Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ще ми липсва /офф-топик, разбира се/...  
Автор Koтkaтa Mapтa (планктон)
Публикувано10.09.04 17:04



Тематично погледнато това не е за тук. Но тук сте вие. А вие ще ми липсвате най-много. И няма да споменавам чувството за вина, че никога не успявам да дам достатъчно от себе си на тези, които обичам. Нито време, нито внимание, нито присъствие. Толкова гледам да се налапам с живот за следващите месеци, че се обръщам и... пак е минало. Кога? Така и не усетих.

Ще ми липсват: доматите - там са пластмасови.. Чушките - там ги няма. Патладжаните - парникови. Лютеницата - убивам! Слънцето - максимум поредни дни без слънце. Небето - ще падне. Морето - студено. Влаковете - чисти и скъпи. Гарите - с покрив. Горите - култивирани. Поляните - окосени. Тиквички с кисело мляко. Семки за люпене. Места, на които можеш да си люпиш семките. Македонски песни - адски е самотно без компания. Родопски - същото. Центърът на София рано сутрин. Центърът на София следобяд. Центърът на София привечер. Нощни разходки. Цигари в градинката на Седмочисленици. Църквите. Манастирите. Чешмите. Борисовата градина. Мостът на влюбените. Южният парк. Граф Игнатиев. Пазарите. Котките. Уличното куче на "Хепи" на Раковска. Жегите. Сладолед по никое време. 9ия етаж (на две места). Мързел в Русе. Вафли. Зелени дъвки "Хепидент". Кафета. Ракия, особено собствено производство. Децата. Табла. Шах. Пепелянки и скорпиони. Гушкането. Любовта. Някой да ме чака. Да чакам някого. Да ми се карат. Хората. Дарбите. Водата. Лятото. Ритуали. И вещици. "Хайде да се видим веднага". Айрян. Самоков - Бели Искър пеша. Дуранкулак. Вицове по време на празнична вечеря. Грънци. Свещи, които миришат на мед и тамян. Планината...

Обичам ви. Вече ми липсвате.



Гложенският манастир, Георги Величков

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова

Тема Марта,нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано12.09.04 01:13



и ти вече ми липсваш...

За вината....недей....времето никога не стига...

Благодаря ти за красивите часове с теб в реалния свят - и за всички минали и бъдещи часове с теб тук, във виртуалния... И тук пак сме заедно, нали?...

Много те обичам... (кога най-после ще направят иконка за целувка!?)





Тема Искам вкъщи...нови [re: Rama]  
Автор Koтkaтa Mapтa (планктон)
Публикувано12.09.04 20:17



... влизам, пусто е... всичко е, както съм го оставила... кога точно? - не помня...
”тук” ме посреща с проливен дъжд... как може да има място, толкова обезцветено? толкова сиво, че чак се промъква в душата...

ИСКАМ ВКЪЩИ!!!

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.