Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Знаците на съдбата  
Автор andrea (непознат )
Публикувано06.10.04 16:21



Здравейте, интересно ми е има ли такова нещо като "знаци" на съдбата? Ще разкажа накратко какво имам предвид. Преди 8 години имах кратка интимна връзка с по-млад мъж. По тази причина така и не успях да приема тази връзка, макар че мислейки сега нямах никакви други основания. Разбирахме се чудесно, той беше много внимателен и наистина влюбен ( аз рак, той скорпион, а и останалите показатели в картите бяха много хармонични). Аз изобщо не го насърчавах, не му се обаждах и накрая той се отказа като всеки нормален човек. След това в продължение на 7 години го видях само веднъж - той не даде никакви признаци да ме познава изобщо (скорпион бе ). И тази година не щеш ли в рамките на 5 месеца го виждам(а и той мен) вече 3 пъти (пак без признаци, че изобщо се познаваме). Последния път дори щяхме да се блъснем един в друг, ако бех 10 метра по-напред.
И се замислих - дали пък няма нещо, което все още имаме да си казваме? дали това не е някакъв знак? дали с отношението си тогава не съм го наранила твърде много, та сега трябва да си платя по някакъв начин? И все от тоя род въпроси. Имала съм и други връзки, но след прекъсването им просто като че ли човека изчезва от земята без следа тотално.
Тъй като се интересувам от астрология, съм чела, че в живота звездите сякаш дават знаци , когато има нещо недовършено.
Какво ви е мнението?



Тема Re: Знаците на съдбатанови [re: andrea]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано08.10.04 12:10



Според мен факта, че се тревожиш от това, че той не дава признаци за това, че те познава е един върл знак за самата теб. Не за него. Поне от това което прочетох излиза, че ти даваш признаци за това, че го познаваш. Ала той не ги дава. Следователно той е пасивна страна. А при теб нещата са активни. Следователно тези срещи те моделират по някакъв начин. Докато него хич не го засягат вероятно. И може би той е свикнал така да се държи, докато ти не. Или напротив поради това, че никой от вас двамата не знае как да се държи за това срещите ви са конфузни. Което и да е според мен щом не сте успяли да се заговорите от импулса може би е по - мъдро да се изчака и да се види през призмата на времето колко нелеп би бил подобен разговор. Може би той те е заблудил в нещо съвсем неволно. Нещо в което ти още нежелеаш да приемеш като заблуда. Дошло е време или да излезеш от нея или обратното да я приемеш напълно. Така мисля.

И освен това венера и уран тази седмица бяха в опозиция и подобни внезапни, любовни срещи бяха действителност за достта влюбени до уши хора един в друг.



Тема Re: Знаците на съдбатанови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор andrea (непознат )
Публикувано08.10.04 16:36



Виж за опозицията на уран и венера не бях се замислила, а я видях. Аз не се тревожа, че той не дава признаци да ме познава, напротив, винаги съм знаела, че ще бъде така ако случайно се срещнем. Дори аз самата имах огромното желание да не се виждам с този човек поне известно време след като приключихме, никога повече (не знам защо, сега просто ми е все едно). Тази история приключи много отдавна. Още повече, естествено "случайно" , получавах по много странни начини информация за неговия живот през тия години и то без да съм се интересувала изобщо. Не мисля, че има някаква заблуда при мен, спрямо него. Аз от самото начало, дори когато бехме гаджета, знаех, че от моя страна е само един моментен импулс и нищо повече. Зададох този въпрос, защото при моя начин на живот (рядко излизане извън квартала - веднъж на седмица или две), ми се стори много необичайно да срещна точно него.
Но мисля, че ключът е в тази опозиция, за която ми "отвори" очите. Благодаря.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.