Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 20.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Уран в Рибинови  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано27.07.04 13:09



РАЦИОНАЛИЗИРА МИНАЛОТО - как ви звучи?

Или с други думи -
промяната на бъдещето, ПРОМЕНЯ миналото.



Тема Re: Уран в Рибинови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Джeми (Quick Silver)
Публикувано27.07.04 14:28



Уран в Риби може и да не се занимава с рационализации. Обаче.. хъм.. сега се замислям, че ми навява асоциации за ясновидство. Рибите са "всичко", Уран е проблясък... хъм... и който каквото си види...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Уран в Рибинови [re: Джeми]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано27.07.04 20:46



Ясновидството е свързано индивидуално "... хъм... и който каквото си види..."
Да си види във времето ли? При риби времето е разплуто с уран в секунди някак си. Разплути секунди! Обозначаващи нещо разплуто, неподредено, но изчислено.



Тема Re: Уран в Рибинови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано27.07.04 23:08



По скоро да си види бъдещето,както и да вижда кармата на другите хора...си мисля



Тема Re: Уран в Рибинови [re: DTMF]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано28.07.04 13:05



Мисля си не за един човек да става въпрос, а за много хора. Така де измислиха се милиони технологии които не се използват в ежедневието на хората не са им нужни. Кой кара автомобил със слънчеви батерии? Почти няма нормални телефони вече повечето са с камери и слушалки с пригодени фотоапарати. А това на кой му е нужно? Едва ли за масата хора! Измислиха се супер компютри като и по долни модели по евтини също конструират ефикасни електронно - изчислителни програми. В киното се използва 3D компютърна анимация която не е толкова скъпа. В америка е била конструирана компютърна машина която заемала място колкото цяла баскетболна зала на NBI и той можел да мисли със уникална скорост в стотната. Къде повече? Човек може ли да се възползва рационално от всичко това?



Тема Re: Уран в Рибинови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано29.07.04 12:23



голям фен съм на новите технологии,никъде не тръгвам без телефона с камерата и джобния компютър.

Седиш си на плажа ,правиш снимка и след минута може да я пратиш на познат през интернет някъде из земното кълбо

Снимката е дигитална ,не се ограничава от материята за разлика от фотографската хартия.Имаш ток-гледаш снимка,спира тока -снимката изчезва.Снимката е нематериално изображение като нептун а тока и електроенергията са уран.С интернет и новите технологии отпадат границите на държавите и губенето на време ако сравниш с изпращането на хартиена снимка в писмо.Щракаш бутона и снимката вече е в друг континент и някой си я разглежда))
Кога ли ще направят машина за телепортация ?Май се отплеснах

Уран в риби беше темата,ако риби са чувства,въображение и интуиция а уран е поглед в бъдещето и внезапни видения и озарения значи ще се нароят ясновидци)

Интересно ми е Смарагд какво мисли)

Редактирано от DTMF на 29.07.04 12:54.



Тема Re: Уран в Рибинови [re: DTMF]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано29.07.04 12:43



първата мишка за компютър е направена от дърво с три бутона през 1967 г. А първия настолен компютър е направен от IBM през 1981 г. През 1991 г. е тръгнал първия CD роум.



Тема Re: Уран в Рибинови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано29.07.04 12:56



Не оспорвам,но тогава компютъра е бил една сметачна машина като днешните калкулатори,нищо общо със сега



Тема Re: Уран в Рибинови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано29.07.04 21:55



Ясновидството има условна градация: най-ниското ниво е "видеокамера" - виждам, но не знам и не разбирам какво виждам; после е - виждам и разбирам какво виждам; после е - виждам и знам; и четвъртото ниво е - няма нужда да виждам, знам!

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Уран в Рибинови [re: Kaily]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано30.07.04 12:21



Да, да, да, но да се ясновидства може би е въпрос на много влияния. Исках да кажа, че риби като символ на миналото и уран на бъдещето тогава какво става? Уран в Риби е признак за едно поколение хора си мисля, а не само за един ясновидец. Считам, че докато върви тази планета в риби няма да се изобрети нищо кой знае колко ново. Напротв би върнала нещо от миналото, някъде след 1926 г. когато за последно е бил там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.