автор real_charmer (Оптимист)
Публикувано27.10.04 17:58



ами езотерично знание не се добива просто с проучване!!!
А определно вселената не функционира както ние си мислим...там са заложени закони още които не познаваме, и които влиаят върху хората и живота и незнам върху какво още..и точно тези проявления на тези закони, са застъпени в езотеричните науки..но проблема е за достъпа до тях

Редактирано от real_charmer на 27.10.04 18:10.



Тема Re: Размислинови [re: real_charmer]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано27.10.04 19:04



Има много тълкувания на възлите от най различни автори и във всичките тълкувания се очертава нещо общо между тях.Според теб тези автори как са стигнали до това знание?



Тема Re: Размислинови [re: real_charmer]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано28.10.04 00:40



Аз, въпреки девешкия си (уж схватлив) асцендент, нещо не успях да схвана над какво умуваш точно? Откъде изобщо се е взела астрологията ли? И най-първия астролог на планетата как е станал астролог, щом е нямало никой преди него - тоест си е нямал учител. Това ли питаш? Поясни, моля те.



Тема Re: Размислинови [re: Mesmerisa]  
Автор lmpenetrable (Optimist)
Публикувано28.10.04 09:05



Да общо взето това питах :-))..



Тема Re: Размислинови [re: real_charmer]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано28.10.04 22:02



Ти колко езотерично знание си добил?
И как точно си го добил?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Размисли [re: Kaily]  
Автор lmpenetrable (Optimist)
Публикувано29.10.04 09:25



Значи не става въпрос, за това колко знание съм придобил, ако бях надали щях да питам...просто не мисля, че Астрологията е започнала да работи само със сравняването на бази данни, и водене на бележки....



Тема Re: Размислинови [re: DTMF]  
Автор lmpenetrable (Optimist)
Публикувано29.10.04 09:31



Eми там е работата, че не знам как са стигнали до това знание



Тема Re: Размислинови [re: lmpenetrable]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано30.10.04 00:12



Ако знаеш руски, прочети Подводни имаше нещо съвършено за подсъзнанието и как се извлича информация от тънките светове.
От мен - съсредоточаването, концентрацията и проучването чрез ума служат като подготовка, без тях подсъзнанието кой знае къде ще скочи и какво ще докопа.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.