Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 12.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уран в Рибинови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Sperantza (нямам думи)
Публикувано31.07.04 10:00



Да,аз видях!

Всеки ден съм различна...


Тема Re: Уран в Рибинови [re: Sperantza]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано02.08.04 20:34



Друг път не ти ли е ли било така?



Тема Re: Уран в Рибинови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано02.08.04 23:44



Е аз не знам дали Уран бива да се счита само за символ на бъдещето, пък риби само като символ на миналото.
Но така поставен въпросът ти е интересен.
Нещо като затваряне на цикъла на времето? В езотериката е известно, а и напоследък чета доста подбробна литература за времето, което съществува в нашите 4 измерения, а нагоре време няма. Всичко се случва тук и сега-все едно линийка, а ти просто местиш показателя по нея, самата линийка е неподвижна, т.е. събитията не текат, не се слечват, няма причина и следствия, всичко отдавна вече се е случило...в бъдещето и изобщо объркана работа.

А иначе, за простосмъртна употреба-ми то е логично връщането назад, твърде далеч отидохме в модернизмите, та чак изродихме прогреса.
Ако нещата не се забавят и темпото не заглъхне, ще дойде време да ни присаждат по два стомаха и по четири уши, за да може изоставащото човешко тяло да консумира напредничавите открития.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Уран в Рибинови [re: Kaily]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано03.08.04 01:35



Пробвала ли си да си представиш времето като спирала или пружина по която се движим?Все едно се въртим в кръг и идваме пак на същото място но вече от по -висока стълба..)



Тема Re: Уран в Рибинови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано05.08.04 22:38



Пробвала съм да си представям времето като течащо както напред, така и назад.
И даже не само една права линия в една посока-двуизмерно виждане, а като многопосочно време-от една точка стърчащи хиляди преплетени лъчи.

А освен това на изток се котира времето като люспи на луковица. Така са и преражданията май-прескачаш а на тая люспа, а на оная.

А най-вече върхът четох тия дни на едно място - примерно баща си има гадни синове и на смъртния си одър ги проклина.
Обаче понеже нямало от едно ниво нагоре време, камо ли то да тече в една посока, се оказва, че синовете му гадни именно щото после ги проклел.
Тече наобратно клетвата демек.

Та да не би пък сега Уран в риби да значи действия, разпростиращи се еднакво напред и назад във времето и да можем да пооправим миналото си?
Т.е. от това, което сътворим в тоя период, ще зависи не само бъдещето, но и миналото ни...щото примерно се отварят едни врати из битието...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Уран в Рибинови [re: Kaily]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано05.08.04 23:23



Тъй де,в крайна сметка според теб излиза че човек каквото и да направи, го прави на себе си...Понеже му се връща като бумеранг.

Транзитния уран в 4-ти ли ти е,как ти действа?



Тема Re: Уран в Рибинови [re: DTMF]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано06.08.04 21:13



Според мен въпроса е до това миналото да заизглежда по различно, което може да стане с откритието не на някоя археологическа разкопка извънземна или неземна, а с осъзнаването на миналото като знак чрез който ще разберем бъдещето си. Тоест това което човек прави всеки момент е да прескача от миг на миг очаквайки следващите с нетърпение. Но в миналото си той може да е пуснал крайна дата на някоя програма на която разчитаме.



Тема Re: Уран в Рибинови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано06.08.04 23:43



Или пък откритие на нова планета невидима до сега(не откриха ли преди няколко месеца една планета?!) ;откриване на доказателства за изчезналия Атлантида;срещи с други измерения или цивилизации;космос;поглед в нематериалния свят; нещо скрито на дъното на океана;отговори на въпроси откъде сме и къде сме се запътили;мисията ни на тази планета...

ама аз си чакам машинката за телепортация,щом една материална снимка може да се трансформира във единици и нули и да се изпрати където и да е по света защо да не може една ябълка да се разложи на молекули и атоми и да се появи на друго място,шегувам се

Редактирано от DTMF на 06.08.04 23:57.



Тема Re: Уран в Рибинови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано07.08.04 00:30



В четвърти е Ураня ми.
Занимавам се с обществено полезна дейност по тоя повод - псувам политиците насън и наяве.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Уран в Рибинови [re: DTMF]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано07.08.04 00:32



Седна.
Подочух, че била планета на чистотата, демек изчистването. Чистофайница.
Кой се не изчисти сам, друг ще го изчисти (очисти).

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.